پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

پروژه فولاد قاینات همچنان در خاموشی

پروژه فولاد قاینات یکی از پروژه‌هایی است که مسئولان زمان‌های مختلفی برای افتتاح آن وعده دادند اما در حال حاضر این پروژه متوقف بوده و در انتظار تعیین تکلیف است.

پروژه فولاد قاینات همچنان در خاموشی

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، طرح فولاد قاینات را می‌توان بزرگترین پروژه عمرانی صنعتی نه تنها قاین بلکه خراسان جنوبی دانست. شرکت ملی فولاد ایران در راستای اصلاح و افزایش ظرفیت فولاد خاک در قالب طرح‌های استانی با سرمایه‌گذاری سازمان توسعه نوسازی معادن اقدام به احداث کارخانه احیای مستقیم فولاد قاینات کرد.

بیشتر بخوانید

هدف طرح احداث کارخانه احیای مستقیم به ظرفیت 800 هزار تن در سال برای تولید آهن اسفنجی و ایجاد و تولید کارخانه ذوب و ریخته‌گری برای تولید شمش فولادی بود و از زمان احداث آن در سال 89 تاکنون وعده‌هایی برای افتتاح این پروژه داده شد، وعده‌هایی که هنوز عملیاتی نشده است.

وعده‌هایی که عملیاتی نشد

شهریور 89: کارخانه فولاد قاینات سال 90 به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر طرح توسعه شرکت ملی فولاد ایران در شهریور 89 از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی این پروژه خبر داد و گفت: سال 90 به بهره‌برداری می‌رسد.

آذر 89: فولاد قاینات تا پایان سال 90 افتتاح می‌شود

سرپرست طرح فولاد نیز آذر 89 گفت: طرح فولاد قاین متشکل از سه واحد است که کل طرح تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

فروردین 91: خراسان جنوبی از سال آینده به تولیدکنندگان فولاد کشور می‌پیوندد

مدیر عامل مجتمع فولاد قاینات فروردین 91 گفت: این پروژه جزو 8 پروژه فولاد کشور است که در صورت تامین 2 هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

خرداد 91: بهره‌برداری از مجتمع فولاد قاین تا پایان دولت دهم

مهر 91: پیشرفت طرح فولاد قاینات به 50 درصد رسید

استاندار خراسان جنوبی در بازدید از این پروژه گفت: طرح فولاد قاینات از جمله 7 طرح بزرگ اقتصادی دولت در کشور است که امید است در سه ماهه نخست سال آینده شاهد افتتاح فاز نخست آن باشیم.

بهمن 94؛ مجمع فولاد قاینات تا پایان سال 96 افتتاح می‌شود

سه ماه نخست 98 افتتاح فاز نخست فولاد قاینات

رئیس سازمان صنعت معدن خراسان جنوبی در سال97 از افتتاح فاز نخست فولاد قاینات در سه ماهه اول 98 خبر داد.

پروژه‌ای که انسان را پیر می‌کند

پروژه فولاد قاینات یکی از پروژه‌هایی است که بنا به گفته نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی انسان را پیر می‌کند و روزی که این پروژه کلنگ‌زنی شد قرار بود برای مردم استان برکات زیادی داشته باشد و پیش بینی اشتغال زیادی برای جوانان شده بود.

فلاحتی با بیان اینکه اگر پروژه فولاد قاینات تاکنون به بهره‌برداری می‌رسید شاید بیش از یک هزار نفر اشتغال داشت افزود: از نظر ارزآوری نیز می‌توانست درآمدی میلیاردی برای اقتصاد کشور داشته باشد.

وی گفت: فولاد قاینات زمانی در مقایسه با 8 طرح فولادی کشور از نظر پیشرفت رتبه یک را داشت اما بدون هیچ منطقی و بدون هیچ نظر کارشناسی این پروژه عظیم به بخش خصوصی واگذار شد.

پیشرفت پروژه فولاد بعد از واگذاری به بخش خصوصی تنها سه درصد بوده است

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: در زمانی که پروژه در دست دولت بود 82 درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما از روزی که به دست بخش خصوصی واگذار شده کمتر از سه درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال حاضر پروژه خاموش است.

وی بیان کرد: اولویت برای ما به نتیجه رسیدن این پروژه است چون در حال حاضر پروژه نه مشکل اعتبار و نه مشکل تجهیزات دارد چون قبل از تحریم تجهیزات لازم خریداری شده است.

تنها مشکل پروژه اختلاف بین دولت و بخش خصوصی است

فلاحتی اظهار داشت: این پروژه  مشکل اراضی و نیروی انسانی نیز ندارد و تنها مشکل آن اختلاف بین دولت و بخش خصوصی است و باید در حال حاضر توسط دولت تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم شهرستان‌های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اختلاف بین دولت و بخش خصوصی بر سر این است که دولت معتقد است بخش خصوصی به تعهدات خود عمل نکرده و اجناسی که در گمرک است باید تحویل دهد.

وی افزود: آخرین پیگیری‌هایی که با استاندار خراسان جنوبی انجام دادیم این نتیجه حاصل شد که خلع بخش خصوصی امضا شد اما بنده به این راضی نیستم چون از نظر ما پروژه باید فعال باشد هرچند وعده دادند که در بازده زمانی نزدیک این امر محقق خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور