پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در روزنامه امروز خراسان جنوبی عنوان کرد: بدون رسانه هیچ کاری به عرضه ظهور نمی رسد

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مدیرکل ورزش و جوانان استان روز گذشته به مناسبت روز خبرنگار از موسسه مطبوعاتی امروز خراسان جنوبی بازدید و گفت: تا رسانه ها نباشند هیچ اداره ای نمی تواند کاری کند چرا که کارهای او نمودی نخواهد نداشت.

اطلاع رسانی را باید قوی کنیم
سرپرست با بیان اینکه بدون رسانه هیچ کاری به عرصه ظهور نمی رسد، افزود: ما هم حتی تاکنون از ظرفیت رسانه به خوبی استفاده نکرده ایم و از این پس با برنامه هایی که داریم این بخش اطلاع رسانی را هم تقویت می کنیم. مهران سرپرست تصریح کرد: در این مدت که ما آمده ایم کارهای بسیاری در حوزه های عمرانی و بودجه ای انجام شده است ولی اطلاع رسانی خوبی نشده است. به گفتۀ وی از این پس با مدیریت و برنامه هایی که در زمینه اطلاع رسانی داریم بیشتر از قبل به همراهی رسانه نیاز داریم.

افزایش چندین برابری بودجه ها
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه تاکنون مرز 160 پروژه عمرانی را در استان شکسته ایم، گفت: در همین راستا 50 میلیارد تومان بودجه مصوب داریم. سرپرست افزود: همچنین بودجه کلی را از 3 میلیارد و 500 میلیون تومان به حدود 10 میلیارد تومان برای امسال رسانده ایم که این نشان از توجه ویژه وزارت ورزش و تغییر نگاه سران کشوری به ورزش استان و شفاف سازی مسائل دارد. وی خاطر نشان کرد: همچنین بودجه فصل 5 را که تا سال قبل فقط 50 میلیون تومان بود با همکاری استاندار و پورعیسی رئیس مدیریت و برنامه ریزی افزایش یافته و به 2 میلیارد تومان رسیده است که این بودجه دیگر کاهش نمی یابد و هر ساله افزایش هم خواهد داشت. به گفتۀ وی فقط اعتبارات ورزشی مرکز استان را 4 برابر کرده ایم که این خود نشانه فعالیت بیشمار در این بخش می باشد.

رضایت مندی مردم از برنامه ها
مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرد: با توجه به برنامه های متنوع ورزشی، احداث سالن های ورزشی و برنامه در حوزه جوانان که در تمام نقاط استان داشته ایم، می توانیم به طور قاطع بگوییم که رضایت مندی مردم را از اجرای این برنامه ها کسب کرده ایم و ملموس می باشد. سرپرست با بیان اینکه در این هفته ما حدود 5 هزار بلیط رایگان استخر و 200 میلیون تومان اقلام ورزشی در شمال شهر بیرجند توزیع کرده ایم، گفت: شمال شهر بیرجند و دیگر نقاط دور استان به این نوع حمایت ها نیاز دارند چرا که در طول این سال ها دیده نشده اند. وی در حوزه جوانان هم گفت: برنامه های بیشماری در حال اجراست که از جمله آن در هفته ازدواج که پیش رو است نمایشگاه و جشنواره ازدواج را داریم و در زمان های دیگر هم به مسائل مختلف بخش جوانان رسیدگی می شود و 8 کمیته مختلف برای تمام مسائل جوانان داریم.

از مرز مسابقات کلی گذاشته ایم
وی عنوان کرد: اکنون در رشته هایی مانند گلف، راگبی، اسکواش و شمشیر بازی و برخی دیگر از رشته ها موفقیت های بالایی در سطح کشور داشته ایم. سرپرست تصریح کرد: در همین راستا توانسته ایم کورت اسکواش بین المللی را احدث کنیم و در سال آینده زمین چمن گلف را احداث می کنیم و مسابقات بین المللی جام خاوران شطرنج را هر ساله در فروردین ماه خواهیم داشت. به گفتۀ مدیرکل ورزش و جوانان استان ورزش استان از سطح ملی فراتر رفته و به سمت مسابقات بین المللی حرکت کند و رشته های ورزشی جدید نسبت به رشته های پر سابقه استان حرکت رو به جلوی بهتری داشته اند چرا که با توجه به ساز و کارهای به روز کنونی جامعه گام برداشته اند. سرپرست به مسابقات لیگ هم اشاره کرد و گفت: مسابقات لیگ در 20 رشته ورزشی برگزار می شود چرا که این مسابقات لیگ کشوری به صورت رفت و برگشت می باشد و ظرفیت های استان را از این طریق می توانیم به استان های دیگر معرفی کنیم.
کاهش آسیب های اجتماعی با فرهنگ سازی ورزشی
مدیرمسئول روزنامه امروز خراسان جنوبی در این نشست با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در این مدت نگاه ویژه ای به رسانه ها داشته است، گفت: امیدواریم بتوانیم بخشی از تلاش های شما را منعکس کنیم چرا که دایره کاری اداه کل ورزش و جوانان خیلی گسترده است و حوزه های عمرانی، مسابقات و جوانان را هم پوشش می دهد. محمود حیدری افزود: البته برخی از اخبار نیاز به اطلاع رسانی ویژه از سوی اداره کل دارد که باید در این زمینه بودجه ای تخصیص دهند. وی با بیان اینکه موسسه مطبوعاتی امروز خراسان جنوبی علاوه بر روزنامه 6 نشریه در نقاط مرزی و دیگر شهرستان ها هم دارد، عنوان کرد: به طور جد حرف شما درست است و نمی توان بدون رسانه کاری کرد و اگر یک فرهنگ سازی درست در حوزه ورزش انجام شود می تواند از بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری کند. به گفتۀ وی جوانان با انگیزه دهی کوچک می توانند معتاد ورزش شوند و فقط نیاز است که بیشتر به این بخش توجه شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور