wfn_ads

سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

از مسؤلین مربوطه( استاندار، فرماندار، رئیس محیط زیست و …) خواهش میکنم به فکر ریزگرد هایی که مردم را اذیت میکند باشند. راحل ساده این هست که در قسمت پایین شهر ( امیر آباد. حسین آباد. حاجی آباد) درختکاری صورت گیرد. چهار تا مشاور تحصیل کرده کنارتون داشته باشید بد نیست.

سلام، لطفا مسوولین راهنمایی و رانندگی بیرجند در مورد چراغ قرمز چهارراه غفاری در عصر روزهای تعطیل و بخصوص جمعه ها بیشتر بررسی بفرمایند چون زمان ها با مسیرهای ورودی اصلا تناسبی ندارند

با سلام روستای دهمیر از توابع بخش مرکزی شهرستان قاین فاقد آنتن دهی تلفن همراه می باشد خواهشا مسئولین رسیدگی فرمایند. باتشکر از سردبیر محترم.

جناب آقای حجت الاسلام حمیدی رئیس محترم دادگستری استان که فرمودین دستور قضایی پلمپ پروژه هلال را صادر میکنید هیچ به کسانی که چند سال شده اونجا سرمایه گذاری کردن و هنوز بعد از چند سال همچنان سرگردان هستند و پروژه ای که قرار بود دو ساله تموم بشه هنوز به نتیجه نرسیده فکر کرده اید ؟ به جای پلمپ مشکلش رو حل کنید که حق مردم بیچاره ضایع نشود ۰ کاش مسولین خود را جای مردم میگذاشتن و بعد تصمیم میگرفتن ۰۰۰

باسلام سالیان است که میدان ورودی بیرجند از سمت خوسف که بنام شهید والامقام عبادی نامگذاری شده است به حال خود رها شده است یا میدان را حذف کنید یا مشخص کنید مسئول زیباسازی این میدان کیست؟

باسلام یکی از میادین بیرجند که نیاز به چراغ راهنما دارد میدان قدس بیرجند می باشد بارها و بارها توسط همشهریان عزیز که هرروز شاهد تصادفات این میدان می باشند پیام گذاشته شده اما کو گوش شنوا

باسلام ازکارکنان شهرداری محترم تقاضاداریم نسبت به شستشوی سطلهای زباله میلان های ۱۹ تا۳۱ خیابان نیروی هوایی اقدام چون بوی بسیاربدباعث شده که ازچندمتری انهانمی توانیم ردبشویم

باسلام خدمت مسئولین وبازرسان دانشگاه علوم پزشکی لطف کنیداگروقت کردیدسری به کلنیک ترک اعتیاددولتی بیمارستان امام رضا(ع)بزنیدوبه این مواردرسیدگی کنید۱:چراهیچ موقع دکترنیست وموقع بازدیدباتماس پرسنل سریع میان۲:چراکسی به درستی وصحت تقسیم دارورسیدگی نمیکند۳:چراهزینه ماهیانه کلنیک دولتی از۲۷۰۰۰هزاربه ۱۰۲۰۰۰هزارافزایش پیداکرده ممنون .

سلام لطفاً چاپ کنید.
روستای شیرگ ججگ از توابع بخش قهستان شهرستان درمیان با وجود اینکه جمعیتی بالغ بر صدوپنجاه خانوار دارد ولی هنوز اینترنت پرسرعت موبایلی نداریم.الان بسیاری از روستاهای کوچکتر که حتی جمعیت پنجاه خانوار دارند اینترنت پرسرعت دارند ولی برای روستای ما هیچ اقدامی نشده است.
از مسولین مربوطه تقاضای رسیدگی داریم.
اهالی روستای شیرگ ججگ

با سلام خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و زمین مخروبه ای که در ورودی آن  باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام.شهرداری محترم منطقه ۲،لطفا در خصوص اسفالت نیمی از کوچه سپیده ۷،با توجه به تکمیل زیر ساخت هاو اتصال به شبکه های اب، گاز و فاضلاب در پایان سال ۹۷ ،و با توجه به تردد زیاد به علت اتصال خیابان سپیده به خیابان فرشته،رضویه وبلال، اقدام کنید.

سلام باعرض تبریک سال تحصیلی جدیدو تشکرازمدیرکل محترم آموزش وپرورش خراسان جنوبی که همیشه یاوروهمراه فرهنگیان بوده استدعاداریم درموردپرداخت کمک هزینه ازدواج ویافوت فرزندان فرهنگی گرچه مبلغ ناچیزی هست درتمام ادارات بعدازیک ماه قابل پرداخت میباشدمتاسفانه درآموزش وپرورش بیش ازسه سال گذشته هنوزهم خبری نیست. یک بازنشسته

تنها پیشرفتی که تو بیرجند قابل ملاحظه هست ایجاد سرعت گیر های بزرگ و غیر استاندارد هست. شما که علاقه دارین به آسفالت ریختن دارین خب حداقل اون چاله های وسط خیابان رو هم پر کنین. همین فلکه معصومیه که سرعت گیر بزرگ گذاشت از فلکه معصومیه به طرف چهار انقلاب اصلا اسفالتش مناسب جاده نیست مخصوصا لاین وسط.. وقتی وارد لاین وسط میشی انگار سوار ترن هوای شدی… خواهش میکنم اونجا رو درست کنین نه فقط سرعت گیر بزارین

باسلام نصب تابلوی راهنما در محور رکات تا عیلکی از ضروریات میباشدبخصوص سه راهی خلیلان که به سمت دوشهرستان خوسف وبیرجندمسیرواضح نبوده وباعث ایجادچندین مورد سردرگمی مردم شده است
لطفا پیگیری شود

با سلام فلسفه وجودی برخی از ادارات کل واقعاً چیه آیا واقعاً نیاز به اداره کل ……. داریم اولویت ها فراموش شده است

wfn_ads

سرمقاله: مراقب غلات باشیم…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / غُلو کردن در امر حکومت داری دارای کاربردها و مفاهیم زیادی است که معمولا با استفاده از این حربه واقعیات تلخ یا شیرین را بسیار بزرگتر از آنچه که وجود دارد می نمایانند تا بدین وسیله یا عوامل اجرایی خود را به کانون قدرت نزدیکتر کرده و به اهداف تعیین شده برسند و یا با مرعوب کردن رقیب سیاسی یا اقتصادی خود تسویه حساب های درون گروهی کنند. غلات در صدر اسلام به همان غلوکنندگانی اتلاق می شد که گاه ائمه معصومین را تا حد خدایی بالا می بردند و یا از حلول خداوند در کالبد آنان خبر می دانند که این ابزاری بود در دست غلات که کفر و شرک را با ابزار ایدئولوژی به فرهنگی مخرب تبدیل کنند.
ائمه اطهار با برخوردهایی بسیار سنگین و حتی نفرین کردن، سعی در محو عملکرد غلات داشتند و این شیوه همچنان باقی ماند تا عصر جدید…!!
غلات این روزها در جای جای کشور و در تمامی مؤسسات و ارگان ها و مؤسسات چون موریانه ای که بنیان دین و باور و فرهنگ را می خورد و نابود می کند حضوری پررنگ دارند و بسیار هم فعالند..
یادمان نرفته که در مجلس و در مواجهه با معجزه هزاره سوم که برخی از نمایندگان ته مانده آب لیوان او را به عنوان تبرک و تیمن نوشیدند و به چشم کشیدند…!! او همانی بود که فرضیه هاله نور را در بالاترین سطح مملکتی جا انداخت و سال ها از آن ارتزاق سیاسی کرد وقس علیهذا…!!!
چاپلوسی و تملق از زیر مجموعه غلات یا غلو کنندگانند، کسانی که از این حربه کثیف و سخیف چه امکاناتی که به چنگ نیاوردند .
وقتی غلو به تفکر ایدئولوژی آراسته شد دیگر نمی شود از تبعات وحشتناک اش جلوگیری کرد، نمونه بارز آن را با کمی مطالعه و صرف وقت می توان در حکومت کمونیستی اتحاد جماهیر شوروی سابق یافت که غلو کنندگان آن روز باعث مرگ میلیونها نفر از مردم بی گناه در اردوگاه های کار اجباری در سیبری و زندان های مخوفی چون لوبیانکا گردیدند …!!!
غلوکنندگان گاه چهره های وجیه المله ای هستند که با افکار خویش در قالب قداست محوری و معصومیت پروری بیشترین خطرات و ضربات را در جامعه امروز ما بوجود آورده و شرایطی را فراهم می کنند که مردم عادی باید طبق معمول بهای آن را بدهند…!! غلو کنندگان درباری در اصل ریشه در تاریخ بلندی دارند که نمی توان به راحتی آنان را حذف و هدم کرد، لذا بر بزرگان فرهنگی جامعه است که هشدارهای لازم را به عامه مردم بدهند و با ترسیم چهره درونی اینگونه ارباب جور و تزویر راه چاره ای بیندیشند تا کشور بیش از این دچار خسران و از هم گسیختگی نشود..!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور