پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سرمقاله: قانون ، هدف یا توجیه؟!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / یکی از شاخصه های مهم و در عین حال حیاتی توسعه یافتگی هر کشوری قانون و اجرای دقیق آن است، قانون برای همه و بدور از سیاست بازی و سیاسی انگاری، قانونی که از رأس تا به ذیل پایین ترین قشر جامعه در برابر آن پاسخگو و ملزم به انجام دقیق آن باشند و هیچ کس و هیچ نهاد و ارگانی در برابر آن سرکشی نکند و خویش را بالاتر از آن نداند، قانونی که رعایت آن تبدیل به فرهنگ شده و مردم و مسئولین آن را از اجزای زندگی روزمره خویش بدانند و در مقابل بی قانونی بایستند و اعتراض کنند و نمایندگان سیاسی آنان چه در مجلس و پارلمان و یا هر جای دیگر آنقدر توان داشته باشند که زیر پاگذاران قانون را با هر نام و درجه و مقام و لباس از اریکه قدرت به زیر کشند و شدیدا مجازات کنند، قانونی که در مورد هیچ کس و در هیچ شرایطی تن به مصلحت اندیشی ندهد و با هزار ترفند و دورزدن، حقی را ناحق نکند، قانونی که پشتوانه امتداد برپایی قسط و عدل و ایجاد شور و نشاط و انگیزه و پشتوانه و آسایش و آرامش تمامی اقشار مردم هر کشور شود…!!!
اینکه برخی خویش را بالاتر از قانون بپندارند و اصولا نیاز و الزامی به رعایت قانون نکنند، نتیجه اش می شود ولنگاری اداری و اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و شروع سونامی فساد، قانون، قانون است بدون توجیه و آسمان و ریسمان کردن، وقتی نتوانی و یا نخواهی قانون اساسی یک کشور را مو به مو اجرا و عملیاتی کنی به تبع آن قوانین مدنی و کیفری و… به دلخواه اجرا یا ابتر و فشل خواهی کرد، نتیجه چنین نگاهی به قانون یک بام و چند هوای اجرای قانون و عدالت است، برای عده ای قانون موی از ماست می کشد و برای عده ای دیگر اصولا اجرا نمی شود، اگر حتی قانون بد برای همه اجرایی گردد شاید تبدیل به ظلمی شود که گویند ظلم بالسبیه عین عدالت است…!!! در اتفاقات اخیر عاملی که باعث چنین شرایط و اعتراضات دردناک و اسفباری شد مربوط به همین عامل بی قانونی بود، که در آن نمایندگان مجلس عملا از دایره تصمیم گیری در چنین امر مهمی کنار گذاشته شدند و با خواست و شعور مردم بازی شد، تصمیمی 3 نفره از جانب 85میلیون آدمی که زندگی قشر بزرگی از آنان متأثر از این تصمیم بود…!!
خروجی چنین وضعیتی ریزش شدید اعتماد عمومی به تصمیم سازانی بود که با هر توجیهی نمی توانند مسئولیت شرایط به وجود آمده از چنین تصمیمی را از خود دور کنند چرا که باز این عوام و 60میلیون نیازمند کمکی بودند که بهای سنگینش را پرداختند و حق اعتراض چون همیشه از آنان ستانده شد…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور