پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: همه چیز از یک سیخ کباب شروع شد…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / وقتی جامعه ای سیستم تعریف شده ای در ارکان مختلف خود نداشته باشد و مهره های مدیریتی در جای خود قرار نگیرند ، بازخورد و خروجی آن بلبشو بازاری را می آفریند که شاید دهه های زیادی به طول انجامد که با تدبیر و برنامه ریزی بتوان آن را دوباره بر سرخط کرد و به قولی نقطه سرخط و شروع از نقطه صفر مرزی…!
وقتی قانون و علم مدیریت تبدیل به بازیچه اغیار می شوند و تیغ در کف مستی زنگ نهاده می شود نتیجه ای به بار می نشیند که انواع بزه و فسادهای اقتصادی، اداری و سیاسی قبح خودش را از دست می دهد و تبدیل به یک رویه معمول و بزرگراهی می شود که چنانچه شرایط حداقلی اش را داشته باشی و سوراخ دعا را هم بدانی، یک شبه ره صدساله می پیمایی و تبدیل به شاخی بزرگ خواهی شد که از جایگاه اجتماعی سابق ات در حالتی که به آن پرتاب شدگی می گویند تبدیل به قشر نوی اجتماعی میشوی که نه به بالا تعلق داری و نه به پایین، نوکیسه ای می شوی که دیگر نمی شود جمع ات کرد و اگر قاعده بازی با بزرگان را که چند ده پیراهن بیش از تو دریده اند و موی در این راه سپید کرده و گردنی کلفت کرده اند را رعایت نکنی، تو را با تمام دبدبه و کبکبه ات آنچنان بر زمین می کوبند که دیگر نتوانی قطعات ریز شده ات را سرجمع کنی و دوباره قدعلم کنی، قاعده بازی با شکم فراخانی که گردن کلفت کرده اند و جز خاک گورستان چشمشان پر نمی شود، بسیار پیچیده است و باید به وقت اش بتوانی در این مافیا در قبال تکه استخوانی دم تکان دهی…!
چگونه می شود با شغل بستنی فروشی تبدیل به دیلاقی شد که توان حضور در ارکان مملکتی از مجلس تا دولت و قوه قضائیه را داشته باشی؟!
چگونه می شود از یک کبابی ساده که کوبیده به سیخ می زند، در بازه زمانی بسیار کوتاه پهلوان پدیده شوی و کشوری را درنوردی؟!
چگونه می شود در زایش موجودی غریب کسی چون بابک خان زنجانی متولد شود که همه نیک دانیم و دانید، حکم اعدام دارد اما در اتاق های لاکچری زندان اوین برای تسویه حساب همه را به بازی گرفته و طلبکار هم هست و همچنان دارد بازی می کند؟!
چگونه می شود دکل های نفتی را چنان گم و گور کرد که نتوان حتی اثری و ردپایی درآن یافت ؟!
چگونه می شود رئیس کل بانک مرکزی باشی و به راحتی آب خوردن سه هزار میلیارد تومان را با خود به کانادا بکشانی که دست هیچکس هم به تو نرسد؟!
چگونه می توان با روابط خانوادگی و ژن خوب و آقازادگی هزاران میلیارد تومان حق معلمین کشوری که با آن بانکی را تأسیس کرده اند بدون وثیقه و تنها با رشوه های کلان بخوری و ضایع کنی و از نوحه خوان های درجه یک هم باشی …؟!
چگونه می شود…
تمامی این ناشدنی ها به راحتی شدنی می شوند همانگونه که شدند، اما شک نکنید که روش های نوین، جایگزین روش های سنتی خواهند شد، تا زمانی که بستر رویش این گونه روییده شدن علف های هرز و قارچ های سمی وجود دارد اعدام و زندان های طویل المدت هیچ تأثیری در تولد چنین جنایتکاران و خیانتکاران بالفطره نخواهد داشت، بلکه با دگردیسی به موقع اربابان زر و زور و تزویر چهره های نو و با روش های پیشرفته تر و پیچیده تری رخ خواهند نمود و از خود رونمایی خواهند کرد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − چهارده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور