پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

ما از دردهای مان قوی تریم…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
گاه چه زود یاد گذشته های دیروزمان می کنیم، گذشته ای که عمرش به یک ماه هم نمی رسد، یادتان می آید که چه آزادانه در پیاده رو و در بین آدم هایی از جنس خودمان به راحتی قدم می زدیم؟ چقدر دلمان برای یک دورهمی فامیلی و بگو و بخند و شادمانی زودگذر تنگ شده، چقدر هوس خوردن یک دیزی دسته جمعی با دوستان تبدیل به خاطره شده، چقدر دلمان می خواهد که باز دست بفشاریم و دست برگردن هم کنیم، چقدر دلتنگ خرید عیدیم و شیرینی، آجیل و لباس نو …!!
غریبانه ایست این روزهای مردم مان ، این بار هجوم پروانه و ملخ و … در کار نیست، موجودی که تو او را نمی بینی اما او تو را انتخاب می کند و به راحتی در درونت بیتوته می کند، سرت را از درد می ترکاند و به گرمایی سخت می افکندت، می لرزاندت و نفس ات را شماره می اندازد و ریه هایت را می پلاساند .
مردم حق دارند که خوف کنند، حق دارند از خود بپرسند که این همه بودجه ها و پول فراوان نفت به کدامین حفره و چاه و پل سرازیر شد که اینک برای یک عدد ماسک و ظرف کوچکی مایع ضد عفونی کننده باید تحقیر شوند و همچنان شعارهای تو خالی تولید و اشباع بازار را بشنوند؟ همچنان ناظر بر اخباری باشند که دم از کشف میلیون ها میلیون ماسک و…می زند اما معلوم نیست که چرا یک عدد آنها هم به دست مصرف کننده نمی رسد، دایم از رونمایی کارخانجاتی خبر می رسد که دارند به سرعت برق و باد مواد ضدعفونی و ماسک تولید می کنند اما دریغ از یک عدد ماسک ، چرا با مردم اینگونه رفتار می کنیم وقتی توان توزیع در حداقل لازم را هم در اختیار نداریم، اینک فقط تهران ناصر خسرو ندارد، کل کشور تبدیل به ناصر خسرو گردیده، پس کجایند آقایانی که حنجره می خراشیدند که فساد را در نطفه خفه می کنیم؟ کجایند تعزیر کنندگان حکومتی؟ مگر می شود بدون امکانات بهداشتی و حصر خانگی مردم انتظار معجزه و شکست کرونا را داشت؟ مگر می شود در پارادوکس ها و تضادهای خبری همسویی ملی ایجاد کرد ؟!!!
مردم برای بقای خود نیک می دانند که چه کنند و چه نکنند، برای آنان اصلا مهم نیست که فلان آقا یا بهمان خانمی که از صدقه سری همین مردم به نام و نان و نوایی رسیده اند بیماری کرونا گرفته یا نه، دو عطسه بیشتر زده یا نه و…
کرونا به همگان فهماند که واقعیت و ظرفیت مسئولین و مدیران شان چه میزان است، مردم نیک دانستند که اولویت داشتن امکانات بهداشتی، سلامتی، تحصیل و امکانات فراوان و رانت مختص چه کسانی است و آنکه سرش بی کلاه مانده و می ماند مردم اند و بس…!!!
این بحران را نیز مردم به دوش خواهند کشید و بالاتر از درد را نیز تحمل خواهند کرد اما این بار متوجه بسیار مسایلی شدند که شاید در حالت عادی نمی شدند، مردم تصمیم خواهند گرفت…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور