پیام شهروند

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

نیروهای مسلح در کنار مردم و دولت هستند

نیروهای مسلح در کنار مردم و دولت هستند

بیرجند – ایرنا – استاندار خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح به ویژه ارتش در مقاطع مختلف و بلایای طبیعی در کنار مردم و دولت قرار گرفته‌اند و با حمایت‌های همه‌جانبه، نقش مردمی خود را ایفا کردند.

محمدصادق معتمدیان روز جمعه در مراسم رژه خدمت که همزمان با ۲۹ فروردین روز ارتش با عنوان «مدافعان وطن، یاوران سلامت» در مرکز آموزش ۰۴ امام رضا (ع) بیرجند برگزار شد افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران در شرایطی که کشور درگیر بیماری کرونا است به وظیفه مردمی خود جامه عمل پوشاند و در زمینه کمک به دولت و مردم اقدامات شایسته‌ای در حوزه درمانی و سلامت انجام داد.

وی گفت: در شرایطی که همه بلاد کشور و استان درگیر بیماری کرونا شد، ارتش در کنار تلاش‌های همه ارکان جمهوری اسلامی، قوای سه‌گانه، نیروهای مردمی و مسلح خدمات زیادی انجام داده است.

وی بیان کرد: بهره‌برداری از امکانات درمانی و بیمارستانی ارتش در تهران و استان‌های مختلف، خدمات رسانی به مردم توسط نیروهای ارتش، در زمینه ضدعفونی کردن معابر، شهرها، ورودی و خروجی‌ها، کمک‌های شایان توجهی به مردم در این ایام کرده است.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: براساس اصل ۱۴۷ قانون اساسی یکی از وظایفی که برای ارتش جمهوری اسلامی معین شده این است که در دوران صلح در زمینه‌های مختلف به یاری مردم بشتابند که می‌بینیم امروز به لطف خدا با امکانات و تجهیزات خود در حوادث مختلف در زلزله و سیل به کمک مردم می‌شتابند.

وی یادآور شد: در زلزله چند سال پیش غرب کشور حضور همه جانبه ارتش جمهوری اسلامی که جلوتر از همه به کمک مردم شتافتند در تاریخ و اذهان ملت شریف ایران ماندگار شد.

معتمدیان گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی، ارتشی مکتبی، مردمی و انقلابی است که از همه ظرفیت‌های خود در جهت صیانت و پاسداری از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی استفاده می‌کند.

وی افزود: از نیروهای ارتش، فرماندهان دلاور، افسران، درجه‌داران، سربازان و همه پرسنل خدوم ارتش جمهوری اسلامی به ویژه در استان خراسان جنوبی قدردانی می‌کنم که علاوه بر مسوولیت‌های امنیتی و دفاعی که در استان دارند در مرزهای شرقی افغانستان یگان‌های ارتش حضور مقتدرانه دارند و در کنار سایر نیروهای مسلح به صیانت و پاسداری از مرزهای ما از طریق زمین، هوا و پدافند قدرتمند ارتش می‌پردازند.

رییس شورای تامین استان خراسان جنوبی گفت: هرکجا ارتش ماموریت پیدا می‌کند به مثابه سایر نیروهای مسلح و فعالیت‌های گسترده‌ای که در سپاه پاسداران در مباحث امنیتی، دفاعی، آموزشی، فرهنگی و سایر انجام می‌دهند به وظیفه خدمت رسانی به مردم در مناطق کمتر برخوردار و محروم می‌پردازند که از تلاش‎‌ها و مجاهدات‌های خالصانه همه تشکر می‌کنم.

وی بیان کرد: روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی در شرایط بسیار حساس، پیچیده و خطرناک قرار داشت از طرفی هجمه دشمنان خارجی از طرفی اقدامات مذبوحانه گروهک‌های ضدانقلاب، گروهک منافقین، حزب منحل توده و از طرفی دوستان ناآگاه به دنبال تضعیف و اضمحلال ارتش جمهوری اسلامی بودند.

وی گفت: در این شرایط حساس حضرت امام خمینی (ره) به عنوان بزرگترین مدافع ارتش ورود پیدا کرده و با صدور فرمان تاریخی روز ۲۹ فروردین را روز ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری کردند.

معتمدیان افزود: امام راحل از ارتشی‌ها خواستند در شهرستان‌های بزرگ با سازوکارهای نظامی به رژه بپردازند و حمایت همه‌جانبه خود را از انقلاب و میهن بزرگ ایران و آمادگی خود را برای هرگونه وفاداری و دفاع از مرزهای ایران اسلامی اعلام کنند.

وی بیان کرد: همچنین امام راحل از مردم خواستند حمایت همه‌جانبه خود را از ارتش اعلام کنند و به صراحت اعلام کردند به هیچ عنوان تضعیف ارتش جایز نیست.

وی گفت: بعد از فرمان امام خمینی که ارتش تولد دوباره پیدا کرد شاهد کارنامه درخشان، ماندگار و ارزشمندی از ارتش جمهوری اسلامی در اذهان ملت بزرگ ایران هستیم.

استاندار خراسان جنوبی یادآور شد: در روزهای و ماه‌های اولیه انقلاب اسلامی که توطئه‌ها و فتنه‌های قومی و مذهبی توسط ایادی و استکبار جهانی شکل گرفته بود با فرمان امام راحل نیروهای ارتش در این مناطق حضور پیدا کردند و فتنه‌های قومی و مذهبی و قائله ترکمن صحرا، کردستان و آذربایجان و التهابات را مدیریت کردند و امنیت، آسایش و آرامش را به این مناطق  بازگرداندند.

وی گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز ارتش جمهوری اسلامی با تمام توان از همه ظرفیت‌های خود از طریق زمین، دریا و هوا با تقدیم ۴۸ هزار شهید والامقام از تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی صیانت و پاسداری کردند.

معتمدیان افزود: بعد از دوران دفاع مقدس و تدابیر و فرامین رهبری، ارتش جمهوری اسلامی به دنبال بازسازی، نوسازی و چابک سازی ارگان‌های خود پرداخت و امروز ارتش مقتدر ما با نیروهای چهارگانه خود در اوج آمادگی به سر می‌برد.

وی اظهار داشت: همچنین امروز ارتش جمهوری اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح از جمله سپاه پاسداران، نیروی‌های انتظامی و امنیتی در هزارن فرسنگ جلوتر از مرزها از آرمان‌های انقلاب اسلامی و مرزهای اعتقادی جمهوری اسلامی صیانت و پاسداری می‌کنند.

استاندار خراسان جنوبی همچنین امروز در جمع خبرنگاران گفت: هر سال ۲۹ فروردین ماه شاهد رژه ارتشی‌ها در سراسر کشور بودیم ولی امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، شرایط رژه متفاوت و به شکل دیگری است.

وی با بیان اینکه امسال رژه نیروهای ارتش با عنوان رژه «خدمت» و شعار «مدافعان وطن، یاوران سلامت» برگزار می‌شود افزود: این شعار نشان دهنده ارتش مکتبی و مظهر قدرت نظام است که در راستای وظایف دفاعی خود، با بحران‌های موجود احساس وظیفه می‌کند و در کنار مردم و دولت به وظایف خدمت رسانی خود عمل می‌کند.

معتمدیان افزود: در روزهای کرونایی هم ارتش از ابتدای بروز بیماری در سطح کلان کشور، تمامی امکانات و تجهیزات خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته‌ است.

وی بیان کرد: ارتش کمتر از ۱۰ روز بیمارستان ۲ هزار نفری را با تمامی تجهیزات و امکانات راه‌اندازی کرد و در کنار خدمات سایر نیروهای مسلح، سپاه، نیروی انتظامی و همه ارکان نظامی کشور، نشان دادند که در شرایط سخت در کنار نیروهای مردمی هستند.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: ارتش در استان خراسان جنوبی با حضور نیروی زمین، نیروی هوایی، پدافند هوایی و با امکانات بسیار به‌روز و به طور شبانه روزی از مرزهای زمینی و هوایی از طریق نیروهای خود از تمامیت ارضی کشور و جمهوری اسلامی صیانت می‌کنند.

وی گفت: همچنین در کنار خدمات دفاعی و امنیتی در حوزه خدمت رسانی به مناطق محروم در مقاطع بحران و حوادث طبیعی از همه ظرفیت‌های خود استفاده می‌کنند.

 

 

رژه نیرو‌های مسلح با عنوان رژه خدمت در خراسان جنوبی

یگان‌های مختلف نیرو‌های مسلح خراسان جنوبی به مناسبت روز ارتش، با اجرای رژه خدمت در بیرجند، توان خود را برای مقابله با ویروس کرونا به نمایش گذاشتند.

نیرو‌های مسلح خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور به مناسبت ۲۹ فروردینرژه نیرو‌های مسلح با عنوان رژه خدمت در خراسان جنوبی روز ارتش جمهوری اسلامی، با توجه به شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا، با شعار مدافعان وطن، یاوران سلامت رژه سلامت برگزار کردند.
این مراسم به صورت خودرو‌های جنگ نوین (رفع آلودگی) و مردم یاری در حوزه عفونی معابر عمومی و اهدای بسته بهداشتی با حضور مسئولان لشکری و مقامات ارشد استان برگزار شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − یازده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور