پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

پیشرفت لاک پشتی عملیات اجرایی باند دوم جاده فردوس به سه راهی روم/ از تون تا روم هر سال 3 درصد

امروز خراسان جنوبی – حمیدی hamidi@birjandtoday.ir / رئیس شــــورای اسلامـــــی شهــــر فــــردوس، چهـــــار اولویت اصلــی شورای شهر را در حوزه راه ها تشریح کرد.
حسیــــن اکبـری در گفت و گو با خبرنگار ما گفت : شهرستـان فــردوس با توجه به قرار گرفتـن در مسیر ارتباطی ۱۰ استان کشور به سمت شمال و جنوب کشور، نیازمند توجه ویژه به توسعه راه ها و محور های مواصلاتی است. وی افزود : طی سال های گذشته پروژه اجــرای باند دوم فـردوس – جستــان و فـردوس – دیهوک پیشرفت فیزیکـی مناسبـی داشته و امیدواریم با تخصیص اعتبارات به موقـع، شاهد بهـره برداری از این پـروژه ها باشیــم. وی در ادامه به اولویت های شورای شهر در حوزه راه ها اشاره کرد و ادامه داد : در حال حاضر بدنبال عملیاتی شدن چهار پروژه راهسازی در سطح شهرستان هستیم که چنانچه این پروژه ها، اجرایی شود بدون شک شهرستان فـردوس به یک کریدور مرکـزی و محل تقاطع چند شاهراه اصلی تبدیل خواهد شد. اکبری افزود: با تمام توان در حال پیگیـری احـداث جاده بیرجند – سرایان، فردوس – بشرویه، عشق آباد به تهران از مسیر معلمان هستیم که چنانچه مطالعات این جاده به اتمام برسد و مصوب شود، شاهد رونق مسیر بیرجند به فردوس و همچنین بشرویه و عشق آباد خواهیم بود و مسیر ارتباطی شهرستان های منطقه به تهران به این مسیر تغییر خواهد یافت.
وی در ادامه به پیگیری اجرای باند دوم محور فردوس به گناباد اشاره کرد و ادامه داد : مسئولین شهرستان و شـورای شهــر این موضــوع را به جد پیگیــری می کنند و با توجه به استقبال خوب مردم و مسئولین شهرستان و شـورای شهـر این موضوع را به جد پیگیر ی می کنند و با توجه به استقبال خوب مردم و مسئولین شهرستان گناباد، نسبت به احداث باند دوم جاده مذکور امیدواریم در سال آینده بحث مطالعات آن انجام و عملیات اجرایی آن نیز آغاز شود.
نماینده مردم خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها در ادامه به پیگیری های انجام شده در خصوص احداث باند دوم محور فردوس به آیسک اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی باند دوم فردوس به سه راهی روم از سال ۸۹ آغازشده که متأسفانه به دلیل تخصیص بسیار ناچیز تا کنون کمتر از ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در قطعه اصلی آن که همان محور فردوس به آیسک می باشد تاکنون کمتر از ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در قطعه اصلی آن که همان محور فردوس به آیسک می باشد تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده و امیدواریم با مکاتبات انجام شده توسط نماینده و مسئولین شهرستان و تعهدات مدیر کل راه و شهر سازی استان، شاهد آغاز عملیات اجرایی این پروژه در سال جاری باشیم.
اکبری در ادامه به چهارمین اولویت شورای اسلامی شهر فردوس در حوزه راه ها اشاره کرد و افزود: با توجه به پیگیری جاده بیرجند _ فردوس _ تهران از مسیر بشـرویه و عشـق آباد، پیگیر آن هستیـم تا جاده ارتباطی سه راهی شهید زارع تا بشرویه هم دو بانده شود تا در آینده بتوان در خصوص تصویب جاده بیرجند _ فردوس _ تهران چانه زنی بیشتری را انجام داد و همچتین با احداث باند دوم سه راهی شهید زارع به بشرویه در خصوص تردد در محور و خطرات و محدودیت های سرعت ایجاد شده در این جاده برطرف می شود.
وی با تأکیـد بر این که تمام مسائل مطروحه توسط نماینده، فرماندار و مسئولین شهرستان در حال پیگیری بوده و به علت مسائل حوزه فنی و مطالعاتی زمان بر می باشد، اظهار امیدواری کرد که در سال های آینده شاهـد اجرایـی شدن این پروژه و رونـق بیش از پیش حـوزه گردشگری و بهبـود جاده های ارتباطـی سطح شهرستان باشیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور