پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

هرگونه نگاه سودآور و سوداگر در اراضی صنوف آلاینده ممنوع است/ برخورد با خاطیان

امروز خراسان جنوبی_ حسین زاده / بحث انتقال صنوف آلاینده از جمله مطالبات شهروندان بیرجندی است که سبقه ای ۲۰ ساله دارد. پس از گذشت این همه سال طرح انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر به مرحله اجرا نزدیک شده و همه چیز برای تحقق این خواسته به حق شهروندان که البته خودشان نیز در این خصوص آماده همکاری هستند مهیا است. معاون امور عمرانی فرمانداری شهرستان بیرجند در این باره گفت: بحث انتقال صنوف آلاینده فرآیندی کاملاً تعریف شده است که در چارچوب مصوبه کارگروه ساماندهی صنوف آلاینده شهرستان بیرجند در سال‌های اخیر پیگیری گردیده و در حال حاضر در مرحله اجرا می باشد.
طی مراحل واگذاری اراضی
مهندس رونقی با بیان اینکه اعتبارات مورد نیاز برای اجرای زیرساخت‌ها شامل آب و برق تامین شده و در حال کار است، افزود: بخش عمده‌ای از کار آماده سازی اراضی نیز انجام شده است. وی اضافه کرد: در مرحله اول سه هکتار از اراضی در مالکیت دولت واگذار شده و ۴۶ هکتار دیگر نیز در حال طی مراحل قانونی واگذاری می باشد و مابقی اراضی تا سطح ۷۸ هکتار کل طرح نیز در ادامه واگذار خواهد شد.

تکلیف کلیه دستگاه های عضو کارگروه ساماندهی صنوف آلاینده به اجرای مصوبات
وی ادامه داد: اراضی در اختیار شهرداری نیز در چارچوب مقررات و قوانین حاکم بر شهرداری‌ها واگذار گردیده و مزایده محدود انجام شده توسط شهرداری در این خصوص کاملا قانونی و بر اساس مصوبه شورای شهر صورت گرفته و انتظار می رود ضمن پیگیری جدی موضوع از سوی شورا و شهرداری و همه دستگاه‌های مرتبط، از طرح مسائل غیر کارشناسی و بی‌اساس که نتیجه‌ای جز تعلل و طولانی‌شدن فرآیند کار و افزایش هزینه‌ها در پی نخواهد داشت خودداری گردد و مابقی مرحله کار نیز به فوریت اجرایی و انجام شود. معاون عمرانی فرمانداری شهرستان بیرجند تصریح کرد: کلیه دستگاه‌های عضو کارگروه ساماندهی صنوف آلاینده مکلف به اجرای مصوبات کارگروه بوده و هیچ گونه نظری در این خصوص پذیرفتنی نیست.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ‌گونه نقطه ابهام و مشکلی برای صدور پروانه و شروع عملیات ساختمانی وجود ندارد، اظهار کرد: اگر مسائلی در قبال نحوه و چگونگی واگذاری در داخل شرکت و افراد واجد شرایط وجود دارد موضوعی است که باید در چارچوب خود و طی فرآیند کنترلی و نظارتی که طبعاً در این خصوص وجود داشته و مطالبه نیز خواهد شد پیگیری شود. وی تاکید کرد: صرف وجود افراد معدود فاقد شرایط لازم آن هم در صورت صحت موضوع، دلیل قانع کننده ای برای زیر سوال بردن اصل موضوع انتقال صنوف آلاینده نیست.
نگاه سودآوری و سوداگری ممنوع
مهندس رونقی همچنین گفت: تاکید می گردد که طرح مذکور جزو طرح های خاص می باشد به این معنا که به طور مشخص در راستای اجرای این طرح قرار است صنوف آلاینده داخل شهر که به تفکیک موقعیت و نام صنوف و واحدها تعریف گردیده اند به محل مورد نظر انتقال یابند و لذا هرگونه نگاه سودآوری و سوداگری در اراضی مذکور چه از سوی متقاضیان و چه از سوی صنوف مطلقا مورد تایید نبوده و ضمن برخورد جدی و قاطع با خاطیان از هرگونه اقدام در این راستا جلوگیری به عمل خواهد آمد.

کلیه امور مربوط به جابجایی صنوف آلاینده
در چارچوب قوانین مربوطه پیگیری شده است
وی اضافه کرد: از نظر ما کلیه امور مربوط به جابجایی صنوف آلاینده در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه اعم از قوانین شهرداری ها، قوانین مربوط به صنوف و محیط زیست و نظایر آن پیگیری شده و در حال انجام می باشد و هیچ گونه ابهامی در این زمینه وجود ندارد. مهندس رونقی ادامه داد: با توجه به جمیع جهات ضرورت دارد که از هرگونه اظهار نظر کارشناسی و غیر کارشناسی از سوی هر مرجع و نهادی در این زمینه اکیداً خودداری شود و اهتمام ویژه‌ای در راستای رفع این معضل جدی در شهر بیرجند به کار گرفته شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 11 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور