پیام شهروند

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

منتخب مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس طی بازدی از کارخانه کاشی فرزارد و نیلوفر عنوان کرد: تولیدکنندگان موفق باید به مردم معرفی شوند

خسروی با تاکید بر اینکه برای عملی کردن شعار سال باید ابتدا دیدگاههای صاحبنظران در این حوزه را شنید، گفت: چرا باید امروز مردم آقای گل هر لیگ فوتبال کشور را بشناسند اما تولیدکنندگان موفقی که با سختی فراوان صدها نیرو را سرکار برده است را نشناسند؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین خسروی» منتخب مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس امروز(18 فروردین) با حضور در شهرک صنعتی بیرجند از دو واحد تولیدی کاشی و سرامیک فرزاد و نیلوفر بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن خداقوت به کارگران زحمت کش، مدیران و کارکنان این واحدهای تولیدی، از بخش های مختلف این واحدها بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفت و سپس با مدیران این واحدهای تولیدی گفتگو کرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر انقلاب به نام «جهش تولید»، گفت: امید است با حمایت دولت و مسئولان و مجلس از واحدهای تولیدی کشور به ویژه مناطق کم برخوردار، امسال شاهد سالی سرشار از اشتغال و تولید در کشور باشیم.

منتخب مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره به اینکه مقام عظمای ولایت حدود 20 سال است که سالها را با شعارهای اقتصادی نامگذاری می کنند، گفت: این موضوع نشان می دهد که مقام معظم رهبری چقدر به موضوع اشتغال، تولید و در نتیجه شکوفایی اقتصاد کشور تاکید و توجه دارند.

وی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران و مقاومت مثالزدنی ملت ایران در مقابل دشمن، به آیاتی از قرآن در موضوع صبر در راه حق و برکات آن اشاره کرد و اظهارداشت:  قطعا کار تولید سختی هایی دارد و سرمایه گذاری در یک جایی جز تولید ممکن است سود بیشتری هم برای تولید کننده داشته باشد، اما همان طور که پیامبر(صلی الله علیه وآله) فرمودند:« اگر یک نفر به دست تو هدایت شود، برای تو بهتر از آن چیزی است که خورشید بر آن می تابد»؛ لذا هر شغلی که شما ایجاد می کنید در واقع زندگی و جان یک انسان را نجات دادید.

خسروی با بیان اینکه ایران اسلامی به برکت هدایت های مقام معظم رهبری در حال تبدیل شدن به یک کشور مقتدر در همه ابعاد در جهان است، گفت: امروز و در شرایط سخت و دشوار می بینیم که آنچه که تاکنون از غرب پوشالی در ذهن مردم ساخته بودند که اینها چقدر پیشرفته اند و امکانات دارند، در مبارزه با کرونا خود را نشان داد و دیدیم که چطور از کیسه زباله به جای لباس مخصوص استفاده کردند.

وی با بیان اینکه نظارت و قانونگذاری دو وظیفه مهم و خطیر یک نماینده است، افزود: چنانچه تاکنون به همین دو مورد به درستی عمل می شد، شاهد مشکلات اقتصادی در کشور نبودیم.

خسروی با تاکید بر اینکه برای عملی کردن شعار سال باید ابتدا دیدگاههای صاحبنظران در این حوزه را شنید، گفت: یکی از دلایل سقوط دولت ها در جهان و موفق نبودن برخی دولت ها در کشور جابجا کردن اصل با فرع است، چرا باید امروز مردم آقای گل هر لیگ فوتبال کشور را بشناسند اما تولیدکنندگان موفقی که با سختی فراوان صدها نیرو را سرکار برده است، نشناسند؟

وی افزود: اینکه می‌بینیم رهبر معظم انقلاب 21 سال است که شعار سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب می‌کنند، که این مبنا دارد و معلوم میشود که چقدر موضوعات اقتصاد از نظر رهبری مهم است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور