پیام شهروند

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

ورزشکاران پهلوانی و زورخانه‌ای شناسنامه‌دار می‌شوند

ورزشکاران پهلوانی و زورخانه‌ای شناسنامه‌دار می‌شوند

بیرجند – ایرنا – رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی گفت: بانک اطلاعاتی در فدراسیون راه‌اندازی شده و اکنون ۱۶ هزار ورزشکار رتبه‌بندی شده در کشور داریم که شروع شناسنامه‌دار شدن خانواده ورزش زورخانه‌ای است.

مجتبی جوهری روز دوشنبه در نشست مجمع عمومی سالیانه هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان جنوبی افزود: هدف از شناسنامه‌دار کردن ورزشکاران ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، شناسایی بزرگان و نخبگان این ورزش است تا به جامعه معرفی شوند.

وی اظهار داشت: مرشدی که سال‌ها برای ورزش زورخانه‌ای کشور زحمت کشیده نباید فراموش شود و با ثبت‌نام در بانک اطلاعاتی رتبه‌بندی ورزشکاران، نامش برای معرفی به آیندگان ثبت می‌شود.

رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بیان کرد: در فدراسیون تلاش ما بر این است که ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی به سنت گذشته خود بازگشته تا پرورش دهنده پهلوان واقعی در کشور باشد.

وی افزود: در کنار فعالیت‌های ورزشی به فعالیت‌های فرهنگی و حضور در حوزه اجتماعی توجه ویژه داریم و هر ماه مناسبت‌ها را اعلام کرده و هیات‌های ورزشی در استان‌ها هم گزارش خود را درخصوص فعالیت‌های فرهنگی اعلام می‌کنند.

وی اظهار داشت: فعالیت های فرهنگی هیات خراسان جنوبی رضایت‌بخش بوده و همین امر، دلیل غنی شدن این ورزش در استان است.

جوهری گفت: در این ورزش هرچه سن بالاتر رفته ارزش آن پیشکسوت بیشتر می‌شود  و ما هم هر سال بیش از ۲۰۰ نفر از این پیشکسوتان را در مشهد گردآوری کرده و یک فضای معنوی فراهم می‌شود و در دی ماه سال جاری این اتفاق رقم می‌خورد  که کار ارزشمندی است.

وی افزود: باید زورخانه بین‌المللی در خراسان جنوبی ایجاد شود و با استاندار خراسان جنوبی در این خصوص صحبت می‌کنیم و از ایشان تقاضا داریم از احداث آن حمایت کنند.

وی اظهار داشت: باید شورای پیشکسوتان و شورای جوانان در استان ایجاد شود و عضوگیری کنند و این شوراها باید نظارت معنوی با هماهنگی هیات ورزش شهرستان ها بر گودهای زورخانه داشته باشند.

رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بیان کرد: هیچ هنر نمایشی به زیبایی ورزش زورخانه‌ای نیست و باید این ورزش به درستی معرفی شود.

وی گفت: در خراسان جنوبی اقدامات خوبی در حوزه ورزش زورخانه ای انجام شده و نیروی انسانی این استان غنی است که باید به بهترین شکل از این ظرفیت‌ها استفاده شود.

جوهری یادآور شد: امروز خدا و حق‌الناس را در نظر نمی‌گیریم و جامعه با آسیب مواجه شده که تنها راه نجات جامعه بازگشت به فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است.

وی اظهار داشت: من به عنوان یک ورزشکار نباید صرفا به دنبال این باشم که در جایی یک مدال کسب کنم بلکه ابتدا باید به دنبال صیانت از فرهنگ اصیل خود باشیم.

رییس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بیان کرد: اعتبارات فدراسیون زیاد نیست و این ورزش که بیانگر فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی است باید بیشتر مورد توجه باشد، مردم خراسان جنوبی فرهنگ اصیل خود را حفظ کرده‌اند و امروز ۱۴ زورخانه در استان وجود دارد و این بزرگ‌ترین سرمایه است.

وی گفت: بازگشت به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی نیاز امروز جامعه ماست چون مکان‌هایی مثل زورخانه انسان‌ساز است، امروز افراد زیادی باسواد هستند اما انسانیت در جامعه کم شده است که باید این فضیلت اخلاقی را تقویت کنیم تا جامعه ما به جایگاه واقعی خود برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی هم گفت: ورزش زورخانه‌ای نگین رشته‌های ورزشی در استان است و افتخارت زیادی در این رشته کسب شده که امیدواریم این ورزش بیش از قبل بدرخشد.

حسن عزیزی افزود: تقویت ورزش زورخانه‌ای در بین مردم می‌تواند  از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: گودهای باستانی پایگاه های مذهبی ورزش خراسان جنوبی هستند و در مدت سه ماهی که بنده تصدی اداره کل ورزش جوانان را در دست گرفته‌ام، نگاه ویژه ای به این ورزش داشته‌ام و ۵۳ میلیون تومان به این هیات کمک کردیم و از ابتدای سال در مجموع ۱۳۸ میلیون تومان به این هیات کمک شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: با وفاق و همدلی که در مجموعه هیات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان وجود دارد شاهد درخشش ورزشکاران هستیم.

عزیزی گفت: هیات ورزش‌های زورخانه‌ای استان رویکرد توجه به حوزه دانش‌آموزی برای تربیت پهلوانان را دارد که ما هم از این برنامه‌ها حمایت می‌کنیم و در حال حاضر پایگاه قهرمانی هیات ورزش‌های زورخانه‌ای را راه‌اندازی کرده‌ایم.

وی افزود: افتخار داریم که برای نخستین بار شورای حکمیت در هیات‌های ورزشی خراسان جنوبی را راه اندازی کردیم تا ضمن ارتقای جایگاه پیشکسوتان خلاء‌ها و حواشی در مجلس استان را مدیریت کنیم.

وی اظهار داشت: آمادگی داریم از تالیف کتاب سرگذشت مرشدان در استان حمایت کنیم و منابعی را برای این موضوع پیش‌بینی می‌کنیم و از رسانه ها تقاضا داریم نسبت به اهمیت ورزش اطلاع‌رسانی کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: میزبان مسابقات کارگری ورزش‌های زورخانه‌ای هستیم که امیدواریم در بهمن ماه مسابقات خوبی برگزار شود.

عزیزی افزود: خیرین ورزشکار نگاه ویژه به توسعه زیرساخت‌ها در بحث گودهای باستانی دارند و ۱۴ زورخانه در استان در حال احداث و یا تکمیل است.

رییس هیات ورزش‌های پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان جنوبی هم گفت: سال گذشته، ۱۰ اعزام کشوری در ورزش زورخانه ای و پهلوانی داشتیم و ۶ مسابقه استانی هم برگزار شد.

مهدی قمری افزود: امسال نیز هفت اعزام داشتیم و امکان افزایش این تعداد هم وجود دارد،۵۰۰  نفر ورزشکار ثبت سامانه فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای کشور شده‌اند و این تعداد به نسبت جمعیت مطلوب است.

وی اظهار داشت: زورخانه‌های استان فعال بوده و بعضی از زورخانه‌ها در سطح کشوری فعال هستند و به عنوان مثال تنها مدال طلای مسابقات المپیاد  استانی را از زورخانه روستای تقاب داشتیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور