پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

پویش دست یار

 پویش دست یار

تهران- ایرنا- طرح پویش «دست یار» با هدف کمک به معیشت مردم به همت هلال‌احمر و برای مقابله با کرونا برگزار می‌شود. این کمپین که با توجه به درخواست‌های مردم تشکیل شده در فضای اینستاگرام نیز از پویش‌های پرطرفدار و فعال به شمار می‌آید.

با توجه به تماس‌های مکرر مردمی برای کمک به تأمین وسایل حفاظت فردی در مناطق کم‌برخوردار کشور، جمعیت هلال‌احمر اقدام به راه‌اندازی پویش «دست یار» و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تأمین وسایل حفاظت فردی (ماسک، مایع ضدعفونی کننده، دستکش و …) برای خانواده‌های کم‌بضاعت، نقاط حاشیه‌ای و آسیب‌خیز و مناطق محروم کشور کرده است.

بر این اساس مردم نوع دوست کشورمان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب ۹۹۹۹۹ هلال‌احمر نزد تمامی بانک‌ها یا به شماره کارت‌های ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت و ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران واریز کنند همچنین کد دستوری #۱۱۲* نیز برای دریافت کمک‌های مردمی فعال است.

 

 

علی ربیعی سخنگوی دولت ضمن تقدیر از همراهی و همکاری آحاد مردم در کنترل ویروس کرونا، پویش سراسری “دست یار” را فرصتی برای تکمیل حلقه پیشگیری از این بیماری دانست و از همه دعوت کرد تا ضمن پیوستن به این پویش یاری کنند جمعیت هلال احمر در گسترش خدمات این پویش در مناطق محروم و آسیب‌خیز، موفقیت بیشتری بدست آورد.

سخنگوی دولت درباره طرح ملی دست یار  گفت: ویروس کرونا به همه ما یاد داده که بدون حفاظت از سلامت دیگران نمی‌توانیم سلامت خود و اطرافیان‌مان را حفظ کنیم. همه آحاد مردم باید تلاش کنند تا با مراقبت های بهداشتی، این ویروس مهاجم را به کنترل خود دراوریم. این درحالی است که در سرتاسر کشور، افراد و خانواده‌هایی وجود دارند که ممکن است به دلیل بضاعت مالی اندک و یا دوری از امکانات امکان تهیه وسایل بهداشتی و محافظت فردی را نداشته باشند.

سخنگوی دولت تاکید کرد: در صورتی که اقشار آسیب‌پذیر نتوانند به‌درستی از خود محافظت کنند، همه آحاد جامعه در خطر خواهند بود.

به گفته ربیعی، هلال احمر با جلب مشارکت‌های مردمی، تلاش می‌کند تا این بخش از جامعه را تحت پوشش خدمات بهداشتی قرار دهد. سخنگوی دولت از همه افرادی که در این زمینه احساس مسئولیت اجتماعی می‌کنند، درخواست کرد تا با ترویج و پیوستن به این طرح ملی، ‌ در گسترش خدمات به اقشار آسیب‌پذیر و محروم تلاش کنند.

 

سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با پویش “دست یار” و ارائه راه‌های کمک‌های مردمی به این جمعیت خواستار مشارکت هر چه بیشتر مردمی برای تامین و ارسال امکانات به مناطقی شد که در محرومیت گسترده تری نسبت به سایر اماکن دیگر قرار دارند.
نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: رسالت ما به عنوان جمعیت هلال احمر با همکاری همه مردم به ویژه داوطلبان و جوانان عضو جمعیت، این است که برای از بین بردن زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنیم و در حال حاضر این مهم‌ترین رسالت ما به شمار می‌رود.
وی در ادامه افزود: در این موضوع دو محور کاری وجود دارد. یکی آنکه ما در همین راستا ترغیب و تاکید و تبلیغ کنیم و از خانواده‌ها و دوستانمان بخواهیم که در منزل بمانند و موضوع دوم اینکه، افراد ایمنی شخصی خودشان را که ساده‌ترین آن شستن مداوم دست‌ها است رعایت کنند. اما ممکن است در بعضی ازجاها به واسطه تجمع اجباری افراد، رعایت این مسائل امکان‌پذیر نباشد. برای مثال گرم خانه‌هایی وجود دارد برای معتادان و برای کارتن خواب‌ها که در آنجا این عده از افراد به علت نداشتن جای خواب در چنین اماکنی حضور می‌یابند. آنجا دیگر از به وجود آمدن تجمع نمی‌توان جلوگیری کرد و به همین خاطر باید ایمنی سازی به نسبت جاهای دیگر بیشتر انجام شود. یا در شهرهای محروم و حاشیه‌ای هم ممکن است چنین تجمعاتی وجود داشته باشد که در کل باید برای این عده از افراد فکری جدی شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 17 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور