پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سند راهبردی دانشگاه بیرجند در افق ۱۴۰۴ تصویب و ابلاغ شد

مسئول تدوین سند راهبردی دانشگاه بیرجند گفت: به منظور حرکت در مسیر توسعه کیفی دانشگاه، سند راهبردی، چشم‌انداز دانشگاه در افق ۱۴۰۴ در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، عمرانی، بین‌المللی فرهنگی و دانشجویی تصویب و ابلاغ شد.

محمدحسین خسروی گفت: کار اجرایی طرح تدوین سند راهبردی از فروردین ماه سال 97 آغاز و در فرآیندی فشرده، با اخذ رأی و نظر از آحاد شاغلین و ذی‌نفعان دانشگاه در بهار سال 98 به سرانجام رسید.

وی اظهار کرد: در چشم‌انداز سند، که از اساسی‌ترین ارکان آن به حساب می‌آید آمده است: “دانشگاه بیرجند در افق 1404، مرجع برتر شرق کشور در تولید علم، تربیت نیروی انسانی و حل مسایل جامعه، جزو 20 دانشگاه ممتاز ایران و 1000 دانشگاه برتر جهان است.”

مسئول تدوین سند راهبردی دانشگاه بیرجند ادامه داد: برای رسیدن به این چشم‌انداز، دانشگاه بیرجند با بهره‌مندی از سرمایه‌های انسانی، اجتماعی و مادی در راستای تربیت نیروی انسانی فرهیخته، متخصص، کارآفرین و آزاداندیش، و تولید، توسعه و ترویج علم، تعامل مؤثر با جامعه پیرامونی و ارتقاء آن به جامعه‌ای دانش‌محور در سطوح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی تلاش می‌کند.

خسروی تصریح کرد: تحقق بالاترین شاخص‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و سازمانی، تحقق دانشگاه کارآفرین و سبز، تربیت نیروی انسانی فرهیخته و مؤثر در سطوح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی، ایفای نقش و تعامل سازنده با خارج دانشگاه در سطوح منطقه‌ای، ملی و بین‌المللی و بهبود منابع و نظام مالی از جمله اهداف و ماموریت‌های دانشگاه است.

وی اظهارامیدواری کرد: در پایان برنامه پنج‌ساله شاهد تحقق شاخص‌های مهمی همچون نرخ دانشجو به هیأت علمی برابر 20، نرخ کارمند به عضو هیأت علمی برابر با یک، تحصیل حداقل 300 دانشجوی خارجی، نسبت درآمد اختصاصی به بودجه عمومی 25 درصد، نسبت درآمد اختصاصی پژوهشی به کل درآمدهای اختصاصی 10 درصد، حضور بیش از 50 هسته علمی فناوری و 30 شرکت دانش‌بنیان و واحد فناور، فعالیت بیش از 10 گروه و مرکز پژوهشی، دایر بودن بیش از 10 مجله علمی و 4 مجله معتبر بین‌المللی نمایه شده و همچنین افزایش خوابگاه‌های دانشجویی از 13 به 18 و سلف‌های مکمل از 1 به 3 خواهیم بود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور