سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۲۹
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۸۳
  • ۲۶,۶۹۹
  • ۲۱۹,۵۳۱

پیامک

با سلام – لطفأ مسئولان استان پاسخ دهند که چرا  منطقه ویژه گردشگری بند دره که شامل چند روستا در بالا دست خود میباشد و از نظر نزدیک بودن به شهر، در تمام کشور نظیر ندارد ، تا بحال از نعمت آسفالت ، گاز ، آب و تلفن محروم مانده است ؟ فقط با حداکثر یک کیلومتر آسفالت میتوان در این مسیر ، مشکلات بسیاری را از سر راه مردم برداشت – گاز کشی و لوله کشی آب هم به آسانی میسر است
1398/11/05 16:51:19 خوانده نشده خیر
۲  +989150903468 30007650009996
باسلام خدمت مدیران پشت میزنشین شهرستان درمیان یک سال گذشت ازدهه مبارک فجر سال 1397روستای نوغاب بخش مرکزی شهرستان درمیان  هیچ طرحی افتتاحی دردهه فجر ندارد این روستا ازکتابخانه ،مکان ورزشی ،تجهیزات ایمنی واطفای حریق محروم است وهمچنین یک ونیم سال ازتخریب آب نمای رودخانه فصلی نوغاب توسط راه شهرسازی  شهرستان می گذرد پل ساخته نشد درطول سال یکی ازمسوءلین این شهرستان نیامد مشکلات خودرا مطرح کنیم این یک نقاط ضعف است تدبیری بیندیشید
1398/11/05 14:45:53 خوانده نشده خیر
۳  +989151644198 30007650009996
از شهرداری وشورای شهر استدعا دارم از اکبریه در غفاری بازدیدی داشته وتدبیری اساسی برای ساکنین داشته باشند از جمله تسریع در سنگ فرش کوچه ها، نصب تابلو ونام ونشان برای کوچه ها، رفع پوشش های خاکی، جمع آوری خرابه ها و …….؟؟؟
1398/11/05 09:24:27 خوانده نشده خیر
۴  +989914389421 30007650009996
با سلام خدمت مسولین محترم اموزش و پرورش لطفا پیگیری کنید چرا در دبستان ……خیابان کارگران با تحدید از دانش اموزان پول می گیرند اگر پول نیاورید شما را در کلاس جا نمیدهیم یا امتحان نمی گیریم متا سفم که این کار را کمک به مدرسه میدانند
1398/11/05 08:36:11 خوانده نشده خیر
۵

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور