پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: نگاه ویژه به ورزش خراسان جنوبی

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / وزیر ورزش و جوانان در سفر یکروزه به خراسان جنوبی از پروژه های استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند، سالن چند منظوره و استخر ورزشی شمال شهر، کورت های اسکواش، خانه جوان و خانه ورزشی بیماران خاص بازدید داشت که در حاشیه این بازدیدها عنوان کرد: نگاه ویژه ای در بخش ورزش خراسان جنوبی داشته و خواهیم داشت.
میزبانی مسابقات ورزشی مزیتی برای استان
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در گفت و گو با وزیر ورزش و جوانان درخواست کرد: به دلیل اینکه در بخش ورزش پتانسیل های بالایی داریم نیاز به حمایت های ویژه ای هم وجود دارد که یکی از آن می تواند دادن میزبانی مسابقات متعدد ورزشی به خراسان جنوبی باشد. مجید پورعیسی تصریح کرد: خراسان جنوبی توانایی این را دارد که میزبانی مسابقات متعدد را به عهده گیرد. وی افزود: در این راه فقط لازم است که زیرساخت های ناتمام تکمیل شود و ردیف بودجه ای در این بخش قرار گیرد تا ورزش در خراسان جنوبی باعث توسعه پایدار و جذب توریسم ورزشی شود.
توانایی های خود را نشان داده ایم
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در حاشیه بازدید از پروژه های ورزشی استان عنوان کرد: در طی سال گذشته و سال جاری در بخش میزبانی ها اتفاقات خوبی افتاده است و تمام استان های شرک کننده در مسابقات رشته های مختلف میزبانی خراسان جنوبی را عالی ارزیابی و از میزبانی استان در دیگر برنامه ها و مسابقات استقبال کردند. حسن عزیزی افزود: اما مشکلی که داریم در بخش خوابگاه و برخی زیرساخت ها است که امیدواریم مساعدت مالی در این حوزه برای تسریع کار انجام شود. وی خاطر نشان کرد: همچنین با توجه به بعد مسافت با دیگر استان ها و مشکلات مالی میزبانی می تواند راه گشای مشکلات باشد و میزان حضور ورزشکاران و مربیان را افزایش دهد.
توسعه مرز با مسابقات بین المللی
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به هم مرز بودن با کشور افغانستان و پاکستان عنوان کرد: قابلیت این را داریم که مسابقات بین المللی برگزار کنیم تا با این کار توسعه مرز و افزایش روابط را با کشورهای همسایه شاهد باشیم. حسن عزیزی با بیان اینکه گردشگری ورزشی می تواند باعث توسعه استان شود، گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی و تحریم ها امروزه گردشگری می تواند به عنوان یک پایه اصلی در توسعه اقتصادی عمل کند. وی ادامه داد: به ویژه گردشگری ورزشی که در کشور مورد توجه خاص قرار گرفته است می توان در استان با برگزاری میزبانی ها و مسابقات بین المللی و حتی آسیایی گردشگری ورزش استان را ارتقا داد و باعث توسعه اقتصادی و رفاه مردم شویم. به گفتۀ وی در همین راستا کورت های اسکواش با استانداردهای جهانی، آکادمی ورزشی و جام بین المللی خاوران شطرنج در حال راه اندازی است که نیازمند حمایت مسئولان کشوری هستیم.
پتانسیل بالای خراسان جنوبی در بخش ورزشی
وزیر ورزش و جوانان هم عنوان کرد: خراسان جنوبی در بخش ورزشی از پتانسیل و ظرفیت های خوبی برخوردار است. مسعود سلطانی فر اعلام کرد: در همین راستا خراسان جنوبی در کنار ۴ استان ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان و کردستان جزو مناطق محروم در نظر گرفته شده که نیاز به حمایت و نگاه ویژه ای در بخش ورزش دارند. وی افزود: در همین راستا نگاه ویژه ای به این استان داریم و با توجه به اینکه استعدادهای بالایی هم در بخش ورزش در خراسان جنوبی وجود دارد و مدال های خوبی در سال جاری دریافت کرده اند، همکاری لازم در ظهور و شناسایی ورزشکاران و پتانسیل های خراسان جنوبی خواهیم داشت.
پیش بینی منابع ویژه برای خراسان جنوبی
مقام عالی دولت بیان کرد: خراسان جنوبی جزو استان هایی است که در بخش ورزشی در برنامه های وزارت ورزش و جوانان در اولویت قرار دارد و ما منابع ویژه ای را برای آن پیش بینی کرده ایم. سلطانی فر اظهار امیدواری کرد که تا پایان دولت دوازدهم هم عقب افتادگی ها را جبران کنیم و هم بسیاری از پروژه های ناتمام را به بهره برداری برسانیم تا جامعه ورزش و جوانان خراسان جنوبی از آن بهره مند شوند. به گفتۀ وی با توجه به اقدامات انجام شده و مشکلاتی که وجود دارد، امیدواریم با کمک دستگاه های اجرایی و وزارتخانه های متبوع این مشکلات را برطرف کنیم و از ظرفیت های خوب اقتصادی استان استفاده کنیم.

انتقال درخواست ها به معاون رئیس جمهور
به گفتۀ وزیر ورزش و جوانان خراسان جنوبی در بخش گردشگری ورزشی مانند گردشگری لوت و مسابقات سافاری و رالی پتانسیل خوبی دارند که ما هم با مشوق هایی که در نظر گرفته خواهد شد در این راه کمک می کنیم. سلطانی فر تصریح کرد: همچنین با توجه به رایزنی هایی که انجام شده است ریل قطار از اواسط مهرماه کار ساخت آن شروع می شود و هواپیماهای بیشتری را هم برای خراسان جنوبی خواهیم داشت و مشکل حمل و نقل استان حل خواهد شد و گردشگری ورزشی و میزبانی ها و اعزام ها تسریع می یابد. وی بیان کرد: در قانون مشوق های سرمایه گذاری در بخش ورزش اجرایی می شود و معافیت مالیاتی در تمام کشور اجرایی می شود. به گفتۀ وی 15 مهرماه جهانگیری، معاون رئیس جمهور به خراسان جنوبی سفر خواهد کرد که در این دیدار هم تمام مشکلات، موانع و درخواست های مالی و پروژه های ناتمام به ایشان انقال داده می شود تا از نظر کمبود بودجه و دیگر مسائل این مشکلات رفع شود.
فضای توسعه ورزشی در خراسان جنوبی وجود دارد
وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: استان خراسان جنوبی استعدادها و ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه ورزش دارد و جای پیشرفت و توسعه در این استان بسیار زیاد است و در مجموع در بین استان‌های محروم کشور استان خراسان جنوبی در حال گذر از محرومیت است و خوشبختانه قدم های رو به جلوی خوبی برداشته شده است. سلطانی فر افزود: طی دو سال گذشته المپیاد استعدادهای برتر بین سنین ۱۲ تا ۱۵ سال برگزار شده که حضور استان خراسان جنوبی در این المپیاد چشمگیر بوده است و سال گذشته اعتبارات بسیار خوبی که از محل ارزش افزوده در اختیار وزارت ورزش قرار داشته کمک های بسیار خوب و چشمگیری به هیئت های ورزشی شده است. وی اظهار امیدواری کرد با اجرای طرح همگانی ورزش در استان در تمام فصول بتوانیم در آخر هفته برنامه های همگانی دوچرخه سواری و کوهپیمایی را برای عموم داشته باشیم. به گفتۀ وی با برنامه ریزی های انجام شده علی رغم محدودیت های اعتباری امیدواریم تا پایان دولت پروژه های ناتمام را با همت مسئولان و حمایت های استانی و استاندار محترم به بهره برداری برسانیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور