پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سکان هیئت هندبال در دستان شریعتی فر ماند/ میزبانی های بین المللی برای خراسان جنوبی

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / مجمع انتخاباتی هیئت هندبال استان روز گذشته با مدیریت رئیس فدراسیون و دبیری مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار شد. در ابتدا دو کاندید هیئت محمدناصر یکه‌خان و مجتبی شریعتی‌فر برنامه های آینده خود را بیان کردند که در نهایت محمدناصر یکه‌خان انصراف داد و از 17 نفر اعضای مجمع که 14 نفر حضور داشتند رأی قاطع خود را به مجتبی شریعتی‌فر دادند تا سکان این هیئت در دستان او باقی بماند. در این مجمع در ابتدا رئیس فدراسیون هندبال کشور اعلام کرد: از آنجایی که ظرفیت های خراسان جنوبی در بخش هندبال بالا است اردوی تیم ملی هندبال جوانان را به طبس داده ایم و به غیر از طبس در شهرهای دیگر استان اگر ظرفیت لازم وجود داشته باشد و زیرساخت ها آماده شود آمادگی داریم این اردوها را برگزار کنیم و قول می دهیم در بخش هندبال ساحلی نیز خراسان جنوبی میزبان مسابقات بین المللی باشد.
خراسان جنوبی جزو 10 استان برتر در کشور
رئیس هیئت هندبال استان در این مجمع تأکید کرد: چشم انداز ما برای ۴ سال آینده این است که خراسان جنوبی جزو ۱۰ استان برتر در ورزش هندبال شود و در استان نیز جزو ۵ رشته ورزشی اول باشیم. مجتبی شریعتی فر با بیان اینکه سه اصل محوری اساسی را در پیش گرفته ایم، گفت: این محورها شامل تفکر حرفه ای، ظرفیت سازی و اخلاق محوری می باشد. وی بیان کرد: همچنین از برنامه های آینده ما به صورت اجمالی می توان به توسعه بعد همگانی هندبال، استقرار نظام پایدار استعدادیابی، توانمندسازی منابع انسانی، توسعه کمی و کیفی هندبال بانوان، گسترش هندبال ساحلی، بهبود ارکان ساختاری و اداری هندبال استان، افزایش مسابقات و مشارکت در رویدادها، توسعه فرهنگی و اخلاقی، تنوع بخشی بنیادهای مالی و توسعه تعاملات دو طرفه با رسانه ها را نام برد. به گفتۀ وی از 8 سال قبل که در این سمت هستم مشکل ما نبود مسابقات لیگ و مربی بود و رتبه 31 کشوری را داشتیم ولی اکنون دو تیم منیزیم و زغال سنگ طبس ما در لیگ حضور دارند و مقام های کشوری بسیاری دریافت کرده اند و رتبه 13 کشوری را به دست آورده ایم. شریعتی فر از فدراسیون و اداره کل ورزش در خواست کرد در بخش آموزش به این هیئت کمک شود چرا که 29 مربی و 18 داور هندبال در استان حضور دارند و نیاز به ارتقای دانش آنها می باشد.
توانایی بالای هندبال استان
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز گفت: با دستور وزیر ورزش و جوانان تیم های ورزشی خراسان جنوبی از پرداخت ورودی رقابت های قهرمانی کشور معاف شدند. حسن عزیزی با بیان اینکه مهمترین اولویت ورزش استان توسعه همه جانبه ورزش است، عنوان کرد: اگر قرار است اتفاقی در ورزش استان بیفتد معطوف به توسعه ورزش همگانی می باشد. وی درباره هیئت هندبال استان هم بیان کرد: این هیئت توانایی این را دارد که در بین رتبه های یک تا 8 کشوری قرار بگیرد و نیاز به هدف گذاری های ظریف تری می باشد. به گفتۀ وی برای توسعه هندبال باید در بعد همگانی توجه ویژه تری شود و فضاهایی برای توسعه این ورزش اختصاص دهیم. این مقام مسئول اعلام کرد: ستاد ساماندهی برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی را در استان تشکیل می دهیم تا با همکاری همه بخش ها مسیر مشخصی برای رشته های ورزشی با محوریت فنی هیئت های ورزشی تدوین و راهبری کنیم و همه ظرفیت ها بر برگزاری این مسابقات متمرکز خواهد شد.
زیرساخت هندبال ساحلی را فراهم می کنیم
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: انتظار ما از رشته هندبال در بخش قهرمانی زیاد است و با کمک اسپانسرهای خوبی که هیئت دارد می تواند فعالیت های خوبی داشته باشد. عزیزی افزود: همچنین با استفاده از ظرفیت حامیان مالی می توان در توسعه باشگاه داری فضای جدیدی در استان تعریف کرد.
به گفتۀ وی اگر قرار است توسعه ورزش استان اتفاق بیفتد باید سه ضلع ورزش استان که شامل مربیان و خانواده ها، توسعه بخش خصوصی و کارگزاران می باشد و قلب این مثلث که ائمه جمعه، رسانه ها و نمایندگان مجلس هستند همکاری همه جانبه داشته باشند و پای کار بیایند.
وی اعلام کرد: آمادگی داریم در حوزه توسعه زیرساخت های هندبال ساحلی سرمایه گذاری کنیم و از فدراسیون هندبال نیز انتظار داریم در امر تجهیزات، حضور مربیان تیم ملی، برگزاری اردوهای تیم ملی در استان، توجه به استعدادیابی و برگزاری میزبانی مسابقات در استان ما را همراهی کنند.
خراسان جنوبی پیشگام در هندبال
رئیس فدراسیون هندبال ایران هم در این جلسه عنوان کرد: خراسان جنوبی علی رغم محرومیت ها در بخش هندبال از استان های پیشگام کشور می باشد و تیم ذغال سنگ طبس توانسته در لیگ برتر کشور حضور یابد. علیرضا پاکدل با بیان اینکه کسب رتبه 13 در این سال ها نشانه تلاش مسئولان و ورزشکاران استان بوده است، گفت: هندبال رشته اول خراسان جنوبی می باشد و طی سال های اخیر دستاوردهای خوبی در این ورزش داشته اگرچه در بانوان مقداری از قافله عقب است.
وی با تأکید بر همت ویژه استان در بخش هندبال بانوان، بیان کرد: فدراسیون هندبال نیز آمادگی دارد در بخش آموزش و اردوهای ملی بانوان در کنار استان بوده تا هندبال بانوان سر و سامان گیرد. به گفتۀ وی سیاست جدید فدراسیون هندبال توجه به بعد همگانی است و در این راستا تفاهم نامه هایی با دفتر همگانی وزارت و شهرداری ها منعقد شده است که در این تفاهم نامه ها تعهد کردیم ظرفیت ۳۵۰ هزار نفری تا پایان سال در ورزش همگانی جذب رشته هندبال شوند که 13 هزار نفر سهم خراسان جنوبی است.
برگزاری رویداد بین المللی هندبال در خراسان جنوبی
رئیس فدراسیون هندبال نبود سامانه جامع آمار و اطلاعات در حوزه هندبال را یکی از مشکلات این ورزش دانست و گفت: با تلاش های انجام شده این سامانه بعد از چهار ماه تدوین و راه اندازی شد. پاکدل افزود: این سامانه یکی از ملاک های مهم ارزشیابی و تخصیص تجهیزات خواهد بود و خراسان جنوبی در این زمینه خیلی از استان های دیگر عقب است و تاکنون از ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته فقط ۵۲ نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند و اگر بازیکن یا مربی در مسابقات ملی یا منطقه ای حضور یابد و خارج از سامانه باشد بازیکن غیرمجاز محسوب شده و حذف خواهد شد. وی با اشاره به اینکه در رشته هندبال ساحلی ظرفیت خوبی در خراسان جنوبی وجود دارد، اعلام کرد: قول می دهیم اگر زیرساخت ایجاد شود امسال یا سال دیگر یک رویداد بین المللی در این رشته در استان برگزار کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور