پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

مجمع انتخابی هیئت ورزش های همگانی به چراغ بیرجندی رأی اعتماد داد/ مدیرکل: اعتبار بیش از 600 میلیون تومانی به هیئت های ورزش همگانی استان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مجمع انتخابی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان روز گذشته با حضور دبیر فدراسیون و مدیرکل ورزش استان برگزار شد و چراغ بیرجندی سکاندار 4 ساله این هیئت شد. در این مجمع سید حسین اصغری، کاظم چراغ بیرجندی، حسن علیزاده، حمیدرضا مالکی نژاد و محمدرضا نخعی پور کاندید شده بودند که در ابتدای جلسه محمدرضا نخعی پور به نفع سید حسین اصغری انصراف داد. که هر کدام از کاندیداها به معرفی و ارائه برنامه های خود پرداختند. در ادامه از 16 نفر اعضا حاظر در مجمع 10 نفر به چراغ بیرجندی، 3 نفر به علیزاده و 3 نفر به مالکی نژاد رای دادند که با توجه به رأی اکثریت کاظم چراغ بیرجندی به عنوان رئیس هیئت ورزش های همگانی استان انتخاب شد.
تمام کمیته ها و مجامع را فعال می کنم
کاظم چراغ بیرجندی به عنوان رئیس هیئت جدید ورزش های همگانی گفت: باید برنامه ها به صورت جامع، دردسترس و رایگان باشد و برای توسعه ورزش همگانی در بین جامعه کار کنیم. وی در پاسخ فعال بنودن مجامع و کمیته های مختلف گفت: تمام سعی خود را خواهم کرد تا تمام مجامع و کمیته های این هیئت را فعال کنم تا یک هیئت پویا و فعال داشته باشیم. به گفتۀ وی هر کس راه حل و نقطه نظری داشته باشد به ان گوش می دهیم و در صورت عملیاتی بودن اجرا خواهد شد.
فقط دغدغه تمرین داشته باشیم
علیزاده، نماینده مربیان در این جلسه عنوان کرد: مربیان باید فقط دغدغه تمرین را داشته باشند و امیدواریم از این پس به این نکته توجه شود. به گفتۀ وی نباید مربی نگران بودجه و لباس ورزشکار هم باشد چرا که از بازدهی و هدف اصلی دور و دلسرد می شود.
تمام شهرستان ها دیده شوند
عبداللهی، نماینده ورزشکاران نیز گفت: امیدواریم نگاه جامع داشه باشید و نگاه استانی باشد تا تمام شهرستان ها دیده شوند چرا که پتانسیل های بالایی در شهرستان های دور وجود دارد.
از جوانان استفاده کنید
داوطلب، نماینده داوران هم بیان کرد: از رئیس جدید درخواست داریم که از پتانسیل هیئت قبل هم استفاده شود و مهمتر از آن هم این است که از نیروی جوان در هیئت استفاده شود.
مدال ما سلامت تمام جامعه است
دبیر فدراسیون ورزش های همگانی استان در مجمع عنوان کرد: در ورزش همگانی به دنبال قهرمانی و سکو نیستیم و مدال ما همان سلامت تمام اقشار جامعه است تا دیگر دارو مصرف نکنند و جامعه ای با نشاط و شاداب داشته باشیم. دهقان افزود: اینکه دیگر چاقی، دیابت و مشکلات روحی و روانی نداشته باشیم به تلاش تمام هیئت های ورزش همگانی و استفاده از پتانسیل همه ارگان ها نهادها باز می گردد. وی با بیان اینکه هیئت جدید از نظرات و برنامه های کاندیدهای دیگر استفاده کند، گفت: برنامه های خوبی ارائه شد. به گفتۀ وی هیئت باید به گونه ای عمل کند تا سال بعد که مجمع عمومی سالانه را برگزار می کند رسانه ها از رشد چشم گیر موفقیت های آنها بنویسند. دهقان تأکید کرد: به تمام شهرستان ها باید توجه شود چرا که ممکن است یک پتانسیل خوب که بتواند جایگاه هیئت را در کشور تغییر دهد در دور ترین نقاط باشد.
بودجه 600 میلیون تومانی برای هیئت های
ورزش همگانی کل استان
مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه گفته شده بودجه هیئت استان کاهش داشته است، اعلام کرد: بودجه بر اساس چارجوب های خص خود توزیع می شود ولی با این وجود در سال 97 که گذشت 184 میلیون تومان به هیئت ورزش های همگانی استان داده شده است. مهران سرپرست ادامه داد: همچنین حدود 502 میلیون تومان به شهرستان ها داده شده که حدود 43 میلیون به بشرویه، 65 میلیون تومان به بیرجند، 42 میلیون به خوسف، 32 میلیون به درمیان، 42 میلیون به زیرکوه، 99 میلیون به سرایان، 42 میلیون به سربیشه، 67 میلیون به طبس، 68 میلیون به قاین، 41 میلیون به فردوس و 37 میلیون تومان به نهبندان داده شده است. وی اضافه کرد: همچنین 200 میلیون تومان برای برخی اقلام مصرفی ورزشی به هیئت ورزش های همگانی علاوه بر این ها داده شده است. به گفتۀ وی اصلا نگران بودجه نیستیم چرا که اعتبار از محل 9 درصد 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده 90 درصد رشد داشته ایم ولی مکانیزم پرداخت بودجه به هیئت ها به گونه ای است که ابلاغ شده و باید برنامه و تقویم ورزشی داشتته باشند.
افزایش برنامه ها از نظر کمی و کیفی
مدیرکل ورزش و جوانان استان عنوان کرد: توجه اول و آخر ما این است که از ظرفیت همه استفاده شود تا برنامه ها نه تنها از لحاظ کمی افزایش داشته باشد بلکه از نظر کیفی هم ارتقاء داشته باشیم. سرپرست با بیان اینکه چندین سال هیئت ها و اداره ورزش بدون برنامه عمل کرده گفت: در این مدت برنامه راهبردی دیده ایم تا اگر می خواهیم خروجی داشته باشیم بدانیم که چه برنامه هایی باید اجرایی شود تا به ان رشد دست پیدا کنیم و راهکار آن بیان شده است. وی تصریح کرد: امروز بسیاری از دهیاری‌ها و فرمانداران و شخص استاندار به حوزه کارکرد ورزش همگانی در بحث تامین سلامت و توسعه اجتماعی استان اعتقاد دارند که می توان از این ظرفیت بهره مفید برد. به گفتۀ وی اکنون تمام هیئت ها دارای تقویم ورزشی هستند و از سال 99 هم هیئت های شهرستان ها هم برای دریافت بودجه باید تقویم ارائه کنند و گرنه بودجه نمی دهیم.
هیئت ها با 4 تا 5 نفر اداره می شوند
مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرد: اکنون هیئت ها کمیته های خود را فعال کرده اند ولی با این وجود باز هم با 4 تا 5 نفر اداره می شوند و مابقی سیاهی لشکری بیش نیستند. سرپرست تأکید کرد: باید این ساختار و چارچوب هیئت ها درست شود و از تمام اعضا استفاده شود چرا که بازوی اجرایی آنها هستند و اگر از تمام آن ها بهره نبرید نتیجه لازم حاصل نمی شود در نتیجه باید برای تمام اعضا برنامه های مشخصی وجود داشته باشد. به گفتۀ وی باید نگاه جامع و همگانی و جمعی داشته باشیم که اگر نگاه جمعی، کار گروهی و تقویم اجرایی و برنامه محور حاکم شود 50 درصد مشکلات برطرف می شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور