پیام شهروند

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

مشاوره/

چگونه می‌توان در زندگی موفق بود؟

انسان‌ها براساس توانایی و پافشاری کردن بر اهداف خود می توانند در زندگی موفق شوند.

به گزارش خبرنگار حوزه ازدواج و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، برایان تریسی یکی از افراد و نویسندگان موفق، در بخشی از یکی از مقاله‌های خود، در خصوص چگونگی موفقیت در زندگی این طور می‌گوید:

برخی از مردم تمام زندگی خود را صرف این موضوع می‌کنند که چگونه می‌توانند در زندگی خود موفق باشند، امّا هیچ زمانی متوجه این موضوع نمی‌شوند.

همیشه وقتی این جمله را بیان می‌کنم، در این فکر هستم که با من موافق هستید، اما باید بگویم که موفقیت شخصی برای تمامی افرادی که چند حوزه یا کلید اصلی موفقیت را تمرین می‌کنند قابل دستیابی است چرا که همه افراد قصد دارند به موفقیت شخصی دست پیدا کنند وکلید‌های موفقیت را یاد بگیرند و زندگی شاد و سالمی داشته باشند.

همه مردم دوست دارند که زندگی معناداری داشته باشند و از یک حرفه لذت ببرند و به یک استقلال مالی دست پیدا کنند چرا که تمامی افراد به دنبال ایجاد تغییرات قابل توجهی در جهان هستند که می‌خواهند این کار را از طریق کار‌های خارق العاده در زندگی خود انجام دهند و تاثیرات مثبتی بر اطرافیانشان بگذارند.

بار‌ها و بار‌ها پیش آمده که فهمیده ام کلید‌های موفقیت، بخشی از اطلاعات یا ایده واحد در یک زمان مناسب است که می‌تواند باعث تغییراتی در زندگی افراد در شرایط مناسب شود. امّا باید بگویم که یاد گرفته ام حقایق بزرگ، ساده هستند و همه ما انسان‌ها یک هدف مشترک داریم.

خوشبختانه، برای اغلب ما موفقیت شخصی موضوعی نیست که از پس زمینه وجودی، هوش و یا توانایی درونی مان نشات بگیرد و این خانواده، دوستان و یا مخاطبان ما هم نیستند که ما را وادار به انجام کار‌های خارق العاده می‌کنند بلکه این خودِ ما هستیم که می‌توانیم این کار را کنیم. زیرا کلید‌های موفقیت در زندگی به دلیل توانایی ما برای بدست آوردن بهترینمان در هر موقعیت وشرایطی است. بنابراین، این توانایی افراد است که باعث تغییرات مثبت در زندگیشان می‌شود.

بنابراین، به این موضوع توجه کنید که کلید‌های مهم موفقیت برای زندگی شما همیشه یکسان هستند. پس تصمیم بگیرید که دقیقا چه میخواهید و کجا می‌خواهید بروید؟!

برای اهداف خود یک مدت زمان مشخصی را تعیین کرده و برای رسیدن به آن‌ها برنامه ریزی کنید. (به یاد داشته باشید، هدف فقط یک رویا در مدت زمان مشخص است.)

برنامه خود را عملی کنید و هرروز برای هدف خود کاری را انجام دهید.

از قبل تصمیم بگیرید که باید برای رسیدن به اهداف خود پافشاری کنید ودر این مسیر هم هرگز تسلیم نشوید.

این فرمول کلید موفقیت شماست وتقریبا برای تمامی افرادی که آن را امتحان کرده اند جواب داده است.

با دنبال کردن این کلید‌ها برای دستیابی به موفقیت شخصی می‌توانید رشد کنید و به انسان خارق العاده‌ای تبدیل شوید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور