پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

قهرمان دارت استان/ مسابقات کم است

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / دارت ورزشی است که دو سالی می شود در استان معرفی و شناخته شده است و در همین مدتورزشکاران استان مدال های مختلفی کسب کرده اند. زهرا رجبی 36 ساله یکی از بانوان دارتر استان از شهرستان طبس است که توانسته مقام های کشوری و بین المللی را کسب کند. او معتقد است یکی از مشکلات دارت استان تعداد کم مسابقات است که نیاز است در لیگ های کشوری و مسابقات دوستانه و تدارکاتی با دیگر استان ها شرکت کنیم تا دارت استان ارتقا یابد و با در نظر گرفتن جوایزی باعث ترغیب ورزشکاران شوند. به گفتۀ وی آنچه در دیگر استان ها در حال انجام است برگزاری تمرین و مسابقه بین آقایان وخانم ها است که به دلیل پوشش کامل هیچ مشکلی ندارد ولی در استان ما انجام نمی شود. در ادامه به طور کامل با نظرات او آشنا می شویم.
*از چه زمانی وارد این رشته شدید و چه مقام هایی کسب کرده اید؟
حدود 2 سال و نیم می شود که دارت را شروع کردم و قبل از آن رشته اصلی من والیبال بود و مدرک مربی گری آن را دارم ولی در این مدت جذب این رشته شده ام و ترجیح دادم دارت را دنبال کنم. در این دو سال توانسته ام چندین مقام استانی و دو مقام کشوری و یک سومی مسابقات بین المللی را کسب کنم و مدرک مربی گری و داوری دارت را هم دارم.
*چرا از والیبال با آن تحرک به سمت دارت آمدید؟ از مقطع راهنمایی والیبال کار می کردم و خیلی زیاد به آن علاقه داشتم و به مسابقات متعددی رفتم و مربی این رشته هم شدم و اتفاقی در ماه رمضان در برنامه های دارت شرکت کردم و اصلا نمی دانستم دارت چگونه است و بعد از مسابقه به آن علاقه مند شدم و به دنبال کلاس های آموزشی رفتم تا به این مرحله رسیدم. رشته دارت به دلیل تمرکزی که باید داشته باشیم خیلی در روحیه و اعصاب فرد تأثیر دارد و حتی خود من در اوایل این رشته کمی مشکلات روحی داشتم ولی با کار کردن در رشته دارت خیلی در روحیه من تأثیر گذاشت.
*بازخورد خانواده و دوستان از اینکه رشته خود را تغییر دادید چه بود؟
بازخوردها خوب بود و به ویژه خانواده ام از من حمایت کامل را داشتند و با توجه به اینکه دارت یک ورزش خانوادگی است همسر و فرزندم هم این ورزش را انجام می دهند و حامی من در تمام بخش ها بوده اند تا بتوانم به راه خود ادامه دهم و پیشرفت کنم.
*مشکلات دارت در استان و به ویژه طبس را در چه می دانید؟
ما برای اولین بار امسال لیگ استانی برگزار کردیم که خیلی خوب بود ولی باید تعامل با استان های دیگر بیشتر شود و در لیگ های کشوری هم شرکت کنیم یا حتی مسابقات دوستانه با دیگر استان ها داشته باشیم و همچنین مسابقات مقدماتی با استان های دیگر داشته باشیم چرا که تعداد مسابقات که سطح ورزشکاران را بالا ببرد کم است و دارترهای استان برای ارتقای خود نیاز دارند با ورزشکارانی که از سطح آنها بالاتر هم هستند تمرین داشته باشند. مشکل دیگر این است که در طبس توانایی و پتانسیل برگزار میزبانی مسابقات آزاد و اُپن کشوری را داریم ولی تاکنون میزبانی کشوری دارت را نداشته ایم. مشکل دیگر تمرین در کنار آقایان است و این کار را اجازه نمی دهند انجام شود در حالی که دارت با لباس های عادی و کاملا پوشیده کار می کنند و در استان های دیگر آقایان و بانوان با هم تمرین می کنند و مسابقه می دهند و این می تواند سطح بانوان را بالا ببرد که بتوانند حداقل با آقایان مسابقه ای بدهند و سطح خود را متوجه بشوند ولی در خراسان جنوبی با این که چندین بار درخواست داده ایم و توضیح داده ایم اجازه این کار را نمی دهند که اگر انجام شود می تواند خیلی در سطح بچه ها تأثیر بگذارد.
به نظر شما برای توسعه دارت چه کاری باید انجام شود؟
در این دو سال دارت پیشرفت خوبی داشته است و در طبس هم مقام آوران خوبی داشته ایم. فقط باید تعداد مسابقات استانی و به ویژه کشوری و دیدار با استان های دیگر افزایش داشته باشد و مسئولان استان هم از آن حمایت داشته باشند. یکی از این حمایت ها هم در زمنیه ایاب و ذهاب می باشد که هزینه های اعزام به مسابقات بالا است و در زمینه رفت و آمد مشکل داریم چرا که پتانسیل بالایی در این بخش داریم و می تواند این ورزش با حمایت ارتقا یابد حتی زبان زد شویم.
*حمایت ها از شما چگونه بوده است و چه حمایت هایی باید از ورزشکاران شود؟
حمایت ها در رشته دارت که تاکنون از من خیلی خوب بوده است هم رئیس هیئت انجمن های ورزشی و هم اداره ورزش حمایت های خوبی داشته اند و تنها مشکل که برای تمام ورزشکاران است هزینه ها و مشکلات ایاب و ذهاب می باشد که برای همه هست و یک نفر خاص مدنظر نیست. برای اینکه حمایت و انگیزه بیشتری به ورزشکاران داده شود یکی از راه ها در نظر گرفتن جایزه در مسابقات است که می توان با جذب اسپانسر این کار را انجام داد به ویژه در رده های سنی پایین تر که یک جایزه کوچک هم انگیزه می دهد تا ورزشکار حتما در آن مسابقات شرکت کند و مقام بیاورد و سطح مسابقات هم بالا می رود. حمایت دیگر هم می تواند در بخش هزینه های مسابقات باشد که برخی از ورزشکاران و خانوده ها در این بخش مشکل دارند که به نظر من با جذب اسپانسر این مشکلات برطرف می شود.
*برنامه شما برای آینده چیست و وضعیت طبس در حوزه این ورزش چگونه است؟
می خواهم با تلاش خود سعی کنم در مسابقات برون مرزی شرکت کنم و در آن مسابقات هم مقام کسب کنم. رئیس هیئت شهرستان هم با توجه به تلاش هایی که کرده اند توانسته ایم نگاه شهرداری و فرمانداری را هم به این ورزش جذب کنیم نوع نگاه آنها تغییر کرده است و با کسب مدال هایی که داشته ایم روز به روز وضع بهتر می شود و فقط باید رسیدگی و حمایت شویم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور