پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد: اجرای 11 پروژه آموزشی با مشارکت موسسه خیری پویان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بیش از 11 پروژه آموزشی و پرورشی در مدارس استان با مشارکت موسسه خیری پویان در حال انجام است.

به  گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ، محمد علی واقعی ظهر امروز در دیدار با خیرین نیکوکار این موسسه اظهار کرد: توسعه 2 کلاسه فردوس، کارگاه نقشه کشی قاین، کارگاه شهید مطهری طبس، توسعه 2 کلاسه دهنوی بیرجند، توسعه معراج فیض آباد و کارگاه مجتمع درمیان، توسعه 4 کلاسه آرین شهر و سالن چند منظوره آیت ا… فقیهی زیرکوه از مهم ترین این پروژه ها به شمار می رود.

وی با بیان این که این پروژه ها به طور میانگین 15 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: خیرین بازوی توانمند آموزش و پرورش خراسان جنوبی در فرایند مقدس تعلیم و تربیت به شمار می روند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری هنرستان های استان در زمینه مهارت آموزی به دانش آموزان و هنرجویان هنرستان های کاردانش و فنی و حرفه ای استان، تأکید کرد: در راستای مهارت آموزی به دانش آموزان دوره ی اول متوسطه طرح ایران مهارت به مدت سه سال در مدارس استان اجرا می شود.

واقعی با بیان این که قریب 43 درصد جمعیت دانش آموزی استان در 123هنرستان کاردانش و فنی و حرفه ای تحصیل می کنند، یاد آور شد: در حال حاضر78 رشته در هنرستان های استان به هنرجویان علاقمند به این رشته ها آموزش داده می شود.

نماینده موسسه خیری پویان نیز در این دیدار گفت: سه عامل فرهنگی بودن استان، وجود استعدادهای غنی و درخشان در بین دانش آموزان و فعالیت مدیران دلسوز و زحمت کش در آموزش و پرورش مهم ترین انگیزه انتخاب خراسان جنوبی برای انجام فعالیت های عمرانی، آموزشی و پرورش توسط این موسسه به شمار می رود.

ماهوتچیان بر مهارت آموزی دانش آموزان مستعد خراسان جنوبی تأکید کرد و ادامه داد: موسسه پویان برای نیل به این هدف ضمن فراهم سازی امکانات سخت افزاری با فرهنگ سازی نسبت به آگاهی بخشی به خانواده ها، توسعه و تجهیز هنرستان ها گام در این مسیر گذاشته و در سایه حمایت مسئولین استانی به توفیقاتی نیز دست یافته است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور