پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سه رویکرد معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش : تعالی مدیریت،توسعه ی حرفه ای وکیفیت بخشی

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: توجه به برنامه تعالی مدیریت مدرسه، توسعه حرفه ای مدیران و معلمان مدارس و کیفیت بخشی سه رویکرد مهم وزارت در بخش آموزش متوسطه به شمار می روند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، علیرضا کمرئی صبح امروز در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره ی جشنواره الگوهای برتر تدریس درس شیمی کشور در سالن دبیرستان مصلی نژاد بیرجند اظهار کرد:  باید با همت و تلاش معلمین و برنامه ریزی اصولی مدیران مدارس مضامین سندتحول بنیادین زلال و شفاف در واحدهای آموزشی جاری و ساری شود.

وی، از برنامه تعالی مدیریت در مدارس به عنوان یکی از اصول مهم آموزش متوسطه برای سال تحصیلی جدید یاد کرد و ادامه داد: پویایی، طلبگی دانش و معرفت و کشف نیازها و مقتضیات روز از ویژگی های بارز و مهم یک معلم حرفه ای، کاربلد و پژوهنده به شمار می روند.

معاون آموزش متوسطه ی وزارت آموزش و پرورش کمک به توسعه حرفه ای مدیران و معلمین مدارس را یکی دیگر از رویکردها و محورهای اصولی معاونت آموزش متوسطه ی وزارت دانست و تصریح کرد: یکی از اهداف جشنواره الگوهای برتر تدریس کیفیت بخشی به امور آموزشی مدارس است.

این مقام مسئول در وزارت آموزش و پرورش با اشاره به لزوم کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورش مدارس به ویژه در دوره های اول و دوم متوسطه، یاد آور شد: توجه به گروه های آموزشی به عنوان کانونی ترین حوزه ارتقای مهارت های حرفه ای معلمان ضروری است.

کمرئی با بیان این که جشنواره الگوهای برتر تدریس در دو بخش علمی و عملی برگزار می شود، ادامه داد: بخش علمی در سه محور تجارب موفق و برتر مدیران و معاونین، تدریس تجارب برتر دبیران در قالب فیلم کوتاه و ارائه مقالات علمی برگزار می شود.

وی با اشاره به وصول یک هزار و 584 اثر در محورهای بخش علمی به دبیرخانه ابراز داشت: از این تعداد 48 اثر به عنوان آثار برتر معرفی شدند که 16 اثر در بخش فیلم کوتاه و 10 مقاله علمی و 22 اثر نیز مربوط به تجارب برتر مدیران و معاونین بود.

این مقام مسئول در وزارت آموزش و پرورش با بیان این که بخش عملی نیز در دو محور حضوری و غیر حضوری برگزار می شود، خاطر نشان کرد: بخش حضوری در 5 مرحله برگزار می شود.

معاون آموزش متوسط ی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری محور غیر حضوری در 9 عنوان تأکید کرد: در این 9 عنوان نیز 189 اثر به دبیرخانه جشنواره واصل شد که از این تعداد 21 اثر به عنوان آثار برتر معرفی شدند.

گفتنی است 30 نفر از دبیران 32 استان کشور در پانزدهمین جشنواره ی الگوهای برتر تدریس درس شیمی شرکت کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد:
برخورداری آموزش و پرورش ازمنابع سرشارفرهنگ سازی وتولید علم
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: امروزه آموزش و پرورش، به برکت اسلام و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت، دارای پتانسیل های فراوان و منابع سرشاری برای فرهنگ سازی، تولید علم و تربیت نسلی مومن، متعهد، کارآمد و دریک کلام انسان کامل است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز در آیین اختتامیه جشنواره الگوهای برتر تدریس درس شیمی کشور در سالن دبیرستان مصلی نژاد بیرجند اظهار کرد:  با فکرو منش معلمان هنرمند، با ایمان، شریف و فرهیخته استعداد دانش آموزان شناسایی و هدایت شده؛ و مزرع دستگاه تعلیم و تربیت را آباد و پربار می سازد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب((مدظله العالی))،  مهم‌ترین ظرفیّت امیدبخش کشور را برخورداری از نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی دانست و تصریح کرد:  رسالت مابه عنوان خادمین آموزش و پرورش ایران اسلامی  تلاش و فعالیت جهادی با استفاده از سند تحول بنیادین در راستای تحولی عظیم، در نظام تعلیم و تربیت برمبنای آموزه های دینی و فرهنگ غنی اسلامی ایرانی است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی  اجرای طرح هایی مبتکرانه  همچون جشنواره تدریس برتر را عامل مهم برای دستیابی معلمین  به روش‌های نوین تدریس و رقابت سالم علمی بین دبیران برای کشف استعداد دانش‌آموزان دبیران برشمرد و افزود: برگزاری این گونه جشنوراه ها کاربست نظریه‌های یادگیری در تدریس، فراهم آوردن صلاحیت علمی و حرفه‌ای دبیران، ایجاد بروز زمینه خلاقیت و نوآوری در میان دبیران را به وجود می آورد.

واقعی ادامه داد: بی شک در آموزش و پرورش، کماکان کلیدی‌ترین و موثرترین عامل، معلم و توانمندی‌ها، مهارت‌ها و ابتکارات اوست که می‌تواند بهترین سطح تأثیر را بر گروه‌های هدف داشته باشد.

وی، با اشاره به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های قانونی موجود در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در سایه تعامل سازنده همه دستگاه های اجرایی، اضافه کرد: ما از فرصت بدست آمده در این فرایند رقابتی سالم استفاده کرده؛ با تکیه بر روش های فعال و موثر همکاران بزرگوار شرکت کننده به تبادل تجربیات و یافته های نوین در فرایند تعلیم و تربیت پرداخته و از این هم افزایی در راستای کیفی سازی جریان تعلیم و تربیت  در بهارستان علم و ادب بهره می گیریم.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، انتقال تجربیات، توانمندسازی دبیران و بهبود فرایند یاددهی- یادگیری را از بزرگترین ثمرات این جشنواره ها دانست و ابراز داشت: درجشنواره الگوهای تدریس برتر می‌توان فهمید که تا چقدر به اهدافمان رسیدیم و اگر با اهداف فاصله داریم سعی کنیم کاستی‌ها را جبران کنیم تادر برنامه ‌های بعدی موفق عمل کنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور