پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

فرماندار در ستاد بازآفرینی شهرستان بیرجند عنوان کرد: خداحافظی با مدیران کم کار

امروز خراسان جنوبی – حمیدی hamidi@birjandtoday.ir / بعد از انتقادهایی که در جلسه روز گذشته ستاد بازآفرینی شهرستان بیرجند نسبت به عدم اجرایی ساختن برخی مصوبات این ستاد توسط دستگاه های اجرایی صورت گرفت فرماندار بیرجند هم با اعتراض نسبت به این موضوع گفت : تا هفته دولت کمتر از 15 روز دیگر فرصت باقی مانده و مهلت اعلام پروژه های افتتاحی دستگاه های اجرایی به فرمانداری هم به اتمام رسیده ولی تاکنون اکثر ادارات در این زمینه اقدامی نکرده اند.
مهندس ناصری در ستاد بازآفرینی شهرستان بیرجند به دستگاه های اجرایی فرصت داد تا پایان وقت اداری روز گذشته این پروژه ها را به فرمانداری اعلام کنند. وی هم چنین از دستگاه های اجرایی خواست با توجه به تغییر شاخص های محدوده های محلات هدف بازآفرینی شهری و اعلام آن توسط هیات دولت بر اساس دستورالعمل اعلام شده اگر محلاتی مد نظرشان است که می تواند جزو این محلات قرار گیرد شناسایی و ظرف یک ماه آینده به دبیرخانه ستاد اعلام کنند.
خداحافظی با مدیران کم کار
معاون عمرانی فرمانداری شهرستان بیرجند در ادامه در عکس العمل به این درخواست فرماندار گفت : دستگاه ها در اجرای مصوبات ستاد همکاری خوبی نداشته اند بنابراین نباید منتظر اعلام نظر آنها در این زمینه ماند و شهرداری باید این محلات هدف جدید را شناسایی و معرفی کند. فرماندار بیرجند هم در پاسخ به این اظهار نظر اینگونه عنوان کرد که : وای به حال اداره ای که بعد از اعلام نظر شهرداری نظرش را اعلام کند که در این صورت با مدیر مربوطه خداحافظی خواهیم کرد . ناصری برای چندمین بار از مدیران دستگاه های اجرایی خواست یکی از معاونین خود را بعنوان نماینده ویژه حوزه بازآفرینی آن دستگاه معرفی کنند.

اجرای 30 پروژه در محلات هدف بازآفرینی بیرجند
معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان نیز از اجرای 30 پروژه در محلات هدف بازآفرینی شهری بیرجند خبر داد و گفت: از این تعداد 9 پروژه 100 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و مابقی بطور متوسط 30 درصد پیشرفت کرده است.
وحید داعی در ادامه به تبیین دستورالعمل شناسایی محورهای محلات هدف بازآفرینی شهری بر اساس ابلاغیه جدید و تغییر شاخص های این حوزه پرداخت و افزود : دستگاه های اجرایی می توانند محلات هدف جدیدی بر اساس این شاخص ها تعریف و به ستاد اعلام کنند تا بعد از تصویب سایر مراحل را طی کند. شهردار بیرجند و معاون عمرانی شهرداری نیز در این جلسه به ارائه پروژه های اجرایی این مجموعه در محلات بازآفرین شهر بیرجند پرداختند.

بهره برداری از باغ و عمارت شوکت الملک در هفته دولت
جاوید به پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پروژه باغ و عمارت شوکت الملک اشاره کرد و از افتتاح آن در هفته دولت خبر داد. پیشرفت 60درصدی ساختمان فرهنگسرا، بهسازی مسیر موسی بن جعفر(ع) تا انتهای بلوار شعبانیه و انتهای کارگر 22 و حاشیه مخابرات با پیشرفت 80 درصدی و زیرسازی و آسفالت معابر محدوده خیابان بهجت با پیشرفت 100 درصدی از دیگر این پروژه ها بود که معاون عمرانی شهرداری به آن اشاره کرد.
پیشرفت 80 درصدی فاز اول پروژه خیابان جمهوری
عدل از پیشرفت 80 درصدی بهسازی خیابان جمهوری خبر داد و افزود : 15 میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده و به اعتبار 25 میلیارد ریالی دیگر نیاز است. شهردار بیرجند هم در ادامه با اشاره به اختلافاتی که با برخی از اصناف بر سر پارکینگ در این محور وجود دارد خواستار برگزاری جلسه ای در راستای حل مشکل ترافیکی این محدوده شد.

توسعه مقبره حکیم نزاری با پیشرفت 80 درصدی
معاون عمرانی شهرداری بیرجند هم چنین به پیشرفت 80 درصدی پروژه توسعه مقبره حکیم نزاری اشاره کرد و گفت : تملک زمین و خاکبرداری پروژه انجام شده است. عدل به اجرای پروژه پارک خطی مهرشهر اشاره کرد و شهردار نیز خواستار عمل به وعده های داده شده از سوی راه و شهرسازی برای مشارکت در این طرح شد و افزود : تاکنون شهرداری 2 میلیارد تومان به این پروژه تخصیص داده است. جاوید هم از اینکه پاسخ ها و عملکردهای دستگاه های اجرایی متناسب با مصوبات ستاد نیست از ادارات خواست وقت بیشتری در این حوزه صرف کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور