wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

پیامک

نیروگاه برق غفاری که سالها متروکه شده و درختان آن خشک شده و بنای آن تبدیل به خرابه شده است چهره زشتی را به شهر داده است کدام سازمان مسول رسیدگی به آن است؟
1398/11/25 14:44:45 خوانده نشده خیر
۲ 30007650009996
باسلام خدمت معاون محترم سیاسی اجتماعی استاندار خراسان جنوبی جناب آقای خوش خبر طبق محاسبات آماری فعلی ومهاجرت معکوس به روستای نوغاب بخش مرکزی شهرستان درمیان پنج هزارنفر ازجمعیت شهرستان درمیان دراین روستا ساکن هستیم وروز به روز به تراکنش جمعیت افزوده می شود زنگ خطر درنوغاب درمیان به صدا درآمد هیچ تدبیری ازسوی مسوءلین شهرستان درمیان برای زیرساختها این نقطه پرجمعیت اندیشیده نشده است درخواست ماشهروندان نوغاب درمیان ازحضرتعالی اینست به وضعیت اسفبار نوغاب ومشکلات تدبیری بیندیشید روستایی که دوبرابر یکی شهرهای درمیان جمعیت دارد
1398/11/25 13:33:52 خوانده نشده خیر
۳ 30007650009996
با سلام درکیلومتر20جاده بیرجند-شوشود،”پلی”دردست احداث هست که متاسفانه روندآن خیلی کندهست وچندماه طول کشیده؛خواهشمنداست منعکس فرماییدتاروندتسریع یابد
1398/11/24 23:51:05 خوانده نشده خیر
۴ 30007650009996
ضمن تشکر از زحمات استاندار محترم و اقدام جهادی ایشان برای بند دره نسبت به آزادسازی ارگ کلاه فرنگی و ارگ بهارستان نیز اقدامی عاجل که تا نوروز برای گردشگران و شهروندان قابل لمس باشد نیز انجام دهید.
1398/11/24 16:50:57 خوانده نشده خیر
۵ 30007650009996
استاندار معزز و پرتلاش خراسان جنوبی سلام. از شما که در باره ی زمین های بنیاد مستضعفان با برادر ارجمند پرویز فتاح هماهنگی های لازم را انجام دادید جای تقدیر و تشکر دارد،  لطفا جهت کاهش قیمت زمین و مسکن، در شهر بیرجند،اقدام لازم را مبذول ف مایید، چرا که اصلا قیمت ها با توجه به منطقه‌ی جغرافیایی هیج تناسبی وجود ندارد و کمر هرچه کارمند و کارگر را شکسته است.
1398/11/24 14:22:48 خوانده نشده خیر
۶ 30007650009996
شهرداری بیرجند لطفأ نسبت به راه اندازی تلوزیون شهری میدان آزادی اقدام فرمایید
1398/11/24 14:19:17 خوانده نشده خیر
۷ 30007650009996
سلام.چه دلیلی داره که اکثرکاندیداهامرسخنرانی اول خودشون روبیشتردرشمال شهرومهرشهرقرارداده اند.کاش ازآنچه درذهنشون میگذره باخبرمیشدیم.
1398/11/24 12:18:05 خوانده نشده خیر
۸ 30007650009996
سلام پیشنهادمی شود:درراستای تکریم قشرزحمتکش”کارگر”
یک گرمخانه وسرپناه آبرومندی درمیدان امام حسین(ع)ایجادویک نفرهم جهت نوبت دهی گذاشته شود

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 3 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور