پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: چین و نمادهای مذهبی ما…!!!

محمدراعی فرد / آنقدر که چین به لحاظ تنوع تولیدات اکثرا باکیفیت پایین در بازار و زندگی مردم کشورمان حضور و تاثیر داشته شاید در هیچ دوره تاریخی نتوان آن را دید و یا مستندسازی کرد…!!
از دسته بیل بگیر تا سنگ قبر، لوازم خانگی و خودرو و لوازم آرایش بگیر تا نهاده های کشاورزی ومواداولیه صنعتی و میخ وسوزن ته گرد و…
اما این که کشوری بانظام کمونیستی ونگاه مائوئیستی نمادهای مهم مذهبی مارا نیز تولید وروانه بازار مصرف مان کند جای تاسف وسوال بزرگی دارد…!!
مُهرو تسبیح و صلوات شماردیجیتالی ! و چادر مشکی که باصطلاح نماد حجاب وعفاف ماست بازار مصرف مارا درنوردیده و در دورافتاده ترین روستاها شاهد حضور اقلامی از مظاهر مذهبی مان هستیم که برایش بسیار سینه چاک کرده ورگ غیرت کلفت میکنیم…!!
پس از چهل سال چگونه است که ماهنوز نتوانسته ایم یک کارخانه تولید حجاب ملی را بنا کنیم و تولید آن را برسر دختران وزنان مان بکشیم ؟!!
مگر احداث یک کارخانه تولید چادرمشکی چه میزان هزینه بر است که توان انجام آن را نداریم ؟ مگر مقدار سرمایه گذاری درآن از بنای کارخانجات سایپا وایران خودرو بیشتراست ؟!! ، مگر احداث چندین کارخانه تولید نمادهای مذهبی ما که از همه مهمترش ظاهرا چادراست هزاران کارگررا به تولید وانمی دارد ؟ مگر جلوگیری از هدررفت سالانه صدها میلیون دلار بنام واردات چادر کار بیهوده وعبثی است ؟
ما آنچنان کشورمان را با تولیدات چینی عجین کرده اییم و عادت داده ایم ذایقه مردم مان را که دیگر یادی از تولیدات باکیفیت اروپایی نمیکنند !!
بنابه مصالحی که نمیدانیم چیست چین را بزرگترین صادرکننده به یک کشور خاورمیانه ای کرده ایم و جهان درون شهرهای مان را با کلید طلایی اش به چینیها واگذاشته ایم ، چینی هایی که چون روسیه در بزنگاههای تاریخی که باید درقبال این همه لطف مدیران مان به آنها ازما حمایت میکردند ، مهر تایید بر قطعنامه های شورای امنیت گذاشتند…!!
ابتدا بازار روسها در ایران متولد شد اما به دلیل افتضاح بودن کیفیت اجناس روسی ، هم پالکی اش بنام چین توانست ایران راتسخیرکند…!!!
اقتصاد مقاومتی با حضور اربابان صنعت وکشاورزی ومعدن چینی بیشتر به طنز تلخی میماند تا یک واقعیت تاریخی…
هرچند که کیفیت پایین وقیمتهای کذایی تولیدات داخلی هم دست کمی از محصولات چینی ندارد.
اگر قرار است اتفاق مبارکی در تولیدات داخلی اعم از صنعت وکشاورزی ومعدن کشورمان بیفتد این روشهای معمول فقط به درد تبلیغات تلویزیونی و ارگانهای خاصی میخورد که نانشان ازآن طریق چربتر وگرمتر وآبشان را سرد تر کنند تا با استفاده از اصطلاح اقتصاد مقاومتی فربه تر و سیری ناپذیر ترشوند…به دلیل عدم وجود شفافیت در اقتصاد ، آنقدر پیچیدگی های پشت پرده وجود دارد که شاید نتوان تا چند دهه سامانی براین آشفته بازار موجود فراهم آورد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + ده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور