پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: پرستوها به لانه بازمی گردند…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / این روزها بحث حضور پرستوها در کهکشان سپهر سیاست بسیار داغ است، همان پرستوهایی که دام هایی هستند بر سر راه سیاست بازانی که در حال اوج گیری ناگهان سقوط می‌کنند، دام‌هایی از جنس مخالف، دام‌هایی که باز تحقیر و منکوب زنان را ندا می‌دهد، دام‌هایی که بوی تسویه حساب های متعفن حزبی و گروهی از آن به مشام می‌رسد!!
اما چرا واژه پرستو را به کار می‌بریم؟
مگر نمی‌دانید که در دنیای سیاست واژگانی داریم بنام جهان حیوانات؟!!
مگر در دنیای سیاست کلاغ نداریم؟ کلاغ های خبر چین که تمام دنیای حریم ات را داغ داغ در اختیار کسانی قرار می‌دهند که بعدها تو را کله پا خواهند کرد!!
مگر در دنیای سیاست کفتار نداریم که در انتظار ضعف و فتور رقیب ثانیه شماری می‌کنند تا در فرصتی مغتنم او را با شنیع‌ترین وضع ممکن بدرند؟!!
مگر در دنیای سیاست کبک نداریم که با فرو بردن سر در زیر برف به راحتی چشم بر واقعیات می‌بندند تا پاک کنند صورت مسئله‌ها را؟!!
مگر در دنیای سیاست میمون هایی که کارشان تقلید بی تفکر از اربابان زور و ظلم است کم داریم؟!
مگر در دنیای سیاست خرس هایی که متنعم و سرمست از خوردن عسل های گوارایی که حق مردم بیچاره است کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست طوطی‌هایی که فقط کارشان تقلید صدای دیگران است بدون آنکه حتی مفهومش را بدانند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست کلاغانی که توان تقلید راه رفتن کبک را ندارند و راه رفتن خودشان را هم فراموش کرده‌اند کم داریم؟!!!
مگر در دنیای سیاست خروس هایی که بی محل و بی وقت چشم برهم می‌گذارند و آواز تفرقه و نا امیدی و دادن گرا به دشمن می‌دهند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست روباهان مکار و حیله گر که با دست پس می‌زنند و با پا پیش می‌کشند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست گربه‌های بی منظوری که با نوازش ارباب کیف می‌کنند و در نهایت چنگ بر چهره می‌زنند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست زالوهایی که از رانت خواری و پولشویی و مکیدن خون مردم بی پناه به آلاف والوفی رسیده‌اند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست مارها و عقرب هایی که نیش کین می‌زنند و زهر نا امیدی و سرگردانی را در روح و جان مردم تزریق می‌کنند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست جغدهای شومی که آوای نابودی کشورها را در خرابه‌های آرزوهای ویران شده مردم سر می دهند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست موریانه‌های مختلسی که با انواع روش های نوین کلاهبرداری بی ترس از قانون هزاران میلیارد پول بی زبان مردم را چپاول می‌کنند کم داریم؟!!
مگر در دنیای سیاست کوتوله‌های فکری و فرهنگی که خناسانه ریشه کشورها را به خشکی کشانده‌اند کم داریم؟!!
پس چرا همگان از پرستوها سخن می گویند؟!! این همه رذیلت های حیوانی ریز و درشت را چرا کسی نمی‌بیند، تا چنین گنجینه عظیمی از حیوان صفتی سیاست بازان وجود دارد، دیری نخواهد پایید که پرستوها به خانه باز خواهند گشت…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور