سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۰۵
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۵۹
  • ۲۶,۶۷۵
  • ۲۱۹,۵۰۷

وقتی شیر ما را خورد…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
در بسیاری از جوامع توسعه یافته به دلیل تنوع و تکثر در اندیشه و مدنیت تعریف شده در آن و محاط قوانین بسیار سختگیرانه که منطبق با خواست مردم و واجب الاطاعه است نه دولتها امکان دخالت در چارچوبه های تعریف شده شهروندانشان را دارند و نه مدیری به خود اجازه چنین کاری را می دهد، چرا که از عواقب سخت آن مطلع هستند، هیچ رسانه ای حق ندارد برای مردم خط و نشان بکشد یا برای آنان نسخه بهروزی و نیکبختی بپیچد، هیچ رسانه ای حق دروغ گویی و بزرگنمایی و کوچک سازی ندارد، دروغ و تهمت و تمسخر خط قرمز رسانه هاست و به همین دلیل است که به راحتی این توان را دارند که از طریق احزاب و سندیکاهای کارگری و کارمندی بالاترین اشخاص و مسئولین کشورشان را به چالش های عمیقی بکشند و از اریکه قدرت به زیر کشند، بدون اینکه خوف و وحشتی داشته باشند که بابت این پرسش ها به آنان انواع اتهامات نچسبد و نروند آنجایی که عرب نی انداخت …!!
در جوامع توسعه یافته هیچ سیستم یا شخصی از پشتیبانی خاص قانونی برخوردار نیست، خط قرمز مُر قانون است و بس، نه کسی از موقعیت خود سوء استفاده می کند و نه اجازه سوء استفاده داده می شود چون سیستم های نظارتی بسیار دقیق و بی رحمی دارند که نه با یک تلفن فلانی و نه دست نوشته ای از بهمان حق را نابود نمی کنند، اصولا رانت خواری و آقازادگی امکان رشد و خودنمایی ندارد…
در آن جوامع تلویزیون و رسانه های دولتی سهم کوچکی از اطلاع رسانی را دارد بلکه تلویزیون های بخش خصوصی از آنچنان قدرتی برخوردارند که اجازه فرافکنی به تلویزیون حکومتی را نمی دهند، در آنجا صدا و سیمای شان آنگونه نیست که از جیب مردم فلک زده اش خاصه خرج های آنچنانی کند و در چشم مردم نگاه کند و کذب ببافد و فقط قشری خاص را در اتوبانش اجازه تردد دهد…!!
در برخی رسانه های ما به راحتی از کیک های آلوده به انواع قرص گفته می شود و پس از به هم ریختن باور مردم شروع به سروسامان دادن به دسته گل به آب داده می کنند، نه کارشناس های قابل اعتماد که قابلیت علمی داشته باشند در دستور کارشان است و نه افکار عمومی که دستخوش بدترین فشارهای روانی می شوند برای شان مهم است، چندی قبل نیز از بازرسی دعوت کردند که ادعا کرد که مردم شیر نخورند چون آغشته به سم مهلک افلاتوکسین است، بدون اینکه مجری ابن الوقتی هایی که صداوسیما کم هم ندارد از آن بازرس بپرسد که کدامین منبع علمی و دانشگاهی و رفرنس های موجود این ادعا را تایید کرده اند…!! به همین راحتی یکی از بزرگترین بخش تولید کشور را دچار چالشی کردند که شاید دشمن نیز نمی توانست بکند…!! دلیل اصلی عدم موفقیت این رسانه ها در باور پذیری مردم و گرایش آنان به سایر رسانه های ماهواره ای را باید در بی رقیب بودن این رسانه ها دانست که با آن همه امکانات و سرمایه و بودجه های نجومی توان اقناع افکار عمومی و ارتباط بین بخشی اجتماعی را ندارد…!!؟ نوشتن و گفتن فایده ای نداشته و ندارد، مردم خودشان تصمیم بر انتخاب گرفته و می گیرند، امیدواریم حداقل به ما نگویند که اگر این روش را نمی پسندید بارو بندیلتان را ببندید و از این کشور بروید…!!! و در این شرایط است که بجای اینکه ما شیر را بخوریم شیر ما را می خورد…!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 19 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور