wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی: تحصیل 43هزار دانش آموز در نوار مرز استان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: قریب 43 هزار دانش آموز دختر و پسر دوره های مختلف تحصیلی در 4 شهرستان مرزی استان مشغول تحصیل هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمدعلی واقعی، صبح امروز در اولین گردهمایی شوراهای آموزش و پرورش شهرستان های مرزی سربیشه، درمیان، نهبندان و زیرکوه که به میزبانی نهبندان برگزار شد، اظهار کرد: تعداد یک هزار و 44 آموزشگاه با 2 هزار و 854 کلاس درس در این شهرستان ها فعالیت می کنند.

 وی، بر هوشمند سازی مدارس نوار مرز استان تأکید کرد و ابراز داشت: یکی از راهکارهای برقرای عدالت آموزشی و رفع محرومیت از مدارس نوار مرز ، کیفیت بخشی به فرایند تعلیم و تربیت با هوشمند سازی و برخوردای دانش آموزان این خطه از امکانات آموزش از راه دور است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از برگزاری این گرد همایی به صورت هر 2 ماه یک بار و به میزبانی یکی از این 4 شهرستان خبر داد و تصریح کرد: کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی از الزامات مهم سند تحول بنیادین است که در سایه تعامل سازنده و استفاده از  تمام ظرفیت های درون و برون سازمانی محقق می شود.

 دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مقبولیت، محبوبیت و موفقیت را لازمه ی موفقیت فرهنگیان استان در فرایند تعلیم و تربیت و تحقق اهداف سند تحول بنیادین دانست و تصریح کرد: کشف، شناسایی، هدایت و شکوفایی استعدادهای ناب و بالقوه دانش آموزان غیور مرزنشین استان یکی از رسالت های حساس و مهم مدیران و معلمین است که باید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

وی، تقوا، تعهد و پشتکار را سه ویژگی بارز معلمین مناطق مرزی استان دانست و خاطر نشان کرد: معلمین مناطق مرزی پاسدارانی هستند که وظیفه ی خطیر صیانت از مرزهای فکر، اندیشه و باورهای فرهنگی و اعتقادی دانش آموزان مرزنشین را برعهده دارند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خشکسالی های پیاپی، مهاجرت های بی رویه، فقر اقتصادی خانواده ها و پراکندگی بالای جمعیت را از جمله دلایل مهم کاهش نرم کلاس درس در روستاهای نوار مرز برشمرد و یاد آور شد: فرمانداران و بخشداران محترم با اطلاع رسانی و به منظور کاهش هزینه ها و ارتقای کیفیت فرایند تعلیم و تربیت خانواده ها را در مدارس زیر نرم تشویق به استفاده از  ظرفیت مدارس شبانه روزی کنند.

واقعی، اضافه کرد: یکی از مطالباتی که سند تحول آموزش و پررش از نظام تعلیم و تربیت دارد، این است که زمینه‌ رشد و تعالی دانش‌آموزان مناطق محروم، مرزی و عشایری را فراهم کند.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان اینکه مهم‌ترین رویکرد نظام تعلیم و تربیت، «عدالت محوری» است، عنوان کرد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به مشارکت بیش از پیش یکایک ما در تمامی عرصه‌ها،  اعم از اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیازمند است و به سهم خودمان در این حوزه مسؤولیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور