wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

سلام با تشکر از روزنامه خراسان امروز ؛ دهیار روستای اصقول از توابع شهرستان سربیشه بخش مود ترا خدا پیگیر حمل نخاله های ساختمانی از پروژه ای که طرح هادی در آن اجرا شده و از زمان دپوی نخاله ها یکسال و اندی می گذرد باشید اگر برایتان امکان ندارد اعلام بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم اگر این مکان نزدیک خانه ،،،،،؛، می بود که ضرب العجلی انجام بود پس چرا ؟؟؟؟ !!!! ممنون از روزنامه

سلام از راهنمایی و رانندگی میخوام فکری به حال تقاطع خیابان مهر با شرافت واقع در مهر شهر بکنند هفته ای نیست که در این تقاطع تصادف رخ ندهد میخوام خودشون به امار تصادف ات این تقاطع نگاه بکنند هنوز دارند در همین تقاطع در حال ساختن مدرسه هستند با تشکر

با عرض سلام خدمت ریاست محترم مخابرات خراسان جنوبی ما احالی شهرک چهکند با اینکه هزینه ثبت نام تلفن ثابت راپرداخت کرده ایم چرا همکاران شما برای وصل تلفن ها کاری راانجام نمیدهند درصورتی که با پرداخت هزینه بعداز یک هفته داخل شهر وصل میشود(فاصله از شهر2کیلومتر)
لطفأ موضوع راپیگیری کنید بااحترام اهالی شهرک چهکند بیرجند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

wfn_ads

عرض اندام مکمل ها در سالن های ورزشی/ عدم نصب نرخ نامه تخلف است

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / در این سال ها با رواج ورزش در بین خانواده ها باشگاه های خصوصی نیز افزایش یافته اند به نوعی که هر کدام از باشگاه ها حتی برای یک رشته مشخص چند نرخ را اعلام می کنند و مردم نمی دانند که کدام یک درست است. این در حالی است که تمام باشگاه ها موظف به نصب نرخ نامه مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان هستند و در غیر این صورت تخلف کرده اند و باید از آنها شکایت کرد و به مراجع اطلاع داد. همچنین به گفتۀ مسئول امور باشگاه های خراسان جنوبی تمام باشگاه های استان به جز دو مورد باقی درجه سه هستند و قیمت همه باشگاه ها باید یکسان باشد و در غیر این صورت وقتی دیده می شود یک رشته در باشگاه ها با نرخ متفاوت قیمت گذری می شود و بهانه ها و دلایل مختلف می آورند غیر قانونی بوده و ملزم هستیم این موارد را به صورت مکتوب اطلاع دهیم تا از این تخلف جلوگیری شود که در این روزها رواج فراوانی یافته و هر باشگاه به بهانه داشتن مربی بهتر و به روزتر و باشگاه تمیزتر نرخ های بیشتری اعلام می کند و این یک تخلف قانونی است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد. در ادامه بیشتر این موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد.
192 باشگاه خصوصی در استان
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه 192 باشگاه خصوصی در استان فعالیت می کنند، گفت: از این تعداد 78 باشگاه مخصوص آقایان، 18 باشگاه مخصوص بانوان و 96 مورد هم به صورت مشترک استفاده می شود. لطفیان افزود: بیرجند با 110 باشگاه بیشترین تعداد باشگاه های خصوصی را در سطح استان دارد و برخی شهرستان ها مانند درمیان و خوسف فقط یک باشگاه خصوصی دارند. وی در زمینه چگونگی دریافت مجوز هم بیان کرد: درخواست مجوز به ما داده می شود و به کمیسیون ماده 5 ارسال و در آنجا در صورت کامل و درست بودن مدارک این مجوز ها که اعتبار مشخصی از یک سال به بعد دارند اعطا می شود و در صورت پایان دوره دوباره درخواست تمدید خود را باید ارائه بدهند. به گفتۀ وی در 6 ماهه دوم سال 97 حدود 39 باشگاه مجوز تاسیس و تمدید دریافت کردند که در 6 ماهه اول سال 98 این رقم افزایش یافته و 58 مجوز صادر شده است. لطفیان خاطر نشان کرد: برای افرادی که در شمال شهر بخواهند باشگاهی را راه اندازی کنند کمک هایی خواهیم کرد از تسهیل در ارائه مجوز تا معرفی به صندوق کارآفرینی امید تا شمال شهر هم پیشرفتی در بخش ورزش داشته باشد.
تاکنون شکایت مکتوب از مربی بدون مدرک نداشته ایم
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان در زمینه نظارت بر باشگاه ها هم گفت: در تمام شهرستان ها مسئول امور باشگاه ها داریم که بر چگونگی فعالیت باشگاه، مربی رسمی و مدارک مورد نیاز نظارت می کند. لطفیان افزود: تا کنون شکایتی در بخش مربیانی که مدرک آن رشته را ندارند نداشته ایم و البته به صورت لفظی بوده است ولی اینکه به صورت مکتوب شکایت شود اما مدرک برای رسیدگی داشته باشیم نداریم چرا که زمان بررسی ها فقط مدارک رشته هایی که مربی فعال است داده می شود و برای این موارد باید شکایت مکتوب و مدرک داشته باشیم.
نرخ نامه های باشگاه ها به صورت منطقه بندی
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان درباره نرخ باشگاه ها هم گفت: برای اولین بار استان به سه منطقه بیرجند (منطقه اول)، قاین و طبس و فردوس (منطقه دوم) و باقی شهرستان ها (منطقه سوم) تقسیم شدند و درجه بندی بر اساس این منطقه ها انجام شد. لطفیان تصریح کرد: بر همین اساس نرخ ها داده شده و تمام باشگاه ها موظف به رعایت آن هستند و باید نرخ نامه را که امضا و مهر اداره کل ورزش و جوانان را دارد در دید عموم نصب کنند. وی تأکید کرد: تا کنون هیچ درجه بندی برای باشگاه ها نداشته ایم و به جز دو باشگاه که یکی در بیرجند و یکی در قاین است که هر دو به دلیل اینکه زمین و باشگاه از خودشان است و استیجاری نیست درجه 2 هستند و باقی باشگاه ها همه درجه 3 هستند و نرخ همه آنها ثابت می باشد و هیچ دلیلی در تفاوت قیمت ها وجود ندارد. به گفتۀ وی در آینده برنامه داریم که بر اساس شاخص های تعیین شده این اتفاق بیفتد که باز در آن زمان هم نصب نرخ نامه ضروری است.
طرح نظارت ضربتی بر نرخ نامه ها
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه اکنون شاکی خصوصی نداشته ایم، گفت: هر کس در باشگاهی نرخ نامه را ندید باید به صورت مکتوب شکایت کند تا حتما مورد بررسی قرار گیرد چرا که تا شاکی خصوصی نباشد نمی توان کاری انجام داد. لطفیان با اشاره به اینکه ما گشت های مشترکی با دانشگاه علوم پزشکی، صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی داشته ایم، عنوان کرد: در آینده نیز آمادگی برای ادامه این گشت ها را داریم. وی اعلام کرد: در چند ماه آینده نیز گشت نامحسوس برای طرح ضربتی نرخ نامه ها را در باشگاه ها خواهیم داشت که به هیچ وجه باشگاه فکر نخواهد کرد که فلان فرد بازرس می باشد. به گفتۀ وی تاکنون هم با همین گشت ها به دلایل مختلف 2 باشگاه در بیرجند، 2 باشگاه در سربیشه، یک باشگاه در طبس و یک باشگاه در قاین پلمب شده اند که با رعایت موارد اعلام شده فک پلمب آنها انجام شده است هر چند که ما در ابتدا با گفت و گو به رفع مشکل می پردازیم تا یک مکان ورزشی پلمب نشود و در صورت تکرار پلمب انجام می شود و درجات تخلف یک تا 3 است که در صورت تخلفات متعدد موظف به انجام آن هستیم.
ارائه مکمل در باشگاه ها غیرقانونی است
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به فروش مکمل در برخی از باشگاه ها هم گفت: برخی از مربیان و باشگاه ها مکمل هایی را در منزل یا صندوق ماشین خود حمل و به فروش می رسانند که غیر قانونی است و باید اطلاع داده شود. لطفیان تأکید کرد: ورزشکارانی که به دنبال استفاده از مکمل ها هستند باید بدانند که مکمل های اصلی و قانونی را فقط باید از داروخانه ها تهیه کنند و مکمل هایی که خود مربی یا باشگاه ها به آنان می دهد امکان دارد در آینده آسیب های جدی را به دنبال داشته باشد. به گفتۀ وی شاید اکنون به خاطر قیمت یا هر دلیل دیگری به این کار رغبت داشته باشند ولی باید بدانند که داروخانه ها با مجوز بهداشتی فقط اجازه فروش مکمل را دارند. وی تصریح کرد: از این نمونه ها که مکمل هایی را در ماشین یا منزل به فروش می رسانند داریم که متاسفانه چون در باشگاه نیست اجازه دخالت نداریم و خود مردم و ورزشکار باید به این نکته توجه داشته باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور