پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

مسابقات اسنوکر زیر ۲۱ سال در بیرجند برگزار شد/ آینده روشن پیش روی بیلیارد استان

امروز خراسان جنوبی_ قاسمی / هشتمین دوره مسابقات کشوری اسنوکر زیر ۲۱ سال کشور به میزبانی بیرجند و هیئت بیلیارد استان برگزار شد.نماینده فدراسیون، آینده استان خراسان جنوبی را با توجه به عملکرد هیئت بیلیارد استان در زمینه این ورزش روشن دانست. همچنین ورزشکاران حاضر در این مسابقات از میزبانی و ارائه خدمات رضایت کامل را داشتند. گفتنی است شروین امیدوار از فارس، سید عرشیا خازنی از البرز و پوریا افراز از قزوین نفرات برتر این مسابقات شدند.
رتبه 8 هیئت بیلیارد خراسان جنوبی در سال 97
رئیس هیئت بولینگ،بیلیارد و بولس استان نیز با اشاره به اینکه هدف ما از میزبانی هایی که در استان برگزار می کنیم، ارتقای سطح دانش ورزشکاران می باشد، عنوان کرد: سال گذشته به دلیل برنامه ها و میزبانی هایی که داشتیم رتبه خراسان جنوبی را در این ورزش به 8 ارتقا داده ایم. کاظم ساجد افزود: با توجه به اینکه امسال تا کنون 3 میزبانی مسابقات کشوری را برگزار کرده ایم و تا آخر سال دو میزبانی دیگر را خواهیم داشت رتبه خراسان جنوبی از این هم بالاتر می رود و جزو 4 استان برتر خواهیم بود. وی با بیان اینکه یک اتفاق خوب برای استان افتاده است و برای ورزشکاران این ورزش خبر خوشحال کننده ای است، گفت: یکی از مربیان استان آقای فروتن توانست مدرک مدرسی رشته های بیلیاردی را کسب کند که برای اولین بار در استان رقم خورده است.
پتانسیل بالای ورزشکاران
رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان با اشاره به المپیاد استعدادهای برتر کشور هم عنوان کرد: در سال 97 اولین دوره این مسابقات بود که ورزشکاران استان برای کسب تجربه اعزام شدند، اما در سال جاری که دومین دوره المپیاد کشوری برگزار شد ورزشکاران خراسان جنوبی توانستند مقام سوم تیمی را کسب کنند. به گفتۀ وی این موفقیت نشان دهنده پتانسیل ورزشکاران استان در این ورزش می باشد که می توانند در آینده افتخارات بسیاری را برای خراسان جنوبی کسب کنند. ساجد با بیان اینکه بیلیارد خراسان جنوبی در زمانی که تحویل گرفتیم به جز چند میز هیچ چیز دیگری نداشت، گفت: اما اکنون این باشگاه دارای استانداردهای به روز کشوری و جهانی می باشد و حتی باشگاه ها را از یک مورد به 4 باشگاه ارتقا داده ایم و 6 شهرستان بیرجند، قاین، فردوس، سرایان، طبس و نبهندان را فعال کرده ایم.
در بخش فضا مشکل داریم
رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان اعلام کرد: در میزبانی مسابقات علاوه بر اداره کل ورزش و جوانان استان که از هیئت حمایت کردند 2 اسپانسر اصلی شرکت هموارره آذر و عمران پالایش رادمان بیرجند در کنار ما بودند و هتل سپهر و هتل کوهستان و خانه معلم به ما کمک کرده اند. ساجد در زمینه هزینه ها گفت: هزینه های زیادی را متحمل شده ایم و حتی برای بستن میزها از افراد متخصص کشوری استفاده کرده ایم و اداره کل ورزش و جوانان استان قول هایی داده اند که امیدواریم در این زمینه همراه ما مانند قبل باشند و از نظر تهیه تجهیزات و توپ هم به هیئت کمک کنند. وی درباره مشکلات هم عنوان کرد: در بخش مربی مشکلی نداریم و 24 مربی درجه 3 در استان فعال هستند اما در بخش فضا مشکل داریم و فضای بزرگتر و اختصاصی تر برای فعال کردن بخش بانوان می خواهیم و مشکل دیگر ما این است که مجوز برای راه اندازی باشگاه بانوان را به ما نمی دهند. به گفتۀ وی همچنین در تمام کشور مسابقات بیلیارد پخش زنده صدا و سیما را دارد ولی در خراسان جنوبی این اجازه را هم به ما ندادند.
اولین ها در سال 97
مسئول برگزاری مسابقات هم با بیان اینکه در این مسابقات 41 نفر از 21 استان شرکت کرده اند، گفت: از این تعداد 7 نفر از خراسان جنوبی بودند که 2 نفر آنها جزو 16 نفر برتر شدند ولی نتوانستند به مراحل بالاتر برسند. فاضل فروتن ادامه داد: البته سیاست خراسان جنوبی کسب تجربه و ارتقای ورزشکاران می باشد و با برگزاری این مسابقات و رقابت با حریف های بزرگ که چندین سال در کشور مقام آور بوده اند باعث می شود در آینده بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم. وی با اشاره به اینکه اولین ها برای ورزش بولینگ و بیلیارد استان در سال 97 رقم خورد، تصریح کرد: اولین دوره توجیهی مربی گری، اولین دوره داوری درجه 2، اولین دوره مربی گری درجه 3، اولین حضور در لیگ برتر کشوری و برگزاری آن و موارد بیشمار دیگر از سال 97 آغاز شد. به گفتۀ وی در این مسابقات برای اولین بار 11 داور از خراسان جنوبی قضاوت کرده اند که 5 داور بانو بوده اند که در کنار دو داور ملی توانسته اند به خوبی قضاوت کنند و حتی دو داور از استان برای مسابقات رده بندی المپیاد کشوری دعوت شده بودند و در آنجا هم قضاوت کرده اند. فروتن خاطر نشان کرد: جایزه نفرات اول تا سوم به ترتیب یک میلیون تومان، 500 و 250 هزار تومان می باشد که همه بر عهده هیئت استان بوده است.
قول میزبانی در رده های متعدد
نماینده فدراسیون در مسابقات کشوری اسنوکر که به میزبانی خراسان جنوبی برگزار شده بود در این باره گفت: سیاست فدراسیون این است که در تمام مناطق محروم باید مسابقات کشوری برگزار شود. نصرا… جعفری تصریح کرد: دلیل آن کشف استعدادهای هر استان در این ورزش در تمام رده های سنی است تا بر روی آنها سرمایه گذاری شود و آینده بیلیارد کشور تامین شود. وی با بیان اینکه چندین سال است با هیئت بیلیارد خراسان جنوبی همکاری دارم و انواع دوره های آموزشی مربی گری و داوری را برگزار کرده ایم، گفت: هیئت این استان فعالیت های زیادی داشته است که باعث رشد این ورزش شده و نتیجه آن ترقی و مدال های ورزشکاران می باشد. وی در زمینه میزبانی هم گفت: میزبانی هایی که خراسان جنوبی داشته است خیلی خوب بوده و در آینده هم این میزبانی ها در رده های مختلف برای خراسان جنوبی ادامه دار خواهد بود.
رشد بیشتر نیاز به حمایت اداره کل ورزش استان
و وزارت ورزش دارد
نماینده فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس جمهوری اسلامی ایران اظهار امیدواری کرد تا این رشته در تمام کشور پیشرفت قابل قبولی داشته باشد. جعفری با اشاره به کمبودهای این ورزش، گفت: اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و هیئت بیلیارد این استان تلاش های بسیاری داشته اند ولی اداره کل ورزش و وزارت ورزش و جوانان باید از نظر مالی همکاری بیشتری داشته باشند تا بودجه این ورزش تامین شود چرا که این ورزش از نظر تجهیزات بسیار گران است و همه این وسایل وارداتی است و برای توسعه هر چه بیشتر آن نیاز به حمایت های مالی بیشتر هم می باشد. به گفته وی خراسان جنوبی از نظر امکانات هم خوب است و می توان گفت که ۶۰ درصد از تجهیزات را دارند و متناسب با استانداردهای روز ایران و جهان می باشد و برای شکوفایی هر چه بیشتر باید تجهیزات و امکانات هم بیشتر شوند.
ظرفیت بالای داوران خراسان جنوبی
سر داور مسابقات که از فدراسیون بود نیز با بیان اینکه میزبانی خراسان جنوبی خیلی خوب بود، گفت: سطح مسابقات خیلی بالا بود و حتی خراسان جنوبی توانایی برگزاری میزبانی مسابقات آسیایی و غرب آسیا را دارد. افشین دهقانی افزود: ورزشکاران خراسان جنوبی نیز پتانسیل بالایی دارند و فقط نیاز به کسب تجربه بیشتری دارند، همچنین در بخش داوری بانوان و آقایان سطح قابل قبولی داشته اند و امتیازی برای خراسان جنوبی بود که اکثر داورها بومی بودند و این نشانه ظرفیت این استان است. به گفتۀ وی سالن هم استاندارد بود و فقط نیاز است که اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در بخش تجهیزات و هزینه ها بیشتر حمایت کنند. وی افزود: هیئت این استان در بخش میزبانی از هتل و ترانسفر تا امکانات و خوراک خیلی خوب عمل کرد و از این بابت باید به هیئت استان تبریک گفت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور