wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

سلام با تشکر از روزنامه خراسان امروز ؛ دهیار روستای اصقول از توابع شهرستان سربیشه بخش مود ترا خدا پیگیر حمل نخاله های ساختمانی از پروژه ای که طرح هادی در آن اجرا شده و از زمان دپوی نخاله ها یکسال و اندی می گذرد باشید اگر برایتان امکان ندارد اعلام بفرمایید تا فکر دیگری بکنیم اگر این مکان نزدیک خانه ،،،،،؛، می بود که ضرب العجلی انجام بود پس چرا ؟؟؟؟ !!!! ممنون از روزنامه

سلام از راهنمایی و رانندگی میخوام فکری به حال تقاطع خیابان مهر با شرافت واقع در مهر شهر بکنند هفته ای نیست که در این تقاطع تصادف رخ ندهد میخوام خودشون به امار تصادف ات این تقاطع نگاه بکنند هنوز دارند در همین تقاطع در حال ساختن مدرسه هستند با تشکر

با عرض سلام خدمت ریاست محترم مخابرات خراسان جنوبی ما احالی شهرک چهکند با اینکه هزینه ثبت نام تلفن ثابت راپرداخت کرده ایم چرا همکاران شما برای وصل تلفن ها کاری راانجام نمیدهند درصورتی که با پرداخت هزینه بعداز یک هفته داخل شهر وصل میشود(فاصله از شهر2کیلومتر)
لطفأ موضوع راپیگیری کنید بااحترام اهالی شهرک چهکند بیرجند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

wfn_ads

سرمقاله: مگر ما اوباش پروریم…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / این چه ادبیاتی است که دایم درباره اعتراضات مردم به کار می بریم؟ اوباشانی که آتش زدند و غارت کردند و کشتند و بردند، کدامین اوباش ؟!!
چرا سال های سال است که در هر آزمونی که ملت از مسئولینی که شاید اصلا نمی دانند مردم چه می کشند و مناسبات اجتماعی شان چگونه است می گیرند، بلافاصله با اتهام اوباش و اراذل از آنها یاد می شود؟ چرا در چرایی عوامل بوجود آمدن این اتفاقات هیچگاه میزگرد نقادانه ای با شرکت چهره های علمی و سیاسی طیف های گوناگون تشکیل نمی شود؟ چرا به مردم دایم آدرس اشتباه می دهیم ؟ چرا در این سال های متمادی ندیدیم مدیران بالا دستی را که بیایند صادقانه با مردم و بی واسطه و بی شعار مشکلات را درمیان بگذارند و از آنان کمک بگیرند؟ چرا نتوانسته ایم در بین اقشار و گروه ها و طوایف مختلف کشور درخت تنومند اعتماد بنشانیم؟ چرا متوجه نمی شویم که حکمرانی خوب و اعتماد به حکمران دوروی سکه توسعه یافتگی است؟ چرا دایم توپ مدیریت مان را به زمین این و آن میندازیم؟ پس نقش ما در کشور داری کجا تعریف می شود؟
چرا فقط کشورهای خاورمیانه و برخی نقاط آفریقا دشمن دارند اما در دیگر کشورها شاهد چنین ادبیاتی نیستیم؟ چرا از مردم می هراسیم و حاضر نیستیم بدون آسمان و ریسمان کردن و لکنت زبان و توجیه کردن گزارشی واقعی بدهیم و حداقل یک عذرخواهی خشک و کوچک از آنها بکنیم؟ چرا خودمان را بادکرده ایم و به آن میزان از درجه خودانگاری رسیده ایم که امر بر ما مشتبه شده ؟!!!
مگر ما کیستیم؟ مگر ما چیستیم؟ مگر ما ادعای قانون و قانون و قانون نداریم؟ پس چرا از اجرای قانون گریزانیم و فقط آن را برای افراد فرودست جامعه جاری و ساری می کنیم؟
اگر ادعا می شود که در دوره جدید قوه قضائیه مبارزه با فساد آغاز شده که بسیار هم خوب است پس چرا در دوران های قبل که نبود این برخورد ایجاد فسادی بزرگ در کشور را بسترسازی کرد نه سوالی می پرسیم و نه مو از ماست می کشیم ؟!!
اگر قرار بر این باشد که چون ادوار و سال های قبل تن به مصلحت اندیشی و چشم بر هم نهادن دهیم و خودمان را به آن راه بزنیم و بازی شتر دیدی ندیدی را آغاز کنیم و در نهایت دوباره بر مردم مان تشر بزنیم و بر سرشان فریاد، شک نکنید که بازنده بزرگ ما خواهیم بود آن هم به بهایی گزاف و شاید جبران ناپذیر…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور