wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

پیگیری دستاورد سفرهای مسئولان کشوری به استان در حوزه ورزش/ تکرار وعـده هـا

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / در دو ماه گذشته مسئولان ورزشی کشور و دیگر مسئولان از پروژه های ورزشی استان بازدید داشتند و قول هایی را مطرح کردند که کسی انتظار اجرایی شدن آنها را نداشت. در همین راستا با مدیر کل ورزش و جوانان استان برای پیگیری برخی از این قول ها گفت و گو کردیم که وی با اشاره به دیدارهایی که داشته است پاسخ ما را داد.
۵۰۰ میلیون تومان برای اقلام ورزشی خانه های ورزش روستایی
مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به سفر حجتی مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی و مناطق عشایری وزارت ورزش و جوانان به خراسان جنوبی عنوان کرد: او در این سفر قول واریز اعتباری بیش از پانصد میلیون تومان جهت خرید اقلام ورزشی مورد نیاز خانه های ورزش روستاها و توسعه ورزش روستایی و عشایری در مناطق کمتر توسعه یافته استان را داده بود. حسن عزیزی افزود: در همین راستا در سفری که به تهران داشتیم پیگیر این اعتبارات شدیم که قول مساعد واریز اعتبارات جهت خرید اقلام ورزشی مورد نیاز در این مناطق را دادند که برای خرید اقلام ورزشی و توسعه زیر ساخت های ورزش روستایی و مناطق عشایری و کمک مجمع خیرین ورزشیار استان در راستای احداث گود باستانی در روستاها اقدام خواهیم کرد. وی با بیان اینکه سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان هم قول تجهیز و راه اندازی ۱۰۰ باب خانه ورزش روستایی در روستاهای استان را داده بود، گفت: با پیگیری که شد قرار شد در بخش دوم اعتبارات ابلاغی به استان ها این موضوع حتما دیده شود. به گفتۀ وی مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی و مناطق عشایری وزارت ورزش و جوانان برای مسابقات جام خوشه چین منطقه پنج کشور در خراسان جنوبی حضور خواهد داشت.
شهرستان هایی که هنوز نمایندگی هستند
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از شهرستان ها که ادارات ورزش آن هنوز نمایندگی است اشاره کرد و گفت: از جمله شهرستان های خوسف، بشرویه، سرایان، سربیشه، زیرکوه و درمیان هنوز در قالب نمایندگی ارائه خدمت می کنند و پیگیر ارتقای نمایندگی ها به اداره شهرستان شدیم که در این زمینه مذاکرات با وزارت ورزش انجام و مقرر شد مستندات و اطلاعات مورد نیاز برای ارتقا به وزارت ورزش و جوانان ارسال شود. عزیزی تصریح کرد: امیدواریم با نگاه ویژه وزیر ورزش به مناطق کمتر توسعه یافته کشور این مهم محقق شود تا بتوانیم در این شهرستان ها به ویژه در مناطق مرزی با ساختار اداری منسجم تر به جامعه هدف بهتر از گذشته خدمت کنیم. وی اعلام کرد: با توجه به همین پیگیری ها و قول مساعد مطلبی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت، چارت سازمانی و ارتقای نمایندگی ورزش و جوانان شهر اسلامیه از توابع شهرستان فردوس آبان ماه جاری به تصویب می رسد. به گفتۀ وی در همین راستا درخواست ایجاد سه پست سازمانی رئیس نمایندگی، کارشناس ورزش و کارشناس امور جوانان تا پایان آبانماه جاری با برگزاری جلسه شورای عالی اداری کشور به تصویب رسیده و سه سهمیه استخدامی به اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اختصاص پیدا می کند که این آغاز راه برای دیگر شهرستان ها نیز می باشد.
قول تخصیص اعتبارات برای تجهیز و تکمیل زیرساخت ها
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه برای دریافت بودجه برای تجهیز و تکمیل زیرساخت های استان با سعید جغتایی مسئول کمیته پایش و ارزیابی اطلاعات خراسان جنوبی در سازمان برنامه و بودجه کشور رایزنی داشتیم، گفت: با توجه به سهم ۱۶ میلیارد و پانصد میلیون تومانی ورزش و جوانان، از اعتبارات مصوب سفر دکتر نوبخت و تخصیص ۵ میلیارد از این اعتبارات در سال ۹۸ برای توسعه و تکمیل پروژهای ناتمام ورزشی با نگاه ویژه به پروژه های ناتمام در روستاها پیگیر اختصاص این اعتبارات شدیم. عزیزی افزود: با پیگیری های صورت گرفته و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت ورزش و جوانان، این اعتبارات به زودی جهت تکمیل پروژه های ناتمام ورزشی به استان اختصاص پیدا می کند. به گفتۀ وی در این دیدار البته ابهامات در خصوص محل تامین اعتبار برطرف شد و ۱۱میلیارد و پانصد میلیون تومان باقیمانده نیز با توجه به مطالبات به حق جوانان در مناطق کمتر برخوردار استان در سال های آتی اختصاص خواهد یافت.
سفر مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی کشور به استان
مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد: همچنین خواستار تخصیص اعتبار جهت تکمیل پروژه های ناتمام ورزشی شده ایم چرا که با توجه به مطالبات پیمانکاران و اینکه برخی از این پروژه ها بین ۵۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند چنانچه اعتبارات به موقع تخصیص پیدا نکند پروژه ها دچار فرسایش خواهد شد. عزیزی تصریح کرد: در همین راستا با خسرو ارتقایی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی کشور گفتگو داشتیم که قرار شد به منظور بازدید و بررسی وضعیت موجود اماکن ورزشی ناتمام استان هفته آینده به خراسان جنوبی سفر کند چرا که وزیر ورزش و جوانان در بخش توزیع اعتبارات پروژه های عمرانی اختیارات را به ارتقایی تفویض کرده است. وی اضافه کرد: همچنین استاندار خراسان جنوبی بازدیدی از پروژه ها داشتند که قول مساعد برای تخصیص اعتبارات استانی را هم دادند. این مقام مسئول از دیدار با کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور خبر داد و گفت: مشکلات پروژه های ناتمام از جمله استادیوم ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند و نواقص این پروژه مطرح شد که مشکلاتی از قبیل نیاز به احداث پارکینگ، زمین چمن تمرین، حصارکشی و پیست تارتان در این مجموعه و تحویل قطعی این پروژه به مجموعه ورزش استان در راستای توسعه ورزش فوتبال است. وی اعلام کرد: کریمی قول داد که در زمینه رفع نواقص در قالب موافقت نامه و تحویل پروژه همراهی و کمک کند و برای بازدید از آن به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور