پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان از المپیاد استان در مقابل خبرنگاران/ مسئولانی که خود هم خبر ندارند! رئیس هیئت هندبال بیرجند عزل شد

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / روز گذشته نشست خبری مدیر کل ورزش و جوانان استان در زمینه دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر استان برگزار شد. در حاشیه این نشست از برخی هیئت ها که در المپیاد استانی فقط 4 تیم شرکت می کنند و حتی شهرستان های مهم شرکت ندارند انتقاد شد. به عنوان مثال مسابقه المپیاد استعدادهای برتر هندبال استان فقط چهار تیم از شهرستان‌های فردوس، سرایان، قاینات و زیرکوه و سه تیم نیز از آیسک شرکت داشت و از شهرستان های مهم که خود را در این رشته سرآمد می دانند مانند بیرجند و طبس هیچ تیمی حضور نداشت. در همین راستا مدیرکل ورزش و جوانان استان در حضور خبرنگاران با مسئولان مربوطه تماس گرفت و پاسخ هایی دریافت کردیم که حتی خود مسئولان هیئت و متولی رشته از برگزاری آن اظهار بی اطلاعی می کردند و فقط باید بگوییم پیدا کنید پرتقال فروش را!
کدام مسابقات؟
در ابتدا مدیرکل ورزش و جوانان استان با قدیمی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طبس تماس گرفت و دلیل عدم حضور تیم هندبال طبس را در مسابقات المپیاد استان خواستار شد و او تعجب کرد و گفت: کدام مسابقات؟ ما نامه ای در این زمینه نداشته ایم. سرپرست در پاسخ گفت: همه از برنامه المپیاد اطلاع دارند و اگر شما نمی دانید مشکل شماست و باید جواب قانع کننده بدهید.
به ما اطلاع دهند
بعد از آن با دبیر هیئت هندبال طبس تماس گرفته شد که عنوان کرد: به ما اطلاعی داده نشده است و اگر می گویند اطلاع رسانی کرده اند دروغ می گویند. رئیس هیئت هندبال استان هم عنوان کرد: مجمعی سالیانه برگزار کردیم و در آن در زمینه المپیاد صحبت کردیم و همه تایید کردند و اینکه می گویند اطلاعی ندارند درست نیست. شریعتی فر افزود: حتی بعد از آن هم ارسال نامه و تماس تلفنی با دبیران و رؤسا داشته ایم.
در مجمع زمان دقیق را نگفتند
قاسمی، رئیس هیئت هندبال شهرستان طبس هم عنوان کرد: در مجمعی که برگزار شد حضور داشتم ولی فقط به صورت کلی درباره المپیاد سخن گفتند و اینکه نیمه اول برگزار می شود ولی درباره اینکه قطعی شد و برگزار خواهد شد دیگر اطلاعی ندادند. که سرپرست گفت: اگر گفته اند و شما بوده اید می دانید که المپیاد حتمی است و برگزار می شده است و کوتاهی شما بوده است که شرکت نکرده اید.
مگر می شود به یک شهرستان نامه برود
و به دیگری نرود
در تماسی که با دبیر هیئت هندبال استان گرفته شد تأکید کرد: نامه ارسالی با رونوشت که به تمام هیئت های شهرستان ها و ادارات ورزش شهرستان ها فرستاده ایم موجود است و مگر می شود که نامه مثلا به زیرکوه فرستاده شده باشد ولی به طبس فرستاده نشده باشد.
رئیس هیئت هندبال بیرجند برکنار شد
مدیرکل ورزش و جوانان استان برای پیگیری علت عدم حضور تیم هندبال بیرجند هم با بازیار، رئیس ورزش و جوانان شهرستان بیرجند تماس گرفت که عنوان کرد: ما هم در این دو روز درگیر بوده ایم که چرا تیم نفرستاده اند و قرار بوده که تیم ارسال شود و دلیل عدم اعزام را که پرسیده ایم گفته اند بانوان داریم ولی پسران تیم نداریم. در همین راستا مهران سرپرست گفت: پس اینگونه اگر هست یک بانو رئیس هیئت بیرجند شود و دستور داد که بنی اسدی، رئیس هیئت هندبال شهرستان بیرجند برکنار شود که بازیار گفت: حتما این کار انجام می شود. سرپرست عنوان کرد: اگر رئیس هیئت شهرستان طبس را برکنار نمی کنیم چون در زمینه لیگ کارهای خیلی زیادی انجام داده و تمام تلاش خود را کرده است.
قرار نیست هیئت ها هر کاری بکنند
مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد: قرار نیست بگذاریم هیئت ها هر کاری می خواهند انجام دهند و دقیقه نود که تیم ها در مسابقات شرکت می کنند متوجه شویم نیمی از هیئت ها شرکت نکرده اند. سرپرست افزود: این نوع مدیریت درست نیست و از این پس تمام هیئت ها باید جوابگوی این نوع عملکرد خود باشند.
37هیئت المپیادی
مدیرکل ورزش و جوانان استان در زمینه دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر گفت: المپیاد سال گذشته تجربه خوبی برای ما بود تا نواقص را برطرف کنیم و مشکلاتی در زمینه توزیع برابر فرصت در تمام نقاط استان، تهیه البسه و مربیان و سرپرستان همراه مشکلاتی داشتیم. سرپرست تصریح کرد: در همین راستا امسال لباس ها خریداری شده است تا مشکلی در این بخش نباشد و برای شناسایی ورزشکاران هم طرح جامع استعدادیابی در کل استان را داشتیم که شاید کامل نبود ولی برای سال اول خوب بود. به گفتۀ سرپرست از 48 هیئت فعال 37 هیئت المپیادی هستند و از 96 رشته المپیادی در استان هم به جز رشته قایق رانی دیگر رشته ها شرکت می کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور