wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی : مشارکت ۱۲۴ هزار دانش آموز در انتخابات شوراهای دانش آموزی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۱۲۴هزار و ۱۴۹ دانش آموز دختر و پسر استان در بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمد علی واقعی پیش از ظهر امروز در مراسم نمادین برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی که در دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: این انتخابات همزمان با سراسر کشور با شعار «شورای دانش آموزی طلایه دار گام دوم انقلاب » در  بیش ازیک هزار و ۵۰۰ آموزشگاه استان برگزار شد.  

وی با بیان این که  مدرسه مکانی برای یادگیری مهارت‌های زندگی و اجتماعی است، تصریح کرد:  انتخابات شورای دانش آموزی با هدف پرورش روحیه همکاری، تعاون، همفکری و سعه صدر در مدارس استان برگزار می‌شود

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به راهیابی  ۱۲ هزار دانش آموز در دوره های مختلف تحصیلی  به عضویت یک هزار و ۵۰۰  شورای دانش آموزی، افزود: شوراهای دانش آموزی زمینه‌ساز عزت نفس و ارتقای شخصیت دانش‌آموزان شده و مسئولیت پذیری و فعالیت خود انگیخته و مسئولانه را بیشتر می‌کند.

واقعی،  تحمل نظرات، افکار متفاوت و مسئولیت پذیری را از دیگر اهداف برگزاری شوراهای دانش‌آموزی دانست و افزود: فرصت دادن، اندیشیدن و ابراز مداخله موثر در امور دانش‌آموزان از خصوصیات شوراهای دانش آموزی است.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اضافه کرد: تعداد اعضای شوراهای دانش‌آموزی در مدارس ابتدایی بر حسب تعداد دانش‌آموزان پایه‌های سوم، چهارم، پنجم و ششم و در مدارس متوسطه براساس کل دانش آموزان هر مدرسه است.

وی  خاطر نشان کرد: دانش آموزانی که به عنوان اعضای شورای دانش آموزی انتخاب می گردندنسبت به راه اندازی ۱۸انجمن در مدرسه اقدام می نمایند و سایر دانش آموزان مدرسه با علاقمندی در یکی از انجمن ها سازماندهی شده و برای جهت دهی خلاقیت های فردی خودشان در فعالیت های گروهی آموزشگاه حضور فعال دارند

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به ترکیب اعضای شورای دانش آموزی یاد آور شد: ترکیب اعضای شورای دانش آموزی در مدارس ابتدایی برحسب تعداد دانش آموزان آن مدرسه است؛ یعنی  تا ۱۰۰ نفر دانش آموز ۵ نفر عضو اصلی و۲ نفر علی البدل ، از ۱۰۱ نفر تا ۱۵۰نفر دانش آموز ۷ نفر اصلی و۲ نفر علی البدل، از۱۵۱ به بالا ۹ نفر اصلی و۲ نفر علی البدل انتخاب می شوند. و دانش آموزان پایه سوم ابتدایی وبالاتر می توانند علاوه بر کاندید شدن عضویت در شورای مدرسه دررای گیری هم شرکت نمایند.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش استان عنوان کرد: ترکیب اعضای شورای دانش آموزی در دوره متوسطه اول ودوم   برحسب تعداد کل  دانش آموزان آن واحد آموزشی  است بدین معنا که تا ۲۵۰ نفر دانش آموز ۵ نفر عضو اصلی و۲ نفر علی البدل، از ۲۵۰ نفر تا۳۵۰نفر دانش آموز ۷ نفر اصلی و۲ نفر علی البدل ، از۳۵۰ تا۵۵۰ نفر ۹ اصلی و۲ نفر علی البدل و از ۵۵۰  نفر به بالا ۱۱ نفر اصلی و۲ نفر علی البدل  انتخاب می شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور