پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مدیر کل ورزش و جوانان استان انتقاد کرد: کم کاری در طرح استعدادیابی

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مدیرکل ورزش و جوانان استان از کم کاری هیئت ها در اجرای طرح استعدادیابی انتقاد کرد و گفت: برای نخستین بار طرح جامع علمی و کارشناسی‌شده استعدادهای ورزشی با هزینه بالایی در تمامی شهرستان ها برگزار شد، ولی هیت های ورزشی، پرسنل اداره کل ورزش‌وجوانان و ادارات شهرستان‌ها، مربیان ورزشی و اداره کل آموزش و پرورش و ادارات شهرستان‌ها از این فرصت ایجادشده استفاده خوبی نکردند. مهران سرپرست چهارشنبه شب در میان روسای هیئت ها با گلایه از حضور نداشتن برخی از روسای هیئت ها افزود: خراسان‌جنوبی برخی از مؤلفه‌های توسعه‌ای همچون جمعیت، انباشت منابع، زیرساخت‌های مناسب، اقتصاد و اسپانسر ورزشی را مانند دیگر استان ها در اختیار ندارد. وی تصریح کرد: در همین راستا با همدلی و همکاری از همان منابعی که داریم باید استفاده کامل را ببریم ولی در به‌کارگیری ظرفیت، پتانسیل و توانمندی‌های بالقوه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود ضعیف هستیم و فرصت های پیش آمده را با کم کاری خود از دست می دهیم. به گفتۀ وی ضعف استان در همین موضوع است و در سال های آینده باید از این ظرفیت های پیش آمده استفاده کنیم و اینکه طرح استعدادیابی تمام شاخص های ملی را دارد و حتی در کلان کشور قرار است اجرایی شود ولی خود خراسان جنوبی این ظرفیت را می سوزاند و تا 10 سال آینده هر سال باید این طرح در استان اجرایی شود تا استعدادهای مورد نیاز شناسایی شوند.
اسناد مالی ضعیف هیئت ها
این مقام مسئول به اسناد مالی هیئت ها هم اشاره کرد و گفت: اسناد مالی شما خیلی ضعیف است و این می تواند در نوع نگاه وزارت ورزش و دیگر مسئولان استانی تأثیرگذار باشد. سرپرست تأکید کرد: هیئت ها باید تکمیل اسناد مالی خود را جدی بگیرند چرا که سازمان های نظارتی و مسئولان مرتبط بر اساس مدارک تصمیم می گیرند و کاری به خروجی هیئت ندارند. به گفتۀ وی باید نقص های اسناد مالی رفع شود تا بتوانیم در آینده هم بودجه های بیشتری دریافت کنیم چرا که تمام بودجه و اعتبارات هم به این نوع اسناد مالی باز می گردد. وی بیان کرد: این یک واقعیت است که هیئتی که کار می کند بیشتر به آن توجه می شود و باید همه چیز درست انجام شود.
افزایش اعتبارات از محل بودجه فصل پنج
مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد: امسال با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و استانداری توانستیم اعتبارات فصل پنج را از 40 میلیون تومان به 2 میلیارد تومان افزایش دهیم. سرپرست تصریح کرد: این افزایش اعتبار به دلیل برنامه هایی همچون برگزاری لیگ ها و مسابقات و میزبانی ها است. وی با بیان اینکه این بودجه ها به هیئت ها داده می شود، گفت: باید خروجی هایی داشته باشیم که هر سال این اعتبارات افزایش داشته باشد. به گفتۀ وی اکنون نوع نگاه استاندار و سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم ورزشی است و همه به نقش موثر ورزش در توسعه استان پی برده اند و اگر ما به صورت شفاف عمل کنیم و خروجی خوبی داشته باشیم اتفاقات خوبی می افتد که به نفع حوزه ورزش است.
کلاس مربی گری درجه سه ممنوع
این مقام مسئول با بیان اینکه سال 98 را سال آموزش گذاشته ایم، عنوان کرد: باید بپذیریم که سطح مربیان و داوران ما پایین است و در این حوزه ضعیف هستیم. سرپرست افزود: در همین راستا بودجه ای را برای آموزش مربیان و داوران گذاشته ایم تا از لحاظ کیفی مربیان بالایی داشته باشیم. وی تأکید کرد: از این پس برای هیئت ها برنامه می ریزیم که حتی دیگر کلاس مربی گری درجه سه برگزار نکنید بلکه کلاس های ارتقا به درجه 2 و یک و بازآموزی بگذارید و اگر در استان نمی شود مربیان را به استان های دیگر اعزام کنید و نیمی از هزینه ها را ما می دهیم. به گفتۀ وی نیاز به مربیان متخصص داریم که بتوانند ورزشکاران و قهرمانان آینده را تربیت کنند و این وظیفه روسای هیئت ها است.
اهمیت المپیاد از مسابقات کشور هم بالاتر
مدیرکل ورزش و جوانان استان به المپیاد استعدادهای برتر هم اشاره کرد و گفت: المپیاد سطح و اهمیت آن حتی از مسابقات کشوری و انتخابی هم بالاتر است و باید به آن توجه شود. سرپرست تأکید کرد: جایگاه ورزشکارانی که در این مسابقات مقام می آوردند خیلی بالاست و باید از هر نظر نخبه های ورزشی و مربیان و سرپرستان عالی را با آنان همراه کنیم. وی با بیان اینکه به دلیل اهمیت آموزش امسال میزبانی المپیاد در هیچ رشته ای را نگرفته ایم، گفت: مربی نقش مهمی در عملکرد ورزشکار دارد و باید نخبه و متخصص و بهترین در آن رشته باشد و اگر مربی نقشی ندارد پس بودن او چه فایده ای دارد.
اطلاع رسانی های ضعیف
این مقام مسئول با انتقاد از عدم ارتباط روسای هیئت های ورزشی با رسانه‌ها گفت: هیئت های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها در ارائه گزارش عملکرد خود به حوزه‌های ارزیابی خیلی ضعیف هستند، به طوری‌که اگر اخبار منتشره خبرگزاری‌ها، مطبوعات و نگاه مثبت رسانه‌ها نباشد، هیچ‌گونه بازخوردی از فعالیت‌های ورزشی در جامعه به چشم نخواهد خورد. سرپرست افزود: امسال همه رشته های ورزشی باید در لیگ تیم داشته باشند و نیمی از بودجه را ما تأمین می کنیم. وی تأکید کرد: اهمیت برگزاری لیگ اولا افزایش تجربه و ارتقای سطح ورزشکاران می باشد و اینکه ورزشکار استان های دیگر را می بیند و دوم این است که استان های دیگر به خراسان جنوبی می آیند و باعث معرفی استان می شود. به گفتۀ وی همچنین اگر تیمی در لیگ خوب ظاهر شود مربی آن هم خوب دیده می شود و در استان های دیگر مطرح می شویم.
زمان استعدادیابی خوب نبود
علوی، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان در زمینه طرح استعدادیابی گفت: زمان آن بسیار نامناسب بود و سال آینده باید در زمان آن تجدید نظر شود.
تفاهم نامه اعتباری
قربانی، سرپرست هیئت بوکس استان هم در این جلسه عنوان کرد: باید بین هیئت ها و اداره کل ورزش و جوانان تفاهم نامه مالی بسته شود. وی توضیح داد: در استان های دیگر وقتی هیئت تقویم اجرایی خود را می آورد اداره کل طی یک تفاهم نامه مالی می گوید فلان مقدار بودجه را تخصیص دهد و هیئت بر آن مبنا عمل می کند که در استان ما اینگونه نیست.
استعدادیابی از مهر برگزار شود
ملکی، رئیس هیئت والیبال استان هم بیان کرد: به نظر من طرح استعدادیابی باید از مهر ماه آغاز شود که زمان بازگشایی مدارس است و می توان در بطن جامعه هدف، کار مناسبی را انجام داد و سال آینده دیر است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور