پیام شهروند

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

سرمقاله: مردم روزی یک وعده غذابخورند…!!!

محمدراعی فرد//

برخی مسئولان ما که اتفاقا از مقامات ومدیران بالادستی نیز هستند ، آنچنان فکر مردم تمام وقت وزندگی شان متاثر کرده که با ارایه راهکارهایی طلایی وحتما انقلابی سعی در نجات مغروقین که همانا مردم میباشند نموده و بدینوسیله همواره ازمنجیان مردم به حساب میایند…!!
گاه میمانیم که آیا برخی مدیران کلان کشورمان درایران مستقرهستندوزندگی میکنند ویا ازموجودات فرازمینی هستند !!
اردکانیان وزیر نیرو به تازگی طی سخنانی وبا ارایه آماری که منطبق با کشورچین بوده ، میگوید ما ایرانیها مصرف موادغذایی مان بسیارزیاد است مگر مردم چین که روزی یک وعده غذا میخورند اتفاقی برای شان میافتد که برای ماهم بیفتد (نقل به مضمون)…!!
حدود دوسال پیش نیز یکی ازبزرگان در نماز جمعه گفته بود که مردم باخوردن اشکنه پیاز مبارزه شان را به مرحله عمل درآورند !!!
آیت ا…جوادی آملی نیز چندی قبل در سخنانی این چنین پاسخ مستدلی به ایگونه افاضات میدهند که: مردمی که فقیرند وجیب وکیفشان خالی است ازکدام اقتصاد مقاومتی با آنان سخن میگویید…!!
مردم ابزار یا وسیله نیستند که هرکس ازآنان مایه بگذارد و با نصیحت و سخنرانی برای شان هرروز نسخه ای بنویسد که نویسندگان این نسخ حتی مفهوم فقر وگرسنگی وبیکاری و شرمندگی نان آور خانواده را نه چشیده اند ونه مفهوم آن را میفهمند ، مگر میشود در حلقه محافظان قرار گرفت و در خودرو ضدگلوله نشست و خوردن اشکنه پیاز را تجویز کرد ؟!! مگر میشود با پروپاکاندای وزارت و آن توده بزرگ امکانات از مردم خواست که روزی یک وعده غذا بخورند ؟!!
بی شک وبدون اغراق قاطبه بزرگ مدیران اصولا نه زندگی مردم را میفهمند ونه گره های تلمبارشده برزندگی مردم را که نتیجه سیاستگذاری خود انان در طول چهاردهه بوده است ، چرا مقاومت فقط باید ازطرف پابرهنگان ودهها میلیون نفر زیر خط فقرمطلق باشد ؟ چرا قشر بزرگ عوام باید فشارها را تحمل کنند و بهای سنگین اش را بپردازند ، پس چه زمانی قرار است مدیران بالادستی فقط به اندازه جرعه ای از تلخی واقعیات زندگی مردم را بنوشند ؟!!
چه زمان قرار است فرزندان برخی مسئولین که در کالجها و دانشگاههای اروپا و آمریکا مشغول به تحصیل اند به وطن برگردند و بدون استفاده از رانت آقازادگی مزه بیکاری و جیبهای خالی از پول و…را بچشند ؟!؟
چه زمان قراراست مدیران ما برای دریافت چند میلیون وام بابهره ۳۰ درصد به دنبال دو نفر ضامن بگردند و غرورشان را برای رضایت آنان درزیرپای شان له کنند ؟!
چه زمان قراراست مدیران بالادستی ما در منازل استیجاری حدود دوسوم حقوقشان را هرماه تقدیم موجران کنند؟!!
آقای وزیر ، آقایانی که اشکنه درمانی را حکم میدهید ، لطفا از حلقه های متعدد دور وبرتان خارج شوید واگر جرات با مردم بودن را دارید درهمان شهرهای خودتان درنیمه های شب ویا در گرما وسرمای زمستان نو جوانان وجوانان زباله گردی را ببینید که گاه حتی روزی یک وعده غذای گرم هم برای خوردن ندارند !!
حیف وصد حیف که امکان اجرایی شدن قانون ازکجا آورده ای وجود خارجی ندارد وگرنه دیری نخواهد پایید که باید شاهد صفهای طولانی از کسانی میبودیم که در طی دونسل از محله های پایین شهر وخوروهایی که اگر بود پیکان بود اینک در شمالی ترین نقاط شهرها با منازلی چندده میلیارد تومانی و حلقه های فشرده محافظین و…زندگی می کنند !!
مردم حرفهایی را باور می کنند که از دهان کسانی خارج میشود که مفهوم واقعیات زندگی آنان را میفهمند ودرک میکنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + شانزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور