پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

سرمقاله

فاجعه ای درراه است…!!!
امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد
mohammadraeifard@yahoo.com
عادت مان شده بود به آمار مرگ روزی ۲۲ نفر از هموطنان مان، بعدتر عادتمان دادند که مرگ بالاتر از ۱۰۰ نفر را هم بپذیریم و پذیرفتیم، چند ماهی که گذشت رکورد ۲۰۰ نفر را هم زدیم و باز عادت کردیم، وقتی عدد مرگبار ۳۰۰ نفر را بر ما قالب کردند انگشت به دهان ماندیم که چرا ؟
اینک چندگاهی است که رکورد روزانه ۴۵۰ نفر را داریم می زنیم و باز عادت مان می دهند، شاید اگر اعداد گزارشی روزانه سخنگوی وزارت بهداشت را اگر بنا به گفته معاون وزیر در عدد دو و نیم یا سه ضرب کنیم عمق فاجعه در حال صعود را بیشتر دریابیم…!!
به قول یکی از متخصصین رنگ بندی کشور هیچ دردی را دوا نمی کند، تقریبا کل کشور وضعیت بحرانی دارد و به رنگ قرمز است.
شاید دولت و مجلس و قوه قضاییه واقعا به این نتیجه رسیده اند که تعطیلی کل کشور به میزان پانزده روز تا یک ماه نه امکان پذیراست و نه شرایط اجازه اندیشیدن به این راه حل منطقی را می دهد.
چقدر خوب بود که برای مدتی اولویت اول کشور را مبارزه با کرونا قرار می دادیم تا با این همه تضادهای گفتاری و عملیاتی مواجه نمی شدیم، وقتی اولویت اول کشور مبارزه با کرونا و جلوگیری از قتل عام مردم توسط ویروس کویید ۱۹ به مدت یک ماه یا حداقل دو هفته مصوب شود معنای آن این است که در این مدت تمام کارهای کشور تعطیل و همه توان و انرژی و سرمایه اقتصادی و تخصص و مدیریت ها فقط و فقط معطوف به مبارزه با این بیماری شود، مجلس و دولت و قوه قضاییه و تمامی ارکان نظامی و انتظامی و ارگانها تمام قد در اختیار یک کمیته تصمیم گیر شود که تخطی از آن خط قرمزی برای شدیدترین برخوردها باشد…!!!
وضعیت آنچنان آشفته و در هم است که با تعطیلی از ساعت ۶ بعد از ظهر به بعد که بیشتر به یک شوخی می ماند تا یک طرح کارشناسی شده نه اینکه در نهایت هیچ اتفاقی به نفع کم شدن همه گیری این بیماری نخواهد شد بلکه کوره مرگ را ملتهب تر و کشتار را بیشتر خواهد کرد…!!!
روسای دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در نامه ای به رییس جمهور موکدا خواستار تعطیلی کل کشور شده اند، کادر درمان و پرستاران و پزشکان در حال از هم پاشیدگی هستند، مردم دچار استرسهای شدید، پرستارها به دلیل نبود امکانات در خور مالی بفکر مهاجرت، تعداد بسیار زیادی از کادر درمان و پرستاران تاکنون جان باخته اند، نیاز به بازسازی و استراحت کادر درمان و پرستاران، وضعیت وخیم و اسفبار پرستاران در مراکز درمانی خصوصی بالاخص بخش های دیالیزی که اکثر بیماران آن دچار کرونا هستند و از کمترین امکانات برخوردارند و حتی دیده شده که با مثبت شدن تست کرونای آنان فقط ۴۸ساعت حق مرخصی دارند…!!!
این مجموعه نتیجه ای را به بار خواهد آورد که نهایت اش فاجعه انسانیست، شاید باز هم عادت مان دادند به روزی چند هزار کشته کرونایی…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور