پیام شهروند

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سلام چرا دانشگاه علوم پزشکی امار روزانه مبتلایان به کرونا را اعلام نمیکنه ؟

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

سلام جناب آقای استاندار با سپاس از پیگیری های مجدانه شما لطفا دستور لازم در خصوص رفع مشکل تلفن های ثابت روستای محروم اصقول از توابع سربیشه را صادر فرمایید در مواقع لزوم اکثرا تلفن قطع است ممنون

سلام .آسفالت کوچه امامت 47فرعی های دوم و سوم انتهای سپیده سه ازبهمن پارسال پیگیریم هنوز کوچه خاکی است

سرمقاله: مگر ما اوباش پروریم…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / این چه ادبیاتی است که دایم درباره اعتراضات مردم به کار می بریم؟ اوباشانی که آتش زدند و غارت کردند و کشتند و بردند، کدامین اوباش ؟!!
چرا سال های سال است که در هر آزمونی که ملت از مسئولینی که شاید اصلا نمی دانند مردم چه می کشند و مناسبات اجتماعی شان چگونه است می گیرند، بلافاصله با اتهام اوباش و اراذل از آنها یاد می شود؟ چرا در چرایی عوامل بوجود آمدن این اتفاقات هیچگاه میزگرد نقادانه ای با شرکت چهره های علمی و سیاسی طیف های گوناگون تشکیل نمی شود؟ چرا به مردم دایم آدرس اشتباه می دهیم ؟ چرا در این سال های متمادی ندیدیم مدیران بالا دستی را که بیایند صادقانه با مردم و بی واسطه و بی شعار مشکلات را درمیان بگذارند و از آنان کمک بگیرند؟ چرا نتوانسته ایم در بین اقشار و گروه ها و طوایف مختلف کشور درخت تنومند اعتماد بنشانیم؟ چرا متوجه نمی شویم که حکمرانی خوب و اعتماد به حکمران دوروی سکه توسعه یافتگی است؟ چرا دایم توپ مدیریت مان را به زمین این و آن میندازیم؟ پس نقش ما در کشور داری کجا تعریف می شود؟
چرا فقط کشورهای خاورمیانه و برخی نقاط آفریقا دشمن دارند اما در دیگر کشورها شاهد چنین ادبیاتی نیستیم؟ چرا از مردم می هراسیم و حاضر نیستیم بدون آسمان و ریسمان کردن و لکنت زبان و توجیه کردن گزارشی واقعی بدهیم و حداقل یک عذرخواهی خشک و کوچک از آنها بکنیم؟ چرا خودمان را بادکرده ایم و به آن میزان از درجه خودانگاری رسیده ایم که امر بر ما مشتبه شده ؟!!!
مگر ما کیستیم؟ مگر ما چیستیم؟ مگر ما ادعای قانون و قانون و قانون نداریم؟ پس چرا از اجرای قانون گریزانیم و فقط آن را برای افراد فرودست جامعه جاری و ساری می کنیم؟
اگر ادعا می شود که در دوره جدید قوه قضائیه مبارزه با فساد آغاز شده که بسیار هم خوب است پس چرا در دوران های قبل که نبود این برخورد ایجاد فسادی بزرگ در کشور را بسترسازی کرد نه سوالی می پرسیم و نه مو از ماست می کشیم ؟!!
اگر قرار بر این باشد که چون ادوار و سال های قبل تن به مصلحت اندیشی و چشم بر هم نهادن دهیم و خودمان را به آن راه بزنیم و بازی شتر دیدی ندیدی را آغاز کنیم و در نهایت دوباره بر مردم مان تشر بزنیم و بر سرشان فریاد، شک نکنید که بازنده بزرگ ما خواهیم بود آن هم به بهایی گزاف و شاید جبران ناپذیر…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور