پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

نایب رئیس هیئت دو و میدانی مطرح کرد: نبود پیست دوومیدانی برای بانوان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / دو و میدانی از ورزش هایی به شمار می رود که زیر شاخه های فراوانی دارد و نوعی مادر تمام ورزش ها به حساب می آید اما بانوان حرفه ای این رشته به دلیل خارج از شهر بودن پیست دو و میدانی در بیرجند قادر به رفت و آمد نیستند و همچنین در شهرستان ها هم که پیست تارتان و استاندارد برای دو و میدانی نداریم. در همین راستا با سمیه گر که نایب رئیس بانوان هیئت دوومیدانی استان است و چندین مدال کشوری نیز در این رشته کسب کرده است گفت و گو کردیم.
دوری از شهر دلیل عدم استقبال
نایب رئیس بانوان هیئت دو و میدانی استان عنوان کرد: دوومیدانی چندان رشته شناخته شده ای در بین خانواده های خراسان جنوبی نیست و بانوان چندان استقبالی از آن ندارند. سمیه شخمگر با بیان اینکه اکنون 30 بانوی فعال در استان داریم، گفت: وضع کلی تمرین در مقایسه با گذشته خیلی بهتر شده است چرا که قبلا در پیست خاکی و بدون استاندارد تمرین می کردیم. وی ادامه داد: اکنون پیست تارتان و استاندارد در بیرجند داریم ولی چون پیست مجموعه غدیر که خارج از شهر است را به بانوان داده اند نمی توانیم تمرین کنیم چون خیلی دور است و بانوان استقبالی از آن ندارند.
به گفتۀ وی اگر پیست تارتان داخل شهر را در یک ساعت خوب به بانوان بیرجند بدهند تا اختلالی هم با برنامه فوتبال آقایان نداشته باشد می تواند باعث رونق ورزش دوومیدانی در بیرجند شود.
این قهرمان کشوری عنوان کرد: شهرستان های خراسان جنوبی به جز مرکز استان، پیست استاندارد برای دو و میدانی حرفه ای ندارند که مسئولان باید برای آن چاره ای بیندیشند. شخمگر تأکید کرد: در شهرستان ها مربی کارت دار وجود ندارد و آخرین دوره مربی گری در سال 89 برگزار شد.
در مدارس به دو و میدانی توجه نمی شود
نایب رئیس بانوان هیئت دوومیدانی استان گفت: در مدارس هم که سنین پایه را دارند به این رشته ورزشی اصلا توجهی نمی کنند. شخمگر افزود: همین مسئله باعث شده است که فقط در مدارس یک تست بگیرند و دیگر تمام می شود.
به گفتۀ وی در مدارس فقط چند توپ به دانش آموزان داده می شود و رشته های پایه ای که نیاز به معرفی و استعداد یابی دارد فراموش شده و نیاز است دوباره فرهنگ سازی در این زمینه انجام شود.
به گفتۀ وی باید مسئولان استان از قهرمانان حمایت کنند، در پرداخت هزینه ها کنار ورزشکار باشند و جوایز مسابقات را بالا ببرند که همین جوایز مسابقات، انگیزه ای برای تلاش ورزشکار می شود.
شخمگر تأکید کرد: باید از سنین پایه استعدادیابی شروع شود و دوومیدانی در این طرح که تازه در حال برگزاری است فراموش نشود.
این قهرمان کشوری عنوان کرد: برای اینکه این ورزش به خانواده ها معرفی شود باید صدا و سیما هم همکاری کند چرا که تاکنون ندیده ایم مسابقات رشته دوومیدانی را به نمایش بگذارند و اگر این اتفاق بیفتد و معرفی صورت گیرد باعث جذب خانواده ها می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 10 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور