پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مجمع انتخاب رئیس هیئت نجات غریق استان با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد/ قـول حمـایـت/ نایب زاده رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان شد

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مجمع عمومی انتخاب رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان با حضور ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران، حیدری نایب رئیس فدراسیون و سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در این جلسه سید مصطفی سیادت و پدرام نایب زاده کاندیدا شدند و در نهایت از 17 نفر عضو حاضر در جلسه 12 نفر به نایب زاده رأی دادند و وی به عنوان رئیس هیئت جدید استان برای 4 سال انتخاب شد.
رشد رشته نجات غریق در استان
در ابتدای جلسه دو کاندیدا برنامه های خود را بیان کردند، از مهمترین برنامه های سید مصطفی سیادت حمایت مالی و معنوی از ورزشکاران و قهرمانان و راه اندازی مدرسه نجات غریق با کمک آموزش و پرورش و دادن اعتباراتی به باشگاه ها بود. همچنین از جمله برنامه های پدرام نایب زاده برگزاری مسابقات برون استانی و کشوری، ارتقای سطح مربیان و برگزاری کلاس های درجه یک و دو برای مربیان و مدرسین و حمایت از هیئت های شهرستان و ورزشکاران و تعامل با ادارات امدادی بود.
گزینش اخلاقی منجیان
میربلوکی، رئیس هیئت شهرستان فردوس هم در این جلسه گفت: بهتر است از این به بعد قبل از برگزاری کلاس های آموزشی و جذب مربی، گزینش اخلاقی این افراد انجام شود و بعد در کلاس حضور یابند، چرا که در برخی مواقع رفتارهایی از مربیان دیده شده که شأن خانواده نجات غریق پایین آمده است. وی درخواست کرد که به هیئت های شهرستانی توجه شود و از نظر تجهیزاتی تأمین شوند و گفت: هیئت های خراسان جنوبی از نظر تجهیزات کمبود فراوان دارند و شهرستان ها حتی آدمک برای تمرینات نجات غریق هم ندارند. ایلخان نوری، رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران در پاسخ به موارد مطرح شده گفت: تعیین سطح مربیان همیشه قبل از کلاس ها اجباری است و در حوزه گزینش اخلاقی نیز در غواصی سوء پیشینه باید بیاورند و در نجات غریق هم این کار را خواهیم کرد. وی افزود: همچنین در هیئت، کمیته انضباطی داشته باشید که در تمام کشور و هیئت ها معمول است و اگر تخلفی انجام شود در کمیته انضباطی به آن رسیدگی شود.
نگاه ویژه تری به خراسان جنوبی داشته باشید
سعید علیزاده، نماینده ورزشکاران هم گفت: تنها درخواستی که از فدراسیون داریم نگاه ویژه به استان محروم خراسان جنوبی می باشد تا با حمایت هایی که می شویم بتوانیم در حوزه قهرمانی بهتر عمل کنیم. به گفتۀ وی نباید هیئت خراسان جنوبی با شهرهای بزرگ مقایسه شود و همه با یک چشم دیده شوند بلکه نیازهای این استان خیلی فراتر است.
در تمام حوزه ها و تجهیزات حمایت می کنیم
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی جمهوری اسلامی ایران قول داد که در حوزه تجهیزات حمایت کامل داشته باشد. ایلخان نوری با بیان اینکه در سال گذشته تنها به سه استان خراسان جنوبی، ایلام و سیستان و بلوچستان آدمک دادیم و به دیگر استان ها گفتیم خود تهیه کنند، عنوان کرد: ولی اینکه گفته می شود هنوز از نظر تجهیزات مشکل دارید حتما پیگیری و حمایت می کنیم. وی با اشاره به تعداد بیمه شده های این ورزش در خراسان جنوبی گفت: 170 بانو و 240 آقا آمار خوبی است ولی هنوز جای کار دارد.
نجات غریق رشته ای فراتر از آنچه دیده می شود
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ایران اهمیت این رشته را در نجات جان انسان ها دانست و افزود: در سال گذشته 70 هزار نفر توسط منجیان در سواحل و استخرها نجات یافته اند که آمار بالایی می باشد. نوری خاطر نشان کرد: باید در کنار نجات غریق به قهرمانی هم توجه شود و در این حوزه باید تلاش و فعالیت های خود را بیشتر کنید. وی تأکید کرد: هر نیاز و درخواستی که دارید اعلام کنید و برای این کار ارتباط خود را با اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و فدراسیون بیشتر کنید. نوری به سامانه مربیان نجات غریق اشاره کرد و گفت: با توجه به آماری که داده اید حدود 400 مربی دارید که فقط 173 نفر در این سامانه عضو هستند و زودتر این مشکل را برطرف کنید تا تمام خانواده نجات غریق در سامانه حتما عضو شوند.
پیگیر بیمه برای منجیان
رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی اعلام کرد: برای اینکه دغدغه آسیب دیدگی های منجیان حین انجام کار کمتر شود با بیمه رازی تفاهم نامه ای امضا کرده ایم تا منجیان بیمه شوند. نوری گفت: چندین سال است که به دنبال اجرای راهکاری هستیم تا باشگاه دارها و استخرها ملزم به بیمه کردن منجیان خود باشند.
انحصار طلبی خط قرمز ماست
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه تأکید کرد: رئیس هیئت نجات غریق و دیگر هیئت ها باید بدانند که خط قرمز ما انحصار طلبی است و باید از تمام نیروها استفاده مفید شود. مهران سرپرست به ساختار تشکیلاتی هیئت ها هم اشاره کرد و گفت: معمولا هیئت ها با چند نفر اداره می شود که این نوع نگاه باید تغییر کند همانگونه که در این مدت بهتر شده است و این هیئت نیز در ساختار تشکیلاتی خود باید دقت کند و از تمام نیروها بهره ببرد. به گفتۀ وی همچنین مشکل دیگری که داریم نوع نگاه مرکز استانی می باشد که شهرستان ها در آن دیده نمی شوند و این هم باید مورد توجه قرار گیرد. وی با بیان اینکه اعتبارات تملک سال98 خوب بوده است، گفت: مشکل استخر بیشتر شهرستان ها رفع شده است و تنها مشکل ما استخر قاین می باشد که شکایت کرده ایم و اکنون دستگاه های نظارتی پای کار آمده اند چرا که سنگ استخر مشکل دارد و آب را در خود نگاه نمی دارد و باید این مشکل رفع شود. گفتنی است در پایان این مجمع از اعتمادی رئیس اسبق هیئت نجات غریق و غواصی استان که ۱۶ سال مسئول این هیئت بود تجلیل شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور