پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سرمقاله: وقتی راه های ارتباطی قطع می شوند…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com/ با توجه به شرایط حاکم بر جامعه و آشوب و التهاباتی که بر زیر پوست شهرها کاملا قابل حس و حدس بود، جرقه و خرج انفجار در اولین ساعات روز پس از تعطیلات عمل کرد و برخی از مردمی را که عاصی از فشارهای اقتصادی کاسه صبرشان لبریز شده بود را به عصیان کشید، اوضاعی که بسیار قبل تر از این ها گوشزد و در لفافه و یا صریح بارها و بارها گفته و نوشته شده بود…!! مدیریت ما چه در سطح کلان و یا کوچکش عادت کرده اند که از یک سوراخ دو یا چند بار گزیده شوند و هر بار با پشت سرگذاردن بلوا و آشوبی که خود عامل آن بوده اند به سرعت حافظه کوتاه مدت و دراز مدت خویش را پاک کرده و انگار نه انگار که اتفاقی افتاده و ممکن است که دوباره شعله برکشد…!!
خطای استراتژیکی که با تصور اینکه جامعه آرام است و هر کار بکنیم یا هر حرفی بزنیم هیچ مشکلی از سوی مردم بوجود نمی آید و کشور جزیره آرامش است!! این خطای بزرگی است که همچنان ناقوسش در حال زنگ زدن است، اینکه تصور کنیم تمام تحرکات و اعتراضات و خیزش های مردم نشأت گرفته از آن سوی آبهاست و بسیاری از آنان را آشوب طلب و هرج و مرج خواه و مزدور بنامیم در اصل فرار رو به جلو کرده و صورت مسئله را پاک کرده ایم…!!
چرا از آسیب شناسی چالش های بوجود آمده می هراسیم؟ چرا برای لحظه ای خود را جای خیل عظیمی از مردم که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند نمی گذاریم، تا درد بی پولی و نداشتن حداقل های زندگی را ندانیم تا درد مردن از نبود امکانات مالی برای درمان بیماری ها را نفهمیم، دائم باید با ترفندهای گوناگون بر آتش خشم مردم به تنگ آمده از فسادهای تمام ناشدنی و رانت خواری و… خاکستر بیفشانیم تا باز آتش زیر خاکستر در شرایطی دیگر که زمان های وقوعش دارد کم و کمتر می شود دوباره زبانه کشد…!! بلاشک در آشفته بازار اعتراضات، گروه ها و عوامل آشوب طلب و فرصت طلب دوباره اعلام حضور خواهند کرد که بسیار نابجاست تا مردم و عوام را در آتش این گروه های ناباب بسوزانیم…!!
قطع اینترنت شاید یکی از راه هایی باشد که مردم را از چند و چون اتفاقات رخ داده در مرز بی خبری نگاه دارد اما در دنیای ارتباطات امروزی این راهکارها نه اینکه جواب نمی دهد بلکه تبدیل به ضدخود خواهد شد، وقتی نتوانیم از دنیای مجازی جهت اطلاع از امور کشورت و کارهای روزمره ات استفاده کنی ناچار روی به اطلاعات و اخبار ماهواره ای خواهی آورد که با گفتن یک حرف راست ده حرف دروغ را هم به خوردت می دهند و با تحلیل های باورپذیرانه تو را از واقعیات کشورت دور و دورتر می کنند و مدیران ما متأسفانه هنوز همه تفکر و نگاه و اندیشه شان در چارچوب های امنیتی جاسازی شده است…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور