پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

نشست رؤسای هیئت های ورزشی با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد/گریه برای یک مشت ریال

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / جلسه دیدار رؤسای هیئت های ورزشی استان با مجید پورعیسی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان شنبه شب برگزار شد. در این دیدار رؤسای هیئت ها مشکلات خود را مطرح کردند و معتقد بودند برای اینکه کمک دریافت کنیم گویا باید گریه کنیم تا شاید کسی توجه کند. هر چند که پورعیسی قول حمایت و همکاری داد ولی باید منتظر بود تا در آینده خروجی این جلسه را ببینیم.
برنامه راهبردی که به پایان نرسید
مدیرکل ورزش و جوانان استان هم گفت: سیاست های اصلی ما در ورزش افزایش ورزشکاران سازمان یافته و افزایش سرانه ورزشی است چرا که شاخص استان های برخوردار و غیر برخوردار همین سرانه و فضای ورزشی می باشد. مهران سرپرست افزود: برای اینکه به این مسائل و توسعه ورزش استان برسیم به دنبال تهیه برنامه راهبردی و سند چشم انداز بودیم که به دلیل مشکلاتی به پایان نرسید ولی 5 شاخص کلی را در نظر گرفتیم که باید تا 1400 به آنها برسیم. وی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال های 96 و 97 در جذب بودجه تملک به ما کمک کرده است، تصریح کرد: می خواهیم با ارائه برنامه و مطالبات درست، این بودجه ها افزایش یابد و نگاه ویژه تری به ورزش استان شود. به گفتۀ وی منابع اعتباری استان اصلا خوب نبوده است و در طول سال ها شاید بین 40 تا 60 میلیون تومان بوده و این در حالی است که در استان های دیگر این مبالغ میلیاردی می باشد. سرپرست خاطر نشان کرد: مسلما سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری مسائل و مشکلات فراوانی از آب و راه تا مسائل دیگر دارند ولی جوان و نوجوان ما این مسائل را نمی بیند و به دنبال تفریحات خود است و اگر به این مسئله توجه نشود در آینده با مشکلات و آسیب های اجتماعی بیشتری رو به رو خواهیم بود و در همین راستا توجه به ورزش از اهمیت بالایی برخوردار است.
میزبانی اردوی تیم ملی کشتی
رئیس هیئت کشتی استان در این جلسه با اشاره به برنامه های متنوع هیئت از میزبانی اردوی تیم ملی بانوان و مسابقات لیگ، گفت: مشکلاتی در خانه کشتی داریم که مناسب این برنامه ها نیست و باید تعمیر و تجهیز شود. سروری با بیان اینکه در استان ظرفیت های خوبی در حوزه ورزش داریم ولی شرکت های دلسوز برای همراهی و اسپانسری نداریم، عنوان کرد: برای اینکه برنامه تمام هیئت ها اجرایی شود نیاز به بودجه دارند و با مبالغ اندک امکان اجرایی ندارند.
زورخانه بین المللی در مرکز استان
رئیس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان نیز با بیان اینکه تعداد زورخانه های دولتی در استان کم است، گفت: نیاز مبرم داریم که در بیرجند حتما یک زورخانه بین المللی احداث شود چرا که قابلیت برگزاری این نوع مسابقات را داریم. قمری با اشاره به همراهی مسئولان استان های دیگر عنوان کرد: رئیس هیئت کرمان به من گفت استانداری آنها یک میلیارد تومان کمک کرده است و این برای ما مثل این است که از بیرجند به مریخ برویم. به گفتۀ وی چگونه می شود استان دیگر اینگونه عمل کند ولی در استان ما خبری نیست پس اگر مسئولان بخواهند می توانند خیلی کمک کننده و همراه باشند.
بودجه را به ما ندهید ولی پیست بسازید
علوی، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان هم با اشاره به اینکه ورزش پیشگیری است و بهتر از درمان در آینده می باشد، گفت: ما اکنون دوچرخه سواران ممتازی داریم ولی پیست مناسب نداریم به ویژه در بخش بانوان که با وجود قهرمانی ها و استقبال های خوب آنها هنوز فضای مناسبی برای آنها در نظر گرفته نشده است. علوی تصریح کرد: ما نمی گوییم بودجه را به ما بدهید ولی برای ساخت پیست مناسب دوچرخه سواری برای بانوان حداقل بودجه ای به شهرداری ها به همین منظور بدهید تا کار را اجرایی کنند.
با بودجه تدریجی نمی توان کاری کرد
رئیس هیئت بسکتبال استان نیز در این جلسه تأکید کرد: هیچ هیئتی با بودجه تدریجی و اندک نمی تواند کاری انجام دهد، از ما تقویم اجرایی می خواهید که ارائه می کنیم ولی حداقل مبلغ را همان زمان باید به هیئت ها بدهید تا کاری انجام دهند. به گفتۀ خزاعی با توجه به نوسانات قیمتی امسال تمام هزینه ها دو برابر شده است و مبلغ اعزام جهت تمام رده های سنی در بخش بانوان و آقایان هزینه های گزافی را در پی دارد که باید به این نکته توجه کرد.
در ساخت اماکن ورزشی به ظرفیت ها توجه شود
چاجی، رئیس هیئت دو و میدانی استان هم با اشاره به استادیوم 15 هزار نفری غدیر گفت: هزینه هایی انجام می شود که لازم نیست و به جای ساخت آن مجموعه می توانستیم مشکلات تمام هیئت ها را برطرف کنیم به همین دلیل باید در ساخت اماکن ورزشی به ظرفیت ها توجه شود.
به مسئولان برای سوخت سهمیه مسابقات بین المللی تبریک می گویم!
غنی، رئیس هیئت اسکواش استان نیز در ابتدا با اظهار تأسف گفت: باید غم نامه ای بخوانم و به مسئولان استان از استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تبریک بگویم که سهمیه مسابقات بین المللی را که ما گرفته بودیم با بی توجهی و همراهی نکردن آنها از دست بدهیم. وی بیان کرد: برای ساخت کورت های اسکواش، استانداری می توانست همراهی کند تا این مسابقات بین المللی که فرصت بی نظیری برای توسعه استان بود به راحتی آب خوردن از دست نرود. به گفتۀ وی در مجمعی که در فدراسیون قرار است برگزار شود قرار است میزبان مسابقات مشخص شود و دیگر خراسان جنوبی چنین فرصتی نخواهد داشت و فقط امیدوارم تا زنده هستیم حداقل برای آیندگان و ورزشکاران شاهد تکمیل کورت ها در استان باشیم.
قول می دهیم که مسابقات بین المللی اسکواش
برگزار شود
مدیر کل ورزش و جوانان استان در این زمینه گفت: ما گرفتن میزبانی را از خراسان جنوبی قبول نداریم و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی حتما قول می دهیم که میزبانی اسکواش از آن استان ما باشد. سرپرست افزود: تکمیل این کورت ها 3 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که یک میلیارد و 500 میلیون تومان آن را قول می دهیم که سریع تأمین شود و باقی مبلغ را هم خواهیم گرفت. پورعیسی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم قول همکاری داد و اینکه حتما با استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری جلسه ای در این زمینه خواهد گذاشت.
اهمیت منابع مالی
ملکی، رئیس هیئت والیبال استان نیز عنوان کرد: منابع مالی خیلی مهم است، اکنون ما تقویم اجرایی را آماده کرده ایم ولی برای عملی کردن آن حداقل به 400 میلیون تومان نیاز داریم. سلیمانی، دبیر هیئت تیراندازی استان هم گفت: مشکل اینجاست که مسئولان قبلی بودجه و اعتبار را به صورت متوازن و عادلانه تقسیم نکرده اند و باید با اولویت بندی بودجه متعادل تقسیم شود.
اسپانسرها دیده نمی شوند
شبانی، رئیس هیئت اسکیت استان هم عنوان کرد: اسپانسر اگر نداریم به این دلیل است که در استان دیده نمی شوند و رسانه ها و صدا و سیما در این زمینه همکاری نمی کنند. وی افزود: همچنین برای بخش خصوصی که برای سرمایه گذاری می آیند آن قدر سنگ اندازی می شود و در پروسه اداری برای یک مجوز می ماند که دیگر تمایل خود را از دست می دهد.
در زیرزمین تمرین می کنیم
قلاسی مود، رئیس هیئت شمشیربازی هم گفت: در یک زیرزمین در حال تمرین هستیم و با وجود قهرمانی هایی که داشته ایم هنوز در شهرستان ها به دلیل محرومیتی که داریم نتوانسته ایم فعالیت کنیم.
قوانین برای حمایت ورزش وجود دارد ولی کسی اطلاع ندارد
رئیس هیئت کارگری استان نیز گفت: هیئت ما نه زیرمجموعه ورزش است نه اداره کل تعاون ولی خوشبختانه تاکنون حمایت هایی از هر دو طرف شده ایم و با توجه به اینکه باید 87 رشته ورزشی را زیرمجموعه خود ساماندهی کنیم مشکلات فراوانی داریم. علیزاده افزود: ماده و قانون هایی برای توسعه و حمایت ورزش وجود دارد که کسی در استان از آن یا اطلاع ندارد یا نمی خواهند کسی مطلع شود. به گفتۀ وی شهرداری ها هم می توانند علاوه بر توجه به ورزش همگانی به ورزش قهرمانی هم توجه کنند و این بخش را هم مورد حمایت خود قرار دهند.
قول حمایت در تمام بخش ها
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هم بعد از شنیدن تمام این سخنان گفت: در این جلسه دغدغه ها و مشکلات شما را شنیدیم و با استمرار این جلسات کارهای خوبی انجام خواهیم داد و در تمام حوزه ها قول حمایت و همکاری می دهیم. مجید پورعیسی اعلام کرد: از ورزشکاران بین المللی برای اعزام به مسابقات خارجی حمایت می کنیم و تمام هزینه ها را می دهیم. وی با بیان اینکه نوع نگاه استاندار هم معرفی استان می باشد، گفت: گزارشی از جلسه تهیه می کنیم تا با حضور استاندار مشخص کنیم که ورزش هم با این برنامه ها و اقدامات باعث معرفی استان می شود. به گفتۀ وی برای جذب سرمایه گذار هم هر هیئتی که بخواهد به هر نقطه از کشور که بخواهید با شما همراه خواهیم شد یا امکانات مالی و دستگاه های اجرایی را در اختیار شما قرار می دهیم.
جلسه ای با استاندار
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: جلسه هایی با حضور استاندار خواهیم گذاشت تا این مسائل به درستی مطرح شود. پورعیسی تأکید کرد: تمام امکانات استان را برای برگزاری مسابقات استانی، منطقه ای، ملی و میزبانی ها به کار خواهیم گرفت تا در خدمت جامعه ورزش باشند و از این مسئله هیچ نگرانی نداشته باشید. وی عنوان کرد: رؤسای هیئت های ورزشی با پیشنهادات عملیاتی و قوانینی که اطلاع دارند به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بیایند تا ما همکاری مدیران دستگاه های اجرایی را داشته باشیم و حداقل ها را شهرستان ها تأمین کنید و هر مشکلی که در شهرستان ها داشته باشید نماینده ما در کمیته برنامه ریزی آن شهرستان مطرح و در اولویت می گذاریم. به گفتۀ وی می توانیم سالن های دستگاه های اجرایی را در اختیار هیات های ورزشی استان قرار دهیم و حداقل های هر هیئت در هر شهرستان را داشته باشید تا بتوانیم برای آنها امکانات داشته باشیم و به زودی نیز اعتبارات سفر دکتر نوبخت که ردیف داشته است ابلاغ خواهد شد و به اداره کل تخصیص می دهیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 13 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور