پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی خبر داد: تشکیل۴پرونده تخلف ارزی در خراسان جنوبی/ورود بانوان به قاچاق سوخت

 تشکیل۴پرونده تخلف ارزی در خراسان جنوبی/ورود بانوان به قاچاق سوخت

بیرجند- مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی از تشکیل چهار پرونده تخلف ارزی در سال جاری خبر داد و گفت: میزان تخلفات این پرونده ها به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسین اشرفی ظهر سه شنبه در نشستی با اصحاب رسانه با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه‌های مختلف نظارتی بیان کرد: طی این مدت چهار هزار و ۶۵۲ پرونده از دستگاه‌های متولی کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و تخلفات بهداشت و درمان دریافت شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد به چهار هزار و ۵۷۵ پرونده رسیدگی شده است، افزود: درصد پرونده‌های مختومه نسبت به پرونده‌های رسیده ۹۸.۵ درصد بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی بیان کرد: محکومین این سه حوزه به پرداخت ۳۳۰ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.

وی با بیان اینکه عدم درج قیمت، گران فروشی، عدم ارائه فاکتور و تقلب عمده تخلفات در حوزه کالا و خدمات بوده است، گفت: همچنین متوسط رسیدگی به پرونده‌ها ۲۰ روز بود که سال ۹۷ نسبت به سال قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است.

اشرفی با اشاره به احتکار کالا توسط برخی افراد سودجو بیان کرد: ۱۴ پرونده احتکار طی سال گذشته دریافت و رسیدگی شده است.

وی با بیان اینکه افراد متخلف به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده و کالای مورد احتکار را به بازار عرضه کردند، گفت: روغن، برنج، چای، پودر رخت شویی و شکر از عمده کالاهای احتکار شده بوده است.

رشد ۱۳۸ درصدی ورودی پرونده‌های قاچاق کالا و ارز

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۲۱ پرونده عدم اعلام موجودی دریافت شده است، بیان کرد: همچنین دو پرونده اخفا و امتناع از عرضه کالا به بازار داشته‌ایم که ۲۴۰ میلیون ریال جزای نقدی در این پرونده‌ها داشته‌ایم.

وی با اشاره به گشت‌های نظارتی و مشترک بر بازار گفت: طی سال گذشته ۳۸۱ اکیپ گشتی بیش از هزار و ۱۷۶ مورد بازرسی از واحدهای صنفی انجام داده‌اند.

اشرفی اظهار کرد: طی این بازرسی‌ها برای ۱۴۴ واحد صفتی متخلف پرونده تشکیل شده و برای ۳۲۶ واحد هم اخطاریه صادر شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته پرونده‌ای از گران فروشی شرکت تعاونی روستایی در فروش ۳۲۵ کیسه آرد سهمیه روستایی گزارش شد، افزود: بعد از بررسی‌ها، متخلف به سه میلیون و۳۵۰ هزار ریال جزای نقدی محکوم شد و خسارت وارده به شکات به مبلغ یک میلیون ۶۷۵ هزار ریال را پرداخت کرد.

اشرفی از تشکیل ۳۰۵ پرونده تخلفات بهداشتی اعم از عرضه کالای غیر بهداشتی و تاریخ مصرف گذشته طی سال گذشته خبر داد و گفت: از این تعداد به ۳۰۲ پرونده رسیدگی و ۸۰۴ میلیون ریال جزای نقدی برای متخلفین در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی با بیان اینکه طی سال گذشته با افزایش ۱۳۸ درصدی ورودی پرونده‌های قاچاق کالا و ارز مواجه شدیم، افزود: سوخت، پارچه، سیگار و پوشاک از جمله کالاهای موجود در این پرونده‌ها بود.

وی با بیان اینکه در مرز ماهی رود شعبه قاچاق به صورت ویژه به پرونده‌ها رسیدگی می‌کند، افزود: طی سال گذشته تعدادی شرکت حمل و نقل بین‌المللی با اسناد جعلی یا غیر واقعی اقدام به صادرات فرآورده‌های نفتی می‌کردند.

تشکیل ۷۰ پرونده قاچاق دام

اشرفی ادامه داد: یک شرکت حمل و نقل بین‌المللی ۱۷ هزار و ۸۰۰ لیتر نفت و گاز یارانه‌ای را قاچاق کرده بود که مدیرعامل شرکت به پرداخت بالغ بر ۷۵۲ میلیون ریال جزای نقدی و ضبط کالا محکوم شد.

وی بیان کرد: همچنین شرکت فعال دیگری در صادرات فرآورده‌ها نفتی ۲۶۵ هزار لیتر نفت سفید را از طریق مرز ماهی رود قاچاق کرده که علاوه بر ضبط کالا به بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

اشرفی از تشکیل پرونده قاچاق کود معدنی یارانه‌ای طی سال گذشته خبر داد و گفت: مدیرعامل این شرکت به پرداخت بر ۷۲۳ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی بیان کرد: یک شرکت صنعتی مستقر در یکی از استان‌های غربی کشور به صادرات ۵۸ فقره گازوئیل قاچاق از طریق گمرک ماهیرود خراسان جنوبی مرتکب شده بود که متخلفین به پرداخت ۵۰۰ میلیارد ریال جزای نقد محکوم شدند.

وی با اشاره به قاچاق دام بیان کرد: طی سه ماهه سال گذشته ۷۰ پرونده قاچاق دام دریافت و ۶۳ پرونده مختومه شده است.

اشرفی اظهار کرد: ۴۵ نفر از افراد متخلف به پرداخت ۱۵ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شده و در ۱۸ پرونده حکم برائت صادر شد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در سال جاری اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری هزار و ۳۵۳ پرونده تخلف دریافت شده که از این تعداد هزار و ۲۶۶ پرونده با ۷۴ میلیارد ریال جزای نقد مختومه شده است.

ورود بانوان به قاچاق سوخت

اشرفی با بیان اینکه در سال جاری ۲۵۷ مورد بازرسی توسط ۷۱ اکیپ گشتی انجام شده است، گفت: در این بازرسی‌ها به ۶۰ واحد صنفی تذکر داده شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری چهار پرونده تخلف ارزی دریافت شده است، افزود: طی این پرونده‌ها، یکی از بانک‌های عامل از دو شرکت شکایت کردند مبنی بر اینکه که ارز یورو دریافت کرده و در قبال به ورود کالا تعهد داشته‌اند اما به تعهدات خود عمل نکرده‌اند.

بنا به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی میزان تخلف این پرونده‌ها به مبلغ ۲۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته تاکنون ۶۰ نفر از محکومین اداره کل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی مورد عفو رهبری قرار گرفتند، گفت: همچنین جریمه ۱۴۳ نفر با میزان ۵۰۰ هزار تومان عفو رهبری شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی بیان کرد: طی سال گذشته ۸۶ میلیارد ریال جزای نقدی متخلفین وصول شده و به خزانه دولت برگشت داده شده است.

اشرفی از اولین ورود خانم‌ها به قاچاق سوخت در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: در اولین پرونده قاچاق سوخت سال جاری، راننده و سرنشین خانم بوده‌اند.

وی ادامه داد: ۲۰ گالن ۲۰ لیتری گازوئیل، در مجموع ۵۶۰ لیتر سوخت در صندوق عقب این پراید نگهداری شده که توقیف شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هشت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور