پیام شهروند

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد: توسعه زیرساخت‌ها و استفاده بهینه از امکانات؛ اولویت اصلی حوزه ورزش خراسان جنوبی

توسعه زیرساخت‌ها و استفاده بهینه از امکانات؛ اولویت اصلی حوزه ورزش خراسان جنوبی

خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: توسعه زیرساخت‌ها به ویژه در روستاها به عنوان کلیدی ترین برنامه‌هاست.

حسن عزیزی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، امروز دوشنبه ۳۰ تیر در آیین تجهیز و راه‌اندازی ۲۷ خانه ورزش روستایی اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌ها به ویژه در روستاها به عنوان کلیدی ترین برنامه‌هاست.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه امیدواریم با وجود مشکلات اقتصادی بتوانیم حداقل امکانات را در روستاها تامین کنیم، افزود: استفاده بهینه از امکانات و فضاهای ورزشی از اولویت‌هاست.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: از دهیاران تقاضا داریم که با برنامه ریزی لازم کاری کنند که تمام اقشار بتوانند از این امکانات به خوبی استفاده کنند.

عزیزی با تاکید بر ارتقاء سلامت و تندرستی روستائیان، اظهار کرد: این فعالیت‌ها در چارچوب سیاست مهاجرت معکوس صورت خواهد گرفت و این موضوع را دنبال می‌کنیم که امیدواریم خانه‌های ورزش روستایی بتوانند به این امر کمک کنند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی و برطبق شاخص‌های محرومیت زیرساخت‌هایی چون سالن‌های ورزشی و زمین چمن را در روستاها احداث خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به هدف گذاری افتتاح و بهره برداری از ۳۷ پروژه ورزشی، تصریح کرد: امیدواریم براساس میزان جمعیت روستایی در شهرستان‌های مختلف سرانه برخورداری را به صورت متوازن توزیع کنیم و ورزش را به معنای اخص در مناطق روستایی توسعه دهیم.

عزیزی یادآور شد: خراسان جنوبی ظرفیت‌های بسیاری در حوزه ورزش روستایی و عشایری دارد و ما وظیفه داریم زیرساخت‌ها را فراهم کنیم تا خراسان جنوبی به عنوان استان پیشرو و الگو معرفی شود.

در این مراسم، تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی و تجهیز 27 خانه ورزش روستایی استان به منظور توسعه نشاط، شادابی و امید در بین جوانان روستایی به مناطق مختلف استان اعزام شد.

این مرحله دوم اعزام تجهیزات بود که به همت اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی به ازای هر خانه ورزش روستایی 10 میلیون تومان تهیه و با عنوان کاروان نشاط و امید به خانه‌های ورزش روستایی اختصاص یافته است.

تجهیزات ورزشی شامل؛ توپ، تور، میز تنیس روی میز، فوتبال دستی، دوچرخه، میز شطرنج و دارت است.

در این مراسم، از ۲۷ دهیار این روستاها تجلیل، سوگندنامه دهیاران قرائت و این تجهیزات به این افراد تحویل داده شد.

 

 

 

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری تاکید کرد:

نگاه نو به توسعه ورزش با توجه به خانه‌های روستایی

نگاه نو به توسعه ورزش با توجه به خانه‌های روستایی

ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری نیز در این جلسه گفت: خانه‌های ورزش روستایی نگاه نویی بر توسعه ورزش و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی دارند.

عباسعلی بهاری، امروز دوشنبه ۳۰ تیر در آیین تجهیز و راه‌اندازی ۲۷ خانه ورزش روستایی با بیان اینکه این زیرساخت‌ها به نوجوانان و جوانان روستاها فرصت لازم را برای گذران فرصت‌ها خواهد داد، افزود: امروز ۲۷ خانه روستایی در استان تجهیز می‌شوند تا شرایطی را برای گذران سالم اوقات فراغت روستائیان فراهم آوریم.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: از دل همین خانه‌هایی ورزش روستایی، ورزشکاران زیادی به تیم‌های ملی روانه شده‌اند که این امر حاصل تلاش روستائیان است.

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری با بیان اینکه تجهیز خانه‌های ورزش روستایی بسیار حائز اهمیت است چرا که استعدادهای روستایی انگیزه بالقوه بیشتری دارند، تصریح کرد: با شناسایی این استعدادها می‌توانیم با پرکردن اوقات آن‌ها از مهاجرت روستائیان و آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کنیم.

اکبری با تاکید بر شناسایی، معرفی و پرورش استعدادها در روستاها، اظهار کرد: توزیع عادلانه فرصت‌ها یکی از اولویت‌هاست.

وی با بیان اینکه با این فعالیت‌ها از فقر حرکتی جلوگیری و توسعه تندرستی و نشاط اجتماعی را دنبال خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: خانه‌های ورزش روستایی نگاه نویی بر توسعه ورزش و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی دارند.

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری با تاکید بر همکاری سایر نهادها و ارگان‌ها، تصریح کرد: هرچقدر به جامعه روستایی کمک کنیم می‌توانیم سلامت را تضمین رده و ایم امر در رشد تولید ناخالص ملی کمک کننده خواهد بود.

اکبری با بیان اینکه بازی‌های بومی و محلی تداعی گر ارزش‌های دینی و هویت ملی هستند، افزود: بازی‌های بومی و محلی در توسعه گردشگری بسبار اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه امیدواریم با همکاری تمام نهادها در راستای ارتقای سطح سلامت مردم روستایی تلاش کنیم، تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونا به عنوان مسئولین هر بخشی نباید به فکر این باشیم که کرونا وجود دارد و نمی‌توان فعالیت انجام داد.

سرپرست فدراسیون ورزش روستایی و عشایری با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های لازم در حال انجام است، اظهار کرد: به محض اینکه شرایطی فراهم شود در خصوص برگزاری جام خوشه چین فعالیت خواهیم کرد.

اکبری بیان کرد: تلاش خواهیم کرد در برگزاری این جام با دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری وزارت ورزش و سایر ارگانها و نهادهای مرتبط با ورزش روستایی همسو باشیم تا از موازی کاری پرهیز و خدمات بهتری به جامعه مخاطب ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم شرایطی فراهم شود تا با توجه به امکانات در روستاها به رشته‌های مختلف توجه شود تا روستائیان نیز علاوه بر رشته‌های بومی سایر رشته‌ها را دنبال کنند.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 19 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور