پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

سرمقاله: شهر مُردگان…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / علیزاده طباطبایی وکیل دادگستری می گوید دهها نماینده به دلیل داشتن پرونده های قضایی خاص منتظرند تا به زندان گسیل شوند، به همین دلیل است که بسیار مصرند که سازمان زندان ها از زیر مجموعه قوه قضائیه خارج و در ید قوه مجریه قرار گیرد، واقعیت این است که اگر خبری درباره پشت پرده های بسیاری از مدیران و مسئولین، به بیرون نشت نمی کند دلیل بر این نیست که همه چیز آرام است و هیچ خبری از دزدی، ارتشا، پولشویی، رانت خواری و اختلاس نیست…!
بلکه به دلیل نبود چرخش آزاد اطلاعات و خطوط قرمز فراوانی که بر گردن قلم افتاده فعلا و ظاهرا هیچ خبری نیست و آرامش برقرار است، وقتی نتوانیم از ترس و خوف شفافیت مسایل مالی و اداری خواب به چشم آوریم بدیهی است که در پشت پرده هایی که فعلا بسیاری از دریدگی ها، خیانت ها، دزدی ها و پول های کثیف را در خود پوشانده خبرهای فراوانی است، شاید اگر بتوانند مردم را محرم بدانند روزی در همین حوالی، ابرهای سیاه محافظه کاری و مصلحت جویی کنار رود و مردم بدانند که به چه کسانی اعتماد کردند و پاسخ اعتمادشان چه بود…! بلاشک طیف قابل اعتنایی از مدیران و مسئولین انسان های شریف و پاکدست و باریشه ای هستند که با نان حلال و سرسفره پدر و مادر بزرگ شده اند و در کمال پاکیزگی فکری و زبانی و اداری زیسته و می زیند، اما باز هم بلاشک طیف دیگری از مدیران و مسئولین در این چند دهه هر کاری که نام خباثت و خیانت را سفید کند کوتاهی نکردند، که شاید به دلیل همان خطوط قرمز نتوان نامی از آنان برد بودند و هستند، بنام مردم و انقلاب و انقلابی گری چون بختکی بر منابع این کشور افتادند و هر چه توانستند دوشیدند و خوردندو بردند…! شاید به عنوان یک پیشنهاد بد نباشد که در نقطه ای بسیار دور از مردم شهری بنا شود که محلی باشد برای سرجمع کردن کسانی که با انواع فساد اداری، مالی، اخلاقی، سیاسی و فرهنگی تاکنون نامشان فاش شده و کسانی که به هر دلیلی بی نام و نشان دارند زندگی شان را می کنند و به ریش مردم هم می خندند فراهم آورد که دهها هکتار وسعت داشته باشد، وسعتی به فراخنای حق خورده شده مردمی که دستشان به هیچ جا بند نبود و فریادشان را کسی نشنید، خندقی از نفرت و خشم دور تا دور آن حفر کرد و دیوارهای بسیار بلندی به بلندای آرزوهای خاکسترشده بسیاری از جوانان کشور به دور آن کشید، به آنان آنقدر غذا داد که بدانند گرسنگی و فقر یعنی چه، آنقدر آب در اختیارشان گذاشت که بدانند تشنه عدالت بودن چه مزه ای دارد، آنقدر البسه به آنان داد که بدانند عریان شدن از حداقل های یک زندگی انسانی چه مفهومی دارد، آنقدر هوا برای تنفس در اختیارشان نهاد که بفهمند آتش هوای نفس چگونه می سوزاند و خاکستر می کند…! در این شهری که تابلوی شهر مردگان بر دروازه اش نصب خواهد شد از هر طیفی و گروه و حزبی چه کشوری و چه لشکری، چه دولتی و خصولتی حضوری پر رنگ خواهند داشت، جایی که می توانند برای خودشان دولت و سایر قوا و ارگان ها و نهادها و مؤسسات را دوباره بنا کنند و شروع کنند به دریدن هم… آنگاه است که در کوتاه مدت نسل این جانیان و خائنین به وطن از بین خواهد رفت و کم کم نسلی متولد خواهدشد که می داند چگونه زندگی با عزت و به دور از دروغ و ریا و دزدی و تهمت و عربده کشی برای خویش فراهم آورد…به شرطی که خواست و جرأت و جربزه و عرضه چنین کاری وجود داشته باشد…!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هجده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور