wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس ۵۹ تا بعث۲۲ را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست۰

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

wfn_ads

سرمقاله: گوشت کیلویی یک میلیون تومان…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / در دوران نوجوانی آن وقت هایی که سلطنت آباد تهران سمبل فاصله طبقاتی بود و سرهنگ ها همگی گماشته داشتند، همیشه وقتی با همکلاسی های مان یک سیخ جگر با نصف نان بربری را با لذت می بلعیدیم، بحث مان این بود که خوش به حال سلطنت آبادی ها که هر روز چلوکباب کوبیده می خورند..!! آن وقت ها هنوز زعفرانیه و سامانیه و لواسانات و خیابان فرشته و برج میلاد و بسیاری اسامی دیگر متولد نشده بودند، هنوز میوه هایی که حتی امروزی ها اسمشان را هم نمی دانستند در بازار تجریش و بالاتر دیده نمی شدند، نهایتا مغز گردوی فالی و سیب شمیران و گوجه برقون بود و بس…!! کم کم که مزه شیرین پول های باد آورده و بستر مناسب دلالی و تفاسیر مختلف قانون پیش آمد و فساد مالی آغوش گرم بر نوکیسگان و تشنگان رانت دولتی گشوده شد، پا برهنه های انقلاب و کوخ نشینانش فراموش شدند، دیگر کسی بر دیوار آنان نه یادگاری نوشت و نه شعاری نگاشت، از مرکز تصمیماتی که اوایل کار برای آنان گرفته می شد و پس از پایان آن هشت ساله ای که به تاریخ پیوست کم کم به حاشیه رانده شدند و در زیر غبار فراموشی دفن شدند…!! آنقدر فاصله طبقاتی و گسل خطرناک آن در بین مردم زیاد شد که دیگر قابل پرشدن نبود و نیست، آنقدر حباب قیمت ها در کشور ما فراوان شدند که حباب بازی شد سرگرمی اغنیایی که تا دیروز پا برهنگی می کردند و ناگهان و در کسری از ثانیه و با اتصال به قدرت های سیاسی و اقتصادی تبدیل شدند به شاخ های اقتصادی و سیاسی چه از جنس کشوری و چه از جنس لشکری …!!!
اکثریت قاطع مردمی که نه بازی شطرنج قدرت را می دانستند و نه در تخته نرد دوستان دو آتشه انقلابی دستی داشتند همانگونه درجا زدند و در بین دو سنگ بزرگ و سنگین سیاست بازان و ابر قدرتان اقتصادی تازه به دوران رسیده له شدند و فقط منتظر لطف آقایانی بودند که در دامان شان تکه نانی و لیوان آبی و قطعه گوشتی بیندازند تا دعاگوی صاحبان سفره های رنگینی باشند که همیشه از این بیچارگان مفلس طلبکارند و با منت فراوان خدمتکی می کنند…!!
این روزها در بالانشین های تهران و شاید تهرانکهای تازه به دوران رسیده گوشت لاکچری گوساله به قیمت کیلویی یک میلیون تومان به فروش می رسد، گوساله هایی که فقط با شیر تغذیه می شوند و ماهیچه هایشان طبق روش های خاصی ماساژ داده می شوند…!! فردای روز حتما کالباس گوشت آهو و سوسیس سینه قرقاول برای گروه زاییده شده از اقتصاد و برخی مدیریت های زاینده فساد حداقل سه دهه ای بر این بندگان خدایی که چنین سخت زندگی می کنند به بازار عرضه خواهند کرد، باورکنید که خوردن گوشت یک میلیون تومانی با بستنی روکش طلای چهارصد هزار تومانی بسیار خوش خواهد نشست بر اشتهای ده ها میلیون نفری که زیر خط فقر دارند شعارهای انقلابیون را برپشت خمیده خود حمل می کنند…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور