پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

عرض اندام مکمل ها در سالن های ورزشی/ عدم نصب نرخ نامه تخلف است

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / در این سال ها با رواج ورزش در بین خانواده ها باشگاه های خصوصی نیز افزایش یافته اند به نوعی که هر کدام از باشگاه ها حتی برای یک رشته مشخص چند نرخ را اعلام می کنند و مردم نمی دانند که کدام یک درست است. این در حالی است که تمام باشگاه ها موظف به نصب نرخ نامه مصوب اداره کل ورزش و جوانان استان هستند و در غیر این صورت تخلف کرده اند و باید از آنها شکایت کرد و به مراجع اطلاع داد. همچنین به گفتۀ مسئول امور باشگاه های خراسان جنوبی تمام باشگاه های استان به جز دو مورد باقی درجه سه هستند و قیمت همه باشگاه ها باید یکسان باشد و در غیر این صورت وقتی دیده می شود یک رشته در باشگاه ها با نرخ متفاوت قیمت گذری می شود و بهانه ها و دلایل مختلف می آورند غیر قانونی بوده و ملزم هستیم این موارد را به صورت مکتوب اطلاع دهیم تا از این تخلف جلوگیری شود که در این روزها رواج فراوانی یافته و هر باشگاه به بهانه داشتن مربی بهتر و به روزتر و باشگاه تمیزتر نرخ های بیشتری اعلام می کند و این یک تخلف قانونی است که کمتر کسی از آن اطلاع دارد. در ادامه بیشتر این موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد.
192 باشگاه خصوصی در استان
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه 192 باشگاه خصوصی در استان فعالیت می کنند، گفت: از این تعداد 78 باشگاه مخصوص آقایان، 18 باشگاه مخصوص بانوان و 96 مورد هم به صورت مشترک استفاده می شود. لطفیان افزود: بیرجند با 110 باشگاه بیشترین تعداد باشگاه های خصوصی را در سطح استان دارد و برخی شهرستان ها مانند درمیان و خوسف فقط یک باشگاه خصوصی دارند. وی در زمینه چگونگی دریافت مجوز هم بیان کرد: درخواست مجوز به ما داده می شود و به کمیسیون ماده 5 ارسال و در آنجا در صورت کامل و درست بودن مدارک این مجوز ها که اعتبار مشخصی از یک سال به بعد دارند اعطا می شود و در صورت پایان دوره دوباره درخواست تمدید خود را باید ارائه بدهند. به گفتۀ وی در 6 ماهه دوم سال 97 حدود 39 باشگاه مجوز تاسیس و تمدید دریافت کردند که در 6 ماهه اول سال 98 این رقم افزایش یافته و 58 مجوز صادر شده است. لطفیان خاطر نشان کرد: برای افرادی که در شمال شهر بخواهند باشگاهی را راه اندازی کنند کمک هایی خواهیم کرد از تسهیل در ارائه مجوز تا معرفی به صندوق کارآفرینی امید تا شمال شهر هم پیشرفتی در بخش ورزش داشته باشد.
تاکنون شکایت مکتوب از مربی بدون مدرک نداشته ایم
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان در زمینه نظارت بر باشگاه ها هم گفت: در تمام شهرستان ها مسئول امور باشگاه ها داریم که بر چگونگی فعالیت باشگاه، مربی رسمی و مدارک مورد نیاز نظارت می کند. لطفیان افزود: تا کنون شکایتی در بخش مربیانی که مدرک آن رشته را ندارند نداشته ایم و البته به صورت لفظی بوده است ولی اینکه به صورت مکتوب شکایت شود اما مدرک برای رسیدگی داشته باشیم نداریم چرا که زمان بررسی ها فقط مدارک رشته هایی که مربی فعال است داده می شود و برای این موارد باید شکایت مکتوب و مدرک داشته باشیم.
نرخ نامه های باشگاه ها به صورت منطقه بندی
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان درباره نرخ باشگاه ها هم گفت: برای اولین بار استان به سه منطقه بیرجند (منطقه اول)، قاین و طبس و فردوس (منطقه دوم) و باقی شهرستان ها (منطقه سوم) تقسیم شدند و درجه بندی بر اساس این منطقه ها انجام شد. لطفیان تصریح کرد: بر همین اساس نرخ ها داده شده و تمام باشگاه ها موظف به رعایت آن هستند و باید نرخ نامه را که امضا و مهر اداره کل ورزش و جوانان را دارد در دید عموم نصب کنند. وی تأکید کرد: تا کنون هیچ درجه بندی برای باشگاه ها نداشته ایم و به جز دو باشگاه که یکی در بیرجند و یکی در قاین است که هر دو به دلیل اینکه زمین و باشگاه از خودشان است و استیجاری نیست درجه 2 هستند و باقی باشگاه ها همه درجه 3 هستند و نرخ همه آنها ثابت می باشد و هیچ دلیلی در تفاوت قیمت ها وجود ندارد. به گفتۀ وی در آینده برنامه داریم که بر اساس شاخص های تعیین شده این اتفاق بیفتد که باز در آن زمان هم نصب نرخ نامه ضروری است.
طرح نظارت ضربتی بر نرخ نامه ها
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه اکنون شاکی خصوصی نداشته ایم، گفت: هر کس در باشگاهی نرخ نامه را ندید باید به صورت مکتوب شکایت کند تا حتما مورد بررسی قرار گیرد چرا که تا شاکی خصوصی نباشد نمی توان کاری انجام داد. لطفیان با اشاره به اینکه ما گشت های مشترکی با دانشگاه علوم پزشکی، صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی داشته ایم، عنوان کرد: در آینده نیز آمادگی برای ادامه این گشت ها را داریم. وی اعلام کرد: در چند ماه آینده نیز گشت نامحسوس برای طرح ضربتی نرخ نامه ها را در باشگاه ها خواهیم داشت که به هیچ وجه باشگاه فکر نخواهد کرد که فلان فرد بازرس می باشد. به گفتۀ وی تاکنون هم با همین گشت ها به دلایل مختلف 2 باشگاه در بیرجند، 2 باشگاه در سربیشه، یک باشگاه در طبس و یک باشگاه در قاین پلمب شده اند که با رعایت موارد اعلام شده فک پلمب آنها انجام شده است هر چند که ما در ابتدا با گفت و گو به رفع مشکل می پردازیم تا یک مکان ورزشی پلمب نشود و در صورت تکرار پلمب انجام می شود و درجات تخلف یک تا 3 است که در صورت تخلفات متعدد موظف به انجام آن هستیم.
ارائه مکمل در باشگاه ها غیرقانونی است
مسئول امور باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان با اشاره به فروش مکمل در برخی از باشگاه ها هم گفت: برخی از مربیان و باشگاه ها مکمل هایی را در منزل یا صندوق ماشین خود حمل و به فروش می رسانند که غیر قانونی است و باید اطلاع داده شود. لطفیان تأکید کرد: ورزشکارانی که به دنبال استفاده از مکمل ها هستند باید بدانند که مکمل های اصلی و قانونی را فقط باید از داروخانه ها تهیه کنند و مکمل هایی که خود مربی یا باشگاه ها به آنان می دهد امکان دارد در آینده آسیب های جدی را به دنبال داشته باشد. به گفتۀ وی شاید اکنون به خاطر قیمت یا هر دلیل دیگری به این کار رغبت داشته باشند ولی باید بدانند که داروخانه ها با مجوز بهداشتی فقط اجازه فروش مکمل را دارند. وی تصریح کرد: از این نمونه ها که مکمل هایی را در ماشین یا منزل به فروش می رسانند داریم که متاسفانه چون در باشگاه نیست اجازه دخالت نداریم و خود مردم و ورزشکار باید به این نکته توجه داشته باشند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور