پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: دستگاه های نظارتی پیگیر مشکلات کارگران باشند

آیت الله عبادی گفت: دستگاه های نظارتی اعم از دادستانی و سازمان بازرسی و همچنین دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی پیگیر مشکلات کار و کارگری باشند.

 آیت الله «سید علیرضا عبادی» در نشست با جمعی از نمایندگان قشر کارگری بیرجند با اشاره به اینکه دست بوس کارگران هستیم، اظهار داشت: گزارشی که از حاضرین در این جلسه از فضای کارگری ارائه کردند، مستلزم این است که تشکل های مرتبط با حقوق کار و کارگری سریعا از مسئولان دست اندرکار مطالبه کنند تا فکری برای قشرهای ضعیف بردارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند با بیان این مطلب که متأسفانه ویروس کرونا سبب تعطیلی اصناف، کارگاه ها و بیکار شدن کارگرها از جمله آنهایی که دارای مشاغل کار روزانه هستند، شده است، افزود: البته موارد متعددی داشته ایم که صاحبان کسب و کار، مالکین و خیرین اقداماتی در جهت کمک به حال قشر ضعیف انجام داده اند که جای تشکر دارد، اما انتظار اصلی از دولت است که در جهت رفع نگرانی هایی که اقشار مختلف دارند، اقدام نماید.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی که امروز گریبانگیر فضای کسب و کار شده است تنها مربوط به استان ما نیست بلکه در سطح کشور هم وجود دارد، گفت: دستگاه های نظارتی اعم از دادستانی و سازمان بازرسی و همچنین دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی پیگیر این مشکلات کار و کارگری باشند.

نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی تأکید کرد: دولت برای وعده هایی که به مردم می دهد بایستی مصوبه داشته باشد، چرا که هرگونه اقدامی برابر قانون نیازمند مصوبه است.

آیت الله عبادی در ادامه افزود: مسئولین برای کار و اقداماتی که می خواهند برای مردم انجام دهند، شفاف سازی نمایند و این زمانی محقق می شود که برای وعده هایی که می دهند مصوبه قانونی وجود داشته باشد.

وی یادآور شد: زمانیکه مصوبه ی قانونی برای پشتیبانی و یا حمایت داشته باشیم، وظیفه دستگاه ها نسبت به کارگر، اقشار ضعیف و بقیه قشرها مشخص می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور