پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

معاون شهردار: فعلا برنامه ای برای جابه جایی شهرداری نداریم

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده / پیگیری ها برای اجرای پروژه احداث میدان اجتماعات و باغ ملی در شهر بیرجند از چندی پیش در دستور کار شهرداری بیرجند قرار گرفته است. با توجه به اینکه میدان ابوذر برای اجرای این پروژه مدنظر می باشد بحث انتقال شهرداری و استقرار آن در ساختمان استیجاری مطرح گردیده است و این موضوع به گونه ای مطرح شده که گویا اولین اقدام در پیگیری اجرای این پروژه بزرگ همین استقرار شهرداری به عنوان مستأجر در ساختمانی در نقطه ای دیگر از شهر خواهد بود.
بحث انتقال شهرداری به عنوان آخرین مرحله کار پیگیری شود
در این رابطه تماس هایی از سوی شهروندان داشتیم که عنوان می کردند چرا بحث انتقال شهرداری و مستأجر شدن این مجموعه اینقدر زود و قبل از مشخص شدن زوایای دیگر اجرای پروژه احداث میدان اجتماعات و باغ ملی شهر مطرح شود؟
یکی از شهروندان گفت: ملک فعلی شهرداری متعلق به خودشان است و محدودیتی برای ماندن در آن حتی تا زمان اجرای آماده سازی بخش های دیگر پروژه وجود ندارد و بحث انتقال شهرداری می تواند آخرین بخش از عملیات اجرایی این پروژه باشد تا با توجه به هزینه سنگین اجرای این پروژه بزرگ، بار مالی کمتری به شهر و شهروندان تحمیل گردد.
پروژه احداث میدان اجتماعات هنوز در مرحله حرف است
شهروند دیگری هم گفت: هنوز اجرای این پروژه در حد حرف، مطرح است و زمان زیادی تا اجرایی شدن آن فاصله داریم و لذا در این شرایط ضرورتی نداشت که به این زودی ها سخن از جابه جایی شهرداری و انتقال آنها به ساختمان استیجاری به میان آید ضمن اینکه قطعا در هر کجا که شهرداری مستقر شود افزایش اجاره ها را برای منازل دیگر باعث خواهد شد و باز هم دودش به چشم شهروندان کم درآمد و مستأجر خواهد رفت.
یکی دیگر از شهروندان با تقدیر از شهرداری جهت اجرای میدان و باغ ملی گفت: ضرورتی ندارد که شهرداری ساختمان فعلی را تخریب کند اصولا از ساختمان شهرداری ها در شهرهایی که قدیمی اند به عنوان یک بنای تاریخی و قدیمی یاد می شود و آن را تخریب نمی کنند.
احمدی با اشاره به ساختمان شهرداری مشهد در میدان شهدای این شهر افزود: علی رغم اینکه پروژه های بسیار عظیمی در میدان شهدا اجرا شده اما به گونه ای پروژه ها طراحی شد که ساختمان شهرداری تخریب نشود. وی تأکید کرد: ساختمان فعلی شهرداری بیرجند از نظر بنا و نقشه بسیار زیبا است و نباید در اجرای طرح میدان و باغ ملی شهر تخریب یا آسیبی به آن برسد.
پروژه در مرحله تهیه اسناد فراخوان انتخاب مشاور
معاون عمرانی شهرداری بیرجند در این باره گفت: پروژه احداث میدان اجتماعات و باغ ملی شهر بیرجند یک پروژه بسیار بزرگ و سنگین است و در حال حاضر این پروژه در مرحله تهیه اسناد فراخوان انتخاب مشاور قرار دارد. مهندس عدل افزود: فکر می کنم در سال جاری بتوانیم طراحی کار توسط مشاور که خیلی هم مهم است انجام شود و مباحث راه و شهرسازی نیز پیگیری و رفع گردد.
در حال حاضر برنامه ای نداریم
وی اضافه کرد: کار جابه جایی شهرداری با مطالعه انجام خواهد شد و همزمان با نهایی شدن طرح پروژه احداث میدان اجتماعات و باغ ملی شهر و جابه جایی اسناد مناقصه، در صورت مشخص شدن مکانی مناسب پیگیری برای جابه جایی شهرداری انجام می شود و در حال حاضر برنامه ای برای جابه جایی نداریم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور