پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

طی سال جاری؛  ۱۹ میلیارد تومان اعتبار ملی به حوزه عشایری خراسان جنوبی اختصاص می یابد

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی به حوزه عشایری استان اختصاص می یابد، گفت: امسال پروژه آب رسانی به خواجه مینجوی نهبندان به طول ۲۵ کیلومتر را در دستور کار داریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «حسین حسین پور» ظهر امروز (22 مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: جهت ارائه خدمات به جامعه عشایری دو قالب شکل کاری تعریف کرده ایم؛ قالب اول حوزه های اداری هستند که از طریق منابع دولتی تامین هزینه می شوند و قالب دوم تشکل های عشایری هستند که با اعتبارات مردمی و توسط جامعه هدف مدیریت می شوند.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری 19 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار ملی برای حوزه عشایری استان مصوب داشتیم، ادامه داد: این اعتبارات بیشتر در حوزه آب و آب رسانی به جامعه عشایری استان اختصاص پیدا خواهد کرد و هنوز این اعتبارات تخصیص پیدا نکرده است.

حسین پور با توجه به اینکه آب رسانی به جامعه عشایری استان از دو طریق سیار و لوله کشی انجام می شود، در ادامه گفت: روزمره 480 نقطه در سطح استان به صورت سیار آب رسانی می شوند و به طور متوسط 500 تا 550 متر مکعب آب شرب در روز به مناطق عشایری منتقل می کنیم.

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی بیان کرد: اعتباری بالغ بر 18 میلیارد و 400 میلیون تومان برای بحث تامین آب شرب مناطق عشایری استان از طریق لوله کشی در طول سال جاری دریافت خواهم کرد و امیدواریم هر چه زودتر تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه طی سال جاری پروژه آب رسانی به خواجه مینجوی نهبندان را در دستور کار داریم، افزود: این پروژه 25 کیلومتر مسافت دارد و چاه اولیه آن حفر شده است و در سال جاری بحث لوله گذاری آن را خواهیم داشت.

حسین پور با اشاره به اینکه از محل اعتبارات استانی حدود 11 میلیارد تومان دریافت خواهیم کرد، ادامه داد: این اعتبارات کمکی برای حوزه آب رسانی سیار ما به جامعه عشایری استان خواهد بود و طی سال جاری چشمه های مالداری استان بازسازی خواهند شد و 6 هزار کیلومتر راه عشایری در استان را مورد توجه قرار خواهیم داد.

مدیرکل امور عشایری خراسان‌جنوبی به بحث توزیع آرد در مناطق عشایری استان اشاره کرد و افزود: به طور متوسط هر نفر عشایر در طول ماه حداقل 12 کیلو آرد دریافت می کند اگرچه این مقدار آرد دریافتی در مناطق روستایی کمتر است.

وی در پایان با بیان ایننکه 11 تشکل عشایری در استان در حوزه دام و دامپروری فعالیت دارند، گفت: در خصوص پرداخت تسهیلات 10 درصدی به جامعه عشایری استان هیچ محدودیتی نداریم و طی سال جاری احداث آب شرب های دامی و ارائه خدمات مستمر به جامعه هدف را در دستور کار خواهیم داشت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 12 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور