پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

سرمقاله: لطفا مُهر پایان بر شعار و کلی گویی بزنید…!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / دنیای امروز مکانی است که در دراز مدت نمی توان بر کشتی شعار و کلی گویی های بی هدف نشست و در آرامش خیال به ساحل مطلوب و مجازی و دروغین رسید و ملتی را خوشحال و خوشبخت کرد، جهان امروز منطق می خواهد و مدیریت، انگیزه می خواهد و برنامه ریزی و از همه مهمتر عدالت می خواهد و قانون، حتی قانون بد…!
دهکده جهانی همه جایش خونریزی و فساد و دزدی و غارت پول مردم نیست، خیلی جاهای آن مردم دارند زندگی می کنند، آن هم در چاچوبه ای بسیار محکم بنام قانون، در خیلی جاها مردم از چندسال زنده بودنشان لذت می برند، آنها هم دین خودشان را دارند و باورهایشان را، آنها هم خیلی هاشان خداپرستند و سالم زندگی می کنند…! عاطفه و احساس دارند، عشق را می فهمند، مسُولیت پذیری را درک می کنند و منافع عمومی برای شان در اولویت اول است…! آنان اگر نماینده و رئیس جمهور و…انتخاب می کنند آنها را پاسخگو می دانند و از طریق احزاب و شفافیت در امور اقتصادی و فرهنگی و اداری و سیاسی، دائم رفتار و قول های انتخاباتی شان را رصد می کنند که چنانچه خواستند از رأی مردم سوءاستفاده کنند و راه آزادی و دموکراسی را بر آنان تنگ کنند به صلابه شان می کشند و حق خورده شده خویش را از طریق قانون و احزاب از حلقوم شان بیرون می کشند…!!
در جهان امروز کلی گویی و شعارهای بی مبنا و نخ نماشده دیگر جایگاه و پایگاهی ندارد، نمی شود سال های سال در سخنرانی ها دم از مبارزه با فساد زد اما فساد (اقتصادی و سیاسی و اداری و اخلاقی)چون هیولایی جامعه را درخود حل کند و هر سال دریغ از پارسال! هنوز دادگاهی به اتمام نرسیده چندین و چند فساد دیگر سر از خاک بی قانونی و بی عدالتی بیرون می آورد…!
از عدالت اجتماعی داد سخن می دهیم اما خودمان به آن اعتقادی نداریم، از اخلاقیات و حسن خلق می گوییم اما خودمان سخت بی اخلاق و بدخلق و بداندیشیم، از اجرای قانون دم می زنیم اما خودمان استاد دور زدن قانون و لگدمال کردن آنیم، ازساده زیستی رگ گردنمان را کلفت می کنیم اما خودمان چون به خلوت می رویم آن کار دیگر می کنیم و زندگی های لاکچری را به خدمت می گیریم، از عدالت در تقسیم امکانات و بودجه بین مردم فریاد می زنیم و کف به دهان میاوریم اما نتیجه اش می شود سیستان و بلوچستان و کردستان و خراسان جنوبی و ایلام و…، از مبارزه با قاچاق برنامه سازی می کنیم اما سطح قاچاق و پول های جابجا شده سر به هزاران میلیارد تومان می زند، از بانکداری اسلامی فریاد می کشیم اما بانک های مان را تبدیل کردیم به بنگاه های اقتصادی و آن افتضاح مؤسسات اعتباری که از جیب مردم و بی اجازه آنان قلپ قلپ ریختیم در دهان گشاد کلاهبردارانی که در دادگاه ها هیچگاه معلوم نشد که به چه کسانی و چه قدرت هایی وصل اند، چند نفری را قربانی کردیم اما جرأت نکردیم به سراغ ریشه های اصلی برویم جایی که از آنان به شدت هراس داشته و داریم که نامی افشا نشود…!
در جهان امروز این حاکمیت ها نیستند که برای مردم تعیین تکلیف می کنند بلکه برعکس این مردم اند که برای حاکمان شان تعیین تکلیف می کنند..!
درجهان امروز اگر از شفافیت در اعمال اقتصادی واداری و سیاسی حرف زده می شود تمام زیر و بم زندگی و درآمد مسئولین شان آنلاین در اختیار همگان است و شفافیت از نان شب شان هم واجب تر بوده خط قرمز آنان است، کسی از شفافیت نمی هراسد و حصار آهنین ندارد…!
باور کنیم که در هزاره سوم دیگر نمی شود از کلمات قلمبه و سلمبه و کلی گویی و شعار برای خود و هزار فامیل آشی پخت و سبیلی چرب کرد… عمر این روش ها دیگر به سرآمده و روش های سرگرم کننده و سوار بر احساسات مردم شدن منسوخ گردیده…، باید هوشیاری و شعور مردم را باور کرد و تن به قانون داد …فقط قانون و بس..!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 15 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور