پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: ۲۲۲قرن در باستی هیلز…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / باستی هیلز نه در محله های بالانشین لندن است و نه در پاریس و نه در بورلی هیلز لس آنجلس آمریکا ، بلکه شهرکی است واقع در لواسانات تهران !!
مکانی که ویلاهایش بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد تومان قیمت دارد و مشتری های خاص خودش، خوب دقت کنید به قیمت ویلاهای باستی هیلز وطنی !!! وقتی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس چنین آماری می دهد مفهومی تکان دهنده دارد ، یعنی اگر این خبر و گزارش بوسیله یک خبرنگار یا روزنامه نگار رونمایی می شد چنان بلای آسمانی بر او و خانواده اش نازل می شد که برود جایی که عرب نی انداخت…!!
با حسابی سرانگشتی در خواهیم یافت که یک کارگر وطنی مان اگر خواسته باشد در رویاهای طلایی اش ویلایی در باستی هیلز داشته باشد باید ۲۲۲ قرن حوصله کند تا با زن و بچه هایش در آن بیتوته کنند …!!
یاد مصاحبه وزیر بهداشت افتادم که گفته بود برخی با میلیون ها یورو که قرار بود فنر قلب وارد کنند به جایش کابل برق وارد کردند…!!!
این مثال را از بین هزاران مثال از این باب به میان کشیدم که بدانیم بستر اصلی متولدشدن چنین گسل طبقاتی از کجا سرچشمه می گیرد، چه شرایطی در نبود حضور افکار عمومی حاکم گردید که در پشت پرده، دنیایی شکل گیرد که در این روی پرده وجود نداشت و ندارد، چه عامل یا عواملی باعث شد که مردم همیشه به حاشیه ها سرگرم شوند و ندانند که در متن چه خبرهای نان و آب داری هست، چه عواملی باعث گردید که شیرخوارگان اول انقلاب به آقازادگان پس از چهاردهه جهش ژن خوب تبدیل شوند، چه عامل یا عواملی فساد را نهادینه کردند که فشارش برای عوام و راحتی اش برای خواص باشد، چه عاملی باعث گردید که رکن چهارم دموکراسی یعنی رسانه های نوشتاری رو به قبله شوند و در حال جان کندن باشند…!!!
فاصله طبقاتی اینک تبدیل به گسل طبقاتی شده است، کدام قشر از مردم کشور آنقدر تمکن مالی دارد که برای گرفتن اقامت در ترکیه و گرجستان و…حداقل ۲۵۰ هزار دلار سرمایه گذاری یا خرید ملک کند و در سواحل و تفرجگاه های آن نقاط سیر آفاق و انفس کند که بلاشک قشر یارانه بگیر ماهی ۴۵هزار تومان نخواهد توانست، پس جایگاه قشر عظیم چند ده میلیونی ایران کجاست ؟ اینان را نگاه داشته ایم برای خون دل خوردن و بدبختی کشیدن و تحقیرشدن تا خیابان فرشته ها و باستی هیلزهای ایران آباد شود؟!!! همین قشر عظیمی که قرار است چندماه دیگر تبدیل به قهرمان شود تا رای در صندوق بیندازد و ملعبه شعارهای همیشگی دوستان قرار گیرند؟!!!
این شرایط در هشت سال بوجود نیامده که در هشت سال هم به حال طبیعی برگردد ، این شرایط نتیجه استمرار دهه های متمادیست که بدون حضور و خواست مردم بوجود آمده، چه کسی ، چه نهادی ، چه گروهی و چه قشری پاسخگوی افکار عمومی است، چون همیشه هیچکس مسئولیت نمی پذیرد و پاسخگو نیست، شرایط بسیار پیچیده تر از آنی است که می پنداریم…کی بود کی بود من نبودم…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور