پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

پیامک

سلام خواهشمندیم فکری به حال جاده حاجی آباد به امیرآباد بکنند در حال حاضر وضعیتش از خاکی بدتر شده وخودروهای مردم هنگام تردد از این مسیر داغون میشود
1398/09/12 13:17:14 خوانده نشده
۲
1398/09/12 09:23:55 خوانده نشده خیر
۳
در خیابان شهید آوینی از نظر مساحتی پارک خوبی احداث شده است ولی با توجه به جمعیت زیاد منطقه امکانات پارک در حد صفر می باشد که مجبوریم فرزندانمان را برای بازی به پارک آزادگان یا توحید ببریم.
ای کاش یک درصد هزینه های انجام شده پارک توحید در این پارک هم صرف می شد.
1398/09/12 09:23:53 خوانده نشده خیر
۴
شهرداری بیرجند می تواند درختکاری بعضی میدان های بزرگ مثل میدان آیت ا… عبادی را به پایگاههای بسیج واگذار کند.نهال انرا هم اداره منابع طبیعی تامین کند.چاههای اب داخل شهر که امکان استفاده از آنها برای شرب وجود ندارد.برای آبیاری چند بار در تابستان انها کافی هست .ضمن اینکه درختها مناسب به آبخیزداری کمک می کنند. در بحث آلودگی هوا موثر است . زیبایی شهر را هم بیشتر می کند.
1398/09/11 22:46:55 خوانده نشده خیر
۵
اداره برق بیرجند لطفأ نسبت به روشنایی بلوار زکریای رازی که مقابل بیمارستان ولی عصر و داروخانه شبانه روزی است و شبها محل تردد به بیمارستان و داروخانه است ونیاز به روشنایی کافی دارد اقدام فرمایید
1398/09/11 21:06:29 خوانده نشده خیر
۶
سلام حالا که بنزین گران شده و قیمتا هم با شیب ناملایم رو به افزایش گذاشته لازم است دولت از همین الان حقوق و دستمزدا رو بالاببره اینکه اعلام شده 15درصد سال اینده بالامیره خیلی کمه باید حداقل 30درصد بره بالا.
1398/09/11 18:46:15 خوانده نشده خیر
۷
سلام .اقایان دکتر تقی زاده و دکتر جاویدو دیگر اعضای شورای شهر خواهشا در برنامه ریزیها فکری به حال ورودی  خیابان سپیده در تقاطع محلاتی  بردارید مشکلش چیه که مرتفع نمیشه .
1398/09/11 18:43:53 خوانده نشده خیر
۸
سلام. مجلس و نمایندگان ملت  ناکارامد و دولت بی درایت و بی تدبیر و به تبع انان از مدیران و مسئولان که منصوب دولتند چه انتظاری میتوان داشت …جز ……. بیت المال.واقعا جای تاسف دارد براین اوضاع نابسامان کشور معلوم نیست چی به چیه
1398/09/11 18:41:07 خوانده نشده خیر
۹
سلام چرا رییس جمهور با مردم صحبت نمیکند مردم تنها پشتوانه نظامند و از دست دادن پشتوانه ای این چنین محکم که صف خود رااز اشوبگران جدا میدانند  هزینه های سنگینی بر دوش دولت خواهد داشت .
1398/09/11 18:37:37 خوانده نشده خیر
۱۰
ضمن عرض سلام خدمت شهردارمحترم دریچه دورمیدان اول مدرس اعصاب همه راداغون کرده حتی صداش داخل بانک می پیچه چند باراز طریق روزنامه ها اعلام شده متاسفانه مسولین هیچ اقدامی تاحالانکردندباتشکرشهروند
1398/09/11 18:01:54 خوانده نشده خیر
۱۱
باسلام، به موجب مصوبه تشخیص مصلحت نظام مورخ۱۳۹۱/۱۰/۲ عبارت«صد در صد(۱۰۰٪) هزینه های درمانی ایثارگران غیر شاغل و افراد تحت تکفل آنان به عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران است»
هم اکنون با توجه به اوضاع اقتصادی و بالا بودن هزینه های درمان ما خانواده های شهدا شکایتمان را به که کنیم؟ هر دارویی که پزشک برای تجویز میکند بیمه از خودش قانون در می آورد که بر اساس فلان شیوه نامه ما نمیتوانیم داروی شما را تایید کنیم، این است جواب خون شهدا؟؟؟!! شهیدی که جان و تمام زندگیش را فدای این کشور کرد، الان شما باید با خانواده های این شهیدان اینطور برخورد کنید؟؟ این انصاف است؟
جالب اینجاست که هیچکس هم پاسخگو نیست! خواهشمندیم یک فکری بردارید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + هفت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور